Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 7 gada 7

Thread: PHP Brīdinājums: preg_replace (): /e modifikators vairs netiek atbalstīta, lietošanas preg_replace_callback

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūlijs 2018
    Atbildes
    8

    Exclamation PHP Brīdinājums: preg_replace (): /e modifikators vairs netiek atbalstīta, lietošanas preg_replace_callback

    Izmantojot 2.4. kļūda pastebin .com/T6zMP1Uv

    Arī es redzēju ziņojumus par citām bugs? Jūs varat ne summu, tos visus uz augšu plāksteris atjauninājumu, tāpēc nevaru nokļūt citā bug pēc šo vienu?

    Man vajag šo mod steidzami par manu projektu.

    Jūs varat palīdzēt, kungs?


    Arī es esmu ļoti ieinteresēts uzzināt, kas mod jūs izmantot:; Jums ir tikai atļauts ievietot Url uz citām vietnēm pēc tam, kad esat veicis 15 amata vietas, vai vairāk.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Šī ir jau labots maksas versijas. Drīz mums būs atbrīvot bezmaksas versija, un šis jautājums būs pagājis.
    Pēdējo reizi vBET; 22-07-18 pie 16:04.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūlijs 2018
    Atbildes
    8

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Šī ir jau labots maksas versijas. Drīz mums būs atbrīvot bezmaksas versija, un šis jautājums būs pagājis.
    Darīt tev ir laika rāmis? Mēs runājam nedēļā? mēnesī?

  4. #4
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūlijs 2018
    Atbildes
    8

    Default

    Arī vēl viens jautājums,

    Jums piedāvāt jebkura veida atgriešanās politiku, ja mēs izmēģināt pilnu versiju, un tas doesn ' t darbu pareizi?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Izmaiņas jau ir kods, kas gatavi atbrīvo jebkuru minūti. Tas ir tikai jautājums par prioritātēm - šajā brīdī vēl dažas būtiskas lietas, kas ir ņemot mūsu laiku. Tāpēc varbūt mēs atbrīvot šodien, varbūt nākamnedēļ.

    Nav nekādu atdevi politikas maksas versija - jūs varat pārbaudīt šeit ar pilnu iespējas, lai jūs zināt, ko jūs pērkat. Jebkura atgriešanās politiku, būtu briesmīgi sarežģīt licencēšanu. Kad jūs pērkat Windows, jūs pērkat Windows - vienkārši. Pats ar vBET. Daudz sniedzēji ļauj izmantot izmēģinājuma versija, bet, kad jūs pērkat, pērkat. Mēs piedāvājam jums pilnu live versija par mūsu forumu, lai pārbaudītu, kā tas strādā.

  6. #6
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Jūlijs 2018
    Atbildes
    8

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Izmaiņas jau ir kods, kas gatavi atbrīvo jebkuru minūti. Tas ir tikai jautājums par prioritātēm - šajā brīdī vēl dažas būtiskas lietas, kas ir ņemot mūsu laiku. Tāpēc varbūt mēs atbrīvot šodien, varbūt nākamnedēļ.

    Nav nekādu atdevi politikas maksas versija - jūs varat pārbaudīt šeit ar pilnu iespējas, lai jūs zināt, ko jūs pērkat. Jebkura atgriešanās politiku, būtu briesmīgi sarežģīt licencēšanu. Kad jūs pērkat Windows, jūs pērkat Windows - vienkārši. Pats ar vBET. Daudz sniedzēji ļauj izmantot izmēģinājuma versija, bet, kad jūs pērkat, pērkat. Mēs piedāvājam jums pilnu live versija par mūsu forumu, lai pārbaudītu, kā tas strādā.
    Jūs varat sazināties ar mani uz e-pastu es jums nosūtīt uz PM, ja jūs atbrīvot noteikt versija? Mums ir nepieciešama steidzami. Paldies tev, kungs.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Jauno atbrīvošanu bezmaksas versija ir pieejama www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456
    Baudīt!

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •