PDA

View Full Version: Lahendatud vBET Tõsised Bug Found!



mario06
29-06-10, 09:38
Mõistan nüüd, miks mu sait ei indekseerida õigesti 52x.

Mis vBet paigaldatud see annab ei leitud kõik mu arhiivifaile, pärast 6 tundi escluding kõik ühte mod 1 x 1 see tuli välja selle, ma olen tryed 3,33 ja 3,34 ja ilma vBet minu arhiiv works fine ..



Palun andke mulle probleemi lahendada!

Parimate soovidega

mario06
29-06-10, 11:14
Kedagi vbet töötajad on siin? Mul on vaja parandada!

PS. Mul ei olnud seda probleemi tasuta versiooni

Regards

kamilkurczak
29-06-10, 11:39
hmm i ei saa paljuneda selles küsimuses. Kas te näitaksite mulle kuidas ma saan seda teha?

mario06
29-06-10, 13:41
Ma olen uploading oma lehele oodake 5 minutit ja ma link teile pm

mario06
29-06-10, 13:45
Ma pm'ed sa ootad vastust, vbet on sisse lülitatud ja mu arhiiv niidid anda ei leitud (404), niipea kui see teile kinnitada seda ma välja lülitada nii, et saate sirvida arhiiv jälle nii, et näete ise, et see töötab ilma vbet.

osas

mario06
29-06-10, 14:01
kamilkurczak, ma olen oodanud siin teile liiga kinnitada bug ja lähete offline pärast 20 minutit ilma vastates mind?

See ei ole õige käsitleda maksavad kliendid!

mario06
29-06-10, 19:00
Vajan abi, kus on kõik?

mario06
30-06-10, 05:29
Kui kaua ma pean ootama?

vBET
30-06-10, 07:42
Kahju, et sa pidid ootama. Ma juba saata Kamil meeldetuletus oma küsimus. Samuti palun, et sa ei pea blokeerida kogu vBET - see peaks olema piisav, et keelata lihtsalt vBET pluginad arhiiv (kõik koos "arhiiv" Hook nimi). See võimaldab teil kasutada vBET ja tööd arhiiv (kuid mitte tõlkides arhiiv) kuni me probleemi lahendamiseks:)

Nagu ma nägin, Kamil ei suutnud reprodutseerida meie server ja küsisin üksikasjalikke juhiseid selle kohta (kas meil on vaja teha midagi erilist, et seda näha või lihtsalt kogu arhiiv on all). Kui me ei reprodutseerida meie serveris, peame juurdepääsu üksikasjad teie Admin CP ja FTP, et oleks võimalik kontrollida, miks see juhtub ja seda parandada.

Samuti kui teil on muid plugins (ilma vBSEO), mida kasutavad mõned arhiiv konksud proovige ajutiselt keelata need pluginad ja kontrollige ei vBET töötab korrektselt arhiivide siis. See on kontrollida, kas meil on mõned konflikti küsimusi.

mario06
30-06-10, 09:35
Olen juba proovinud puuet vBET arhiiv plugin eile, kuid arhiiv on ikka veel katki, kui vBET on lubatud nii et ma pean välja lülitada vBET saada arhiiv tööta.

Probleem on lihtne.

1. vBET On
= Arhiiv katki

2. vBET Off
= Arhiiv tööd

Nagu ma eespool öeldud ma paigaldamata iga plugin (1by1) eile ja leidis vBET olla süüdlane, katsetamise järel ma taastatud backup.

Seal on tõesti midagi erilist tegema, et saada ei leitud (404) viga, kõik mida sa pead on minna põhja lehe paremas ja kliki Arhiiv ja järgige küna niidid | postitust (isegi külalisena).

Juurdepääsu Mul ei ole probleem, olgem luua aeg seda teha.

Regards


PS. Ma pidin lisama arhiivid | sisukaart minu robots.txt sest Google alustas andis mulle vigu arhiiv lööb 17k (404).


PS2. Mul ei ole vBSEO paigaldatud Maybee vBET on kinnihakkamine | uurime seda.

Regards

kamilkurczak
30-06-10, 15:11
tere,

Mul on vaja juurdepääsu oma admincp ja ftp .. Palun saatke PM mulle need andmed.

Püüan leida teema.

mario06
30-06-10, 18:34
Te olete PM.
Regards

kamilkurczak
01-07-10, 12:08
Leidsin plugina bug .. Nüüd püüan leida lahendus.

kamilkurczak
01-07-10, 15:09
Palun, lihtsalt vaadata oma PM

mario06
01-07-10, 18:36
arvesse lõpetas töötamise tõttu multipe ip tuvastamine, nüüd login tegutseb jälle .. oma peaaegu kohal:)

Regards

vBET
03-07-10, 13:55
OK nii - pärast tööd sellel teemal leidsime, et pole viga vBET siin. Sellepärast, et teie foorum kasutab vBulletin 3.6 ja vBET ametlikult toetab vB3.8

Igatahes leidsime viis teha seda tööd isegi riiklikult ei toetata vBulletin 3.6:
Need muutused on juba teinud oma foorum.

Pange tähele, et ikka tõlgitakse arhiiv lehekülgi foorumites ei tööta. Selle põhjuseks on vBulletin viga nii küsida vBulletin meeskond seda lahendada. Kui lisate ühegi parameetri to forum arhiivi lehele (see üks f-), siis tühi leht. Ma mõtlen iga parameeter - isegi ainult? X = y ja see jookseb isegi vBET keelatud. Nii et sellisel juhul peate küsima vB meeskond parandada oma viga ja tõenäoliselt tõlked alustab tööd (kõik on hästi arhiveerimiseks peamine ja niit lehekülge).

Kuna puudus vBET bug siin ma liigun lõime veaotsingu peatükki.

mario06
06-07-10, 12:29
Pange tähele, et ikka tõlgitakse arhiiv lehekülgi foorumites ei tööta. Selle põhjuseks on vBulletin viga nii küsida vBulletin meeskond seda lahendada
Nad ütlesid mulle, et eemaldada see, kuna kõik töötas enne vBET mod.


Pange tähele, et ikka tõlgitakse arhiiv lehekülgi foorumites ei tööta?
Kas sa ei seda parandada?

Mis nii erinev umbes 3.6.12 ja 3,85? Põhilised muutused on olulised sotsiaalsete võrgustike mulle tundub, et teie võrrelda vb 3 vb 4, veidi rohkem vaeva oma osa ei oleks valus ei ole?

vBET
07-07-10, 13:32
Nii nagu ma kirjeldasin teile bug on vBulletin. Nad lihtsalt flus su ära. Võib-olla, sest vale teema desription. Ei ole vBET viga - originaal arhiiv on töötanud hästi. Tõlkimine foorumis arhiiv lehekülgede ei tööta ja see ei toimi, sest vBulletin crasches lehele kui ka URL on muule on tarvis muuta mis tahes parameetrit. Ja see ei ole vBET - saad dissable vBET lisada url? X = y ja teil on veel crasched achrive foorumi lehele.

Ma juba kirjeldasin seda varem. Ja andis teile viis kontrollida ise, et see on vBulletin bug. Palun kirjuta neile, et sa ei pea olema vBulletin et crasch neid lehekülgi - see on napib lisada parameeter URL. Ja see crasches koos vBET dissabled. Nii et ei võimalda neil flush su ära jälle;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1