Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 10 z 10

Závit: Integrácia s reviewpost (rovnako ako PhotoPost)

  1. #1
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default Integrácia s reviewpost (rovnako ako PhotoPost)

    Dobrý deň,

    Snažím sa integrovať vbet s reviewpost. Najprv som sa snažil robiť len vBetTranslatePage volania na strane výstupu, ale to nefungovalo kvôli presmerovanie.

    Potom som podľa návodu tu, krok za krokom:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1795

    Avšak som ešte stále presmerovanie chýb. Skúšal som to predtým na photoplog a tiež nebol úspešný. Od môjho htaccess úpravy nepodarilo, mohli by ste mi dať nejaké odkazy?

    Htaccess koreň:

    Code:
    RewriteEngine on
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
    RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/$1 [R=301,L]
    
    RewriteCond %{SCRIPT_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{Script_FILENAME} !-f
    RewriteRule ^(.*)$ index.php?a=$1 [L]
    reviewpost htaccess:

    Code:
    RewriteEngine On
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.pentaxforums\.com
    RewriteRule (.*) http://www.pentaxforums.com/lensreviews/$1 [L,R=301]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule ^(.*)$ /forums/vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=../lensreviews/&%{QUERY_STRING} [L]
    Snažil som sa dávať htaccess sčítanie pred i po vBSEO pravidlo, ale to nemalo žiadny účinok. Nejaké nápady?

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zamestnanci
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    1,000

    Default

    ahoj

    Ste si istí, že tento mod používajú global_complete a global_start háčik?

    Môžete mi dať adresu URL stránky s týmto mod a môžem nainštalovať na môj testovacie forum a kontrola.

  3. #3
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default

    Nie, to vynechá vBulletin hák celý systém a v podstate iba analyzuje hlavičku headinclude a pätu, potom sa jeho vlastná vec.

    Keď som sa snažil robiť ručné volanie preložiť stránku, alebo po front_controller integrácie pokyny, stránky práve začala presmerovanie donekonečna.

    Mod sa nachádza v reviewpost.com. Väčšina codebase / dizajn je založený na PhotoPost pre.

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zamestnanci
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    1,000

    Default

    Skontrolujte prosím, či tento postup ešte raz:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1795

    Po druhé, prosím, daj mi URL na svoje stránky tento mod. Budem skontrolovať.
    Je to zadarmo mod alebo nie? Ak zdarma - uveďte adresu URL balení tohto mod.

    Vďaka

  5. #5
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default

    Nie, to nie je zadarmo, ale design-múdry, že používa rovnaké ako backend PhotoPost.

    Overil som si znova a vyzerá to, že budem musieť zmeniť root htaccess rovnako. Majte na pamäti, že som sa snažil všetky tieto predtým bez úspechu, ale budem sa snažiť znova, akonáhle mám viac voľného času.

    Žiadne iné spoločné problémy s integráciou PhotoPost aby ste vedeli, o?

  6. #6
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zamestnanci
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    1,000

    Default

    Hľadám riešenie pre vás. Ak máte nejakú predstavu a informácie, napíšte tu - bude užitočne

  7. #7
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default

    Ok, som konečne prišiel na to jeden z. Som sa odchýlil kúsok od zverejnenými pokynmi, ale fungovalo to ako kúzlo:

    1. Htaccess pridal to:

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]
    2. Pridaná Túto funkciu až do konca reviewpost prevedenie:

    PHP Code:
    if(@include_once(DIR '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php'))
    {
    vbet_global_complete($output);

    3. editovať vbenterprisetranslator_functions_redirect.php a zdravotne postihnutých presmerovanie vlastný adresár:

    PHP Code:
    foreach (explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
    {
        
    $folder trim($folder);
        if (
    stripos($url$folder) !== false)
        {
            return;
        }
        

    4. zmeniť / da / lensreviews / k / lensreviews / da /, a na stanovenie vlajku URL

    dopĺňa nové funkcie pre generovanie URL:

    PHP Code:
    function vbet_externalConsensus($address$language)
    {
        global 
    $vbulletin;
        foreach (
    explode("\n",$vbulletin->options['vbet_outside_dirs']) AS $folder)
        {
            
    $folder trim($folder);
            if (
    stripos($address$folder) !== false)
            {
                
    $address str_replace(array('/forums/',"/{$_REQUEST['language']}/"),array('/','/'), $address);
                return 
    str_replace("/$folder/","/$folder/$language/"$address);
            }
        }

        return 
    false;

    Tam je asi múdrejší spôsob, ako # 4, ale to fungovalo! Som veľmi šťastný, pretože hodnotenie sekciách získať takmer milión pageviews za mesiac, a prekladov bude riadiť ešte viac návštevníkov.

    Demo: Pentax Anmeldelser - Pentax objektív Anmeldelser OG omfattende databázy

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Odpovedal ste po dlhú dobu na vlákno, ktorý bol označený ako vyriešený. Neuvedomil som si, že problém bol ešte ďalej. Prajete si ďalšie informácie tu, alebo je konečne vyriešený?

  9. #9
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default

    Konečne som na to prišiel! Ale to by mohlo stáť za to, aby sa tento typ integrácie jednoduchšie v budúcich verziách vbet, ako som sa snažila všetko. Htaccess úpravy v FAQ a nefungovalo to.

    V súčasnej dobe je vo fóre vlákna je adresa URL / Fórum / {kód jazyka} / obsah. Pre zložky mimo hlavnej adresára, malo by to isté platiť (napr. / GALÉRIA / {kód jazyka} / miesto / {langauge kód} / galéria /), pretože to zjednoduší požadované zmeny veľmi htaccess a aby integrácia oveľa jednoduchšie, najmä ak sa mod už volá global_complete (v tomto prípade mám na mysli photoplog Pro).

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Prosím, otvorte novú funkciu žiadosť, Vidím, ako to bude takú integráciu jednoduchšie - to by vyžadovalo zmeny v hlavnom súbore htaccess -. Len v jednom z mod adresára.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •