Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 10 gada 10

Thread: Integrēšana ar reviewpost (tas pats, photopost)

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default Integrēšana ar reviewpost (tas pats, photopost)

    Hi,

    Es cenšos integrēt vbet ar reviewpost. Pirmkārt, es mēģināju vienkārši darīt vBetTranslatePage aicinājumu lapas izvades, bet tas nestrādāja, jo redirection.

    Es tad sekoja instrukcijām šeit, soli pa solim:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1795

    Tomēr, es esmu vēl iegūt redirection kļūdas. Es esmu mēģinājis šo pirms par photoplog un arī nebija veiksmīga. Tā kā mans htaccess modifikācijas neizdevās, vai jūs varētu sniegt man dažas norādes?

    Saknes htaccess:

    Code:
    RewriteEngine on
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
    RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/$1 [R=301,L]
    
    RewriteCond %{SCRIPT_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{Script_FILENAME} !-f
    RewriteRule ^(.*)$ index.php?a=$1 [L]
    reviewpost htaccess:

    Code:
    RewriteEngine On
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
    RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/lensreviews/$1 [L,R=301]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule ^(.*)$ /forums/vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=../lensreviews/&%{QUERY_STRING} [L]
    Es to izmēģināju liekot htaccess faili gan pirms, gan pēc vbseo noteikums, taču tas nebija nekādas ietekmes. Jebkurš idejas?

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    sveiki

    vai esi pārliecināts, ka šis mod izmantot global_complete un global_start āķis?

    Jūs varat dot man url uz lapu ar šo mod, un es varu instalēt uz mana testa forums un pārbaude.

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Nē, tā noklusē vBulletin āķi sistēmu kopumā un ir būtībā tikai parses header, headinclude un kājene, tad tas savu lietu.

    Kad es mēģināju darīt rokasgrāmatu aicinājumu tulkot lapu vai aiz front_controller integrācijas instrukciju, lapas tikko sākuši pārorientēt bezgalīgi.

    Mod ir atrodams reviewpost.com. No codebase / dizains balsu vairākumu, pamatojoties uz photopost pro.

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Lūdzu, pārbaudiet šo soļus vēl vienu reizi:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1795

    otrkārt, lūdzu dodiet man url uz jūsu lapu ar šo mod. Es to pārbaudīt.
    Vai tas ir mod bez maksas, vai ne? ja bezmaksas - lūdzu, sniedziet url uz pakas šā mod.

    Paldies

  5. #5
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Nē, tas nav bezmaksas, bet dizaina gudrs tas izmanto to pašu backend kā photopost.

    I pārbauda vēlreiz, un izskatās, ka man būs nepieciešams mainīt root htaccess, kā arī. Paturiet prātā, ka es esmu mēģinājis visu, pirms bez panākumiem, bet es mēģināšu atkal, kad es ir dažas vairāk brīva laika.

    Jebkura cita kopīgām problēmām ar photopost integrācijas jūs varat zināt?

  6. #6
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Es meklēju risinājumu. Ja Jums ir kāda ideja un informations, lūdzu, rakstiet šeit - būs izpalīdzīgi

  7. #7
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Ok, es beidzot sapratu šo vienu out. Es atkāpies nedaudz no rakstiskiem norādījumiem, bet tā strādāja kā šarmu:

    1. Pievienots to htaccess:

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]
    2. Pievienoja šo funkciju zvanu, lai beigās reviewpost izpildi:

    PHP Code:
    if(@include_once(DIR '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php'))
    {
    vbet_global_complete($output);

    3. edited vbenterprisetranslator_functions_redirect.php un invalīdu redirection pasūtījuma directory:

    PHP Code:
    foreach (explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
    {
        
    $folder trim($folder);
        if (
    stripos($url$folder) !== false)
        {
            return;
        }
        

    4. mainīt / da / lensreviews / to / lensreviews / da /, un noteikt karoga URL

    pievienoja šādu funkciju URL ražošanā:

    PHP Code:
    function vbet_externalConsensus($address$language)
    {
        global 
    $vbulletin;
        foreach (
    explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
        {
            
    $folder trim($folder);
            if (
    stripos($address$folder) !== false)
            {
                
    $address str_replace(array('/forums/',"/{$_REQUEST['language']}/"),array('/','/'), $address);
                return 
    str_replace("/$folder/","/$folder/$language/"$address);
            }
        }

        return 
    false;

    Ir iespējams daudz gudrs veids, kā darīt # 4, bet tas strādāja! Es esmu ļoti priecīgs, jo pārskata nodaļās saņemt gandrīz 1.000.000 pageviews mēnesi, un tulkojumiem varēs vadīt pat vairāk apmeklētāju.

    Demo: Pentax Anmeldelser - Pentax Lens Anmeldelser og omfattende datubāze

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Jūs atbildēts pēc ilgāka laika posma, lai pavediens, kas tika atzīmētas kā atrisināta. Es nesapratu, ka jautājums bija vēl. Vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt šeit, vai tas ir beidzot atrisinātas?

  9. #9
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Es esmu beidzot skatīja tā out! Bet tas varētu būt tā vērts, lai padarītu šāda veida integrācijas vieglāk nākotnes versijām vbet, jo es mēģināju visu. Htaccess izmaiņas Jautājumi un tā nestrādāja.

    Pašlaik forumā pavedieni jūsu URL ir / forums / {valodas kodu,} / saturu. Par mapēm ārpus galvenajā direktorijā, pats attiecas (ti, / galerija / {valodas kodu,} / nevis / {langauge kods} / galerija /), jo tas vienkāršos nepieciešamo htaccess izmaiņas ievērojami un padarīt integrāciju daudz vieglāk, jo īpaši, ja mod jau prasa global_complete (šajā gadījumā es runāju photoplog pro).

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Lūdzu, atveriet jaunu funkciju pieprasījumu, kas Es redzu, cik tas padarīs šādu integrāciju vieglāk - tas neprasa pārmaiņas galvenajās htaccess failā -. Tikai viens no mod directory.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •