PDA

View Full Version: Atrisinātas vBET Nopietnas Bug Found!



mario06
29-06-10, 09:38
Es tagad saprotu, kāpēc mana vieta netiek indeksēta pareizi 52X.

Ar vBet uzstādītas tā dodot nav atrodams viss mans arhīvu failus, pēc 6 stundām escluding viss vienā mod 1 līdz 1 tā iznāca uz šo, es esmu tryed 3,33 un 3,34, un bez vBet mana arhīva works fine ..



Lūdzu, iedodiet man noteikt šo problēmu!

Best regards

mario06
29-06-10, 11:14
Neviens no vbet darbiniekiem viens ir šeit? Man vajag noteikt!

PS. Man nebija šī problēma ar bezmaksas versija

Regards

kamilkurczak
29-06-10, 11:39
hmm es nevaru attēlot šo jautājumu. Vai jūs varat parādīt man, kā es varu darīt?

mario06
29-06-10, 13:41
Es esmu augšupielādējot manu portālu jāgaida 5 minūtes, un es jums saiti tev pm

mario06
29-06-10, 13:45
Es pm'ed jūs gaida atbildi, vbet ir ieslēgta, un mans arhīvu diegi dot NOT FOUND (404), tiklīdz jūs apstiprināt šo es atslēgt to, lai jūs varat pārlūkot arhīvu atkal, lai jūs varat redzēt sevi, ka tā darbojas bez vbet.

uz

mario06
29-06-10, 14:01
kamilkurczak, es gaidīju šeit, lai jūs pārāk apstiprināt bug, un jūs iet bezsaistē pēc 20 minūtēm, neatbildot uz mani?

Tas nav pareizais veids, lai ārstētu maksājumu klientiem!

mario06
29-06-10, 19:00
Man ir vajadzīga palīdzība, kur ir visiem?

mario06
30-06-10, 05:29
Cik ilgi man būs jāgaida?

vBET
30-06-10, 07:42
Atvainojiet jums bija jāgaida. Es jau sūtīt Kamil atgādinājumu par jūsu problēmu. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nav, lai izslēgtu visu vBET - tas būtu pietiekami, lai atspējotu tikai vBET plugins arhīvu (visi ar "arhīvs", kas āķis nosaukums). Tas ļaus jums izmantot vBET un strādāt savu arhīvu (bet ne tulkošanu arhīvs), kamēr mēs atrisināt šo jautājumu:)

Kā es redzēju Kamil nespēja atveidot uz mūsu serveri un lūdza jums detalizētus norādījumus par to (mums ir jādara kaut kas īpašs, lai redzētu, vai vienkārši viss arhīvs ir uz leju). Ja mēs nevarēsim atveidot uz mūsu servera, mums būs nepieciešama piekļuve rekvizītus Tavam Admin CP un FTP, lai varētu pārbaudīt, kāpēc tā notiek, un labot to.

Arī tad, ja jums ir citas plugins (neskaitot vBSEO), kas izmanto aptuveni arhīvu āķus, lūdzu, mēģiniet laiku atslēgt šo plugins un pārbaudīt tajā vBET darbosies pareizi arhīviem tad. Tā mērķis ir pārbaudīt vai mums ir daži konfliktu jautājumus šeit.

mario06
30-06-10, 09:35
Es jau mēģināju atspējošanas vBET arhīvs spraudnis vakar, bet arhīvs ir vēl bojāts, ja vBET ir iespējots tāpēc man ir atspējot vBET nokļūt arhīva darbu.

Problēma ir vienkārša.

1. vBET On
= Arhīvs sadalīti

2. vBET Off
= Arhīva darba

Tāpat kā es teicu iepriekš es atinstalēta katru spraudnis (1by1) vakar un konstatēja vBET būt vaininieks pēc testa es atjaunot backup.

Tur tiešām nekas īpašs jādara, lai iegūt nav atrasts (404), kļūda, visiem jums ir, ir doties uz apakšējā labajā stūrī lapu un noklikšķiniet uz Arhivēt un sekojiet sile pavedieni | amatiem (pat kā viesis).

Lai piekļūtu man nav problēma, pieņemsim izveidot laika, lai to izdarītu.

Regards


PS. Man bija, lai pievienotu arhīvi | sitemap manā robots.txt, jo google sāka dod man kļūdas arhīvu hitting 17k (404).


PS2. Man nav vBSEO uzstādītas Maybee vBET ir hooking | meklējat to.

Regards

kamilkurczak
30-06-10, 15:11
hello,

Man vajag piekļūt jūsu AdminCP un ftp .. Lūdzu, sūtiet PM man ar šiem datiem.

Es mēģināšu atrast problēmu.

mario06
30-06-10, 18:34
Jums ir PM.
Regards

kamilkurczak
01-07-10, 12:08
Es atklāju spraudnis ar bug .. Tagad es jums mēģināt atrast risinājumu.

kamilkurczak
01-07-10, 15:09
lūdzu, paskatieties uz savu PM

mario06
01-07-10, 18:36
konta pārtrauca darbu, jo multipe ip atklāšanas, tagad konta pieteikšanās darbojas atkal .. Jūsu gandrīz tur:)

Regards

vBET
03-07-10, 13:55
Labi, tāpēc - pēc darba par šo jautājumu, mēs noskaidrojām, ka nepastāv vBET bug šeit. Tas ir tāpēc, ka jūsu forums izmanto vBulletin 3,6 un vBET oficiāli atbalsta vB3.8

Anyway mēs atradām veidu, lai tā darbotos pat nav oficiāli atbalstīti vBulletin 3,6:
Šīs izmaiņas jau ir darīts jūsu forumā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka joprojām tulkoto arhīvs lapas forumu nedarbojas. Tas ir tāpēc, vBulletin kļūdu, lai lūgt vBulletin komandu, lai atrisinātu to. Ja vēlaties pievienot kādu parametru uz forumu arhīva lapā (šo vienu ar f-), tad tukša lapa. Es domāju jebkurš parametrs - pat tikai x = y, un tā avārijās pat ar vBET invalīdiem?. Tātad ar šo gadījumā jums ir jālūdz vB komandu, lai labotu savu kļūdu un, visticamāk, tulkojumi sāks strādāt (viss ir kārtībā arhīvu galvenajiem un diegu lapas).

Jo nebija vBET bug šeit es pārvietot pavedienu traucējummeklēšanas sadaļu.

mario06
06-07-10, 12:29
Lūdzu, ņemiet vērā, ka joprojām tulkoto arhīvs lapas forumu nedarbojas. Tas ir tāpēc, vBulletin kļūdu, lai lūgt vBulletin komanda to atrisināt
Viņi tev teica, lai atinstalēt, jo viss strādāja pirms vBET mod.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka joprojām tulkoto arhīvs lapas forumu nedarbojas?
Vai ne jūs salabot?

Ko tik atšķirīgs 3.6.12 un 3,85? Lielākās izmaiņas ir saistītas ar sociālo tīklu man šķiet, ka jūsu salīdzinot vb 3 līdz vb 4, nedaudz vairāk pūles jums nebūtu ievainots nē?

vBET
07-07-10, 13:32
Tāpat kā es aprakstīju jums bug ir vBulletin. Viņi vienkārši flus jūs prom. Varbūt tāpēc nepareizs jautājums desription. Tas nav vBET vaina - oriģināls arhīvs ir darba naudas sodu. Translation forum arhīvs lappušu nedarbojas, un tas nav darbs, jo vBulletin crasches lapas, ja URL ir addes jebkurš parametrs. Un tas nav vBET - Jūs varat dissable vBET pievienot url x = y, un jums vēl būs crasched achrive foruma lapu?.

Es jau to raksturoja pirms tam. Un deva jums veids, kā pārbaudīt sevi, ka tas ir vBulletin bug. Lūdzu, uzrakstiet tos, ka jums nav nepieciešams, lai būtu vBulletin ar crasch šīm lapām - tas enought pievienot parametru URL. Un tas crasches ar vBET dissabled. Tātad, lai neļauj viņiem flush jums projām;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1