PDA

View Full Version: Atrisinātas Milzīgs daudzums Novirzīt kļūdas Vbet



hotslot
01-05-10, 07:45
Rāpuļprogrammas kļūdas
Jautājumi Google saskārās, kad indeksēšanu jūsu vietnē.

Visi ir no vbet valodas lapām un ir kaut ko darīt ar tagiem.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

HELP

vBET
01-05-10, 12:23
Visi ir no vbet valodas lapām un ir kaut ko darīt ar tagiem.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

HELP

Lūdzu, pārbaudiet tomēr šāda saikne pastāv, jo sākotnējā formā - netiek tulkotas. Varbūt tag bija tikko izdzēsa, tāpēc saikne vairs neeksistē, un mēs runājam par vēsturi ...

Lūdzu, iedodiet man reāla saikne, kas ir bojāta.

hotslot
01-05-10, 16:51
Es nosūtīju Tev dažus fotoattēlus .. Oriģināls ir joprojām.

vBET
01-05-10, 18:06
Es nosūtīju Tev dažus fotoattēlus .. Oriģināls ir joprojām.

OK - tur norisinās.

vBET
01-05-10, 18:15
OK - tas ir vBET vaina. Es atradu vienu bug - tas jau ir novērsts un tiks iekļauti nākamo izlaišanas. Jums ir ātri noteikt turpmāk - lūdzu, darīt to un apstipriniet tas atrisinātu jūsu problēmu.

Quick noteikt:
Edited - lūdzu, skatīt jaunu ātri noteikt turpmāk.

hotslot
01-05-10, 18:48
Stājas cilvēks atzīt vainu. Paldies Tev vBET par Jūsu palīdzību un uzmanību šajā jautājumā. Jūsu patiesi labs cilvēks.

Tagad par vbenterprisetranslator_seo.php

Es nevaru atrast jebkur. Vai Jūs palīdzat lūdzu

vBET
01-05-10, 21:48
Jūs atradīsiet to savā forumā direktorijā.

Arī - man vēl bija izpētīt šos un es atklāju, ka tā ir 2 iemesli. 1 - trūkst '?' parametru, 2 -% in URL. Es jaunu risinājumu, kas ļauj pārliecināties, ka "?" būs tur, ja parametri ir URL, un tiks galā% attiecīgi.

Tātad, labāk ātri noteikt, lūdzu, rīkojieties šādi:
1. Rediģēt failu: vbenterprisetranslator_seo.php
2. Find:


$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_REQUEST['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
$queryString = &$_SERVER['QUERY_STRING'];
if ($addQueryString && $queryString) {
if ($queryString[0] == '&') {
$queryString[0] = '?';
}
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
}

3. Aizstāt ar:


if ($addQueryString) {
$index = strpos($_SERVER['QUERY_STRING'], '?');
if ($index) {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = substr($_SERVER['QUERY_STRING'], $index);
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
} else {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = '';
}
}

hotslot
01-05-10, 23:57
Tas ir tikai, ka viens tag .. Kāpēc tas kļūdas, kas šajā konkrētajā vienu? Vai tas ir globāla lieta, un vienkārši nav nokļuvuši tīmekļa pārziņiem instrumenti sadaļā vēl>?

vBET
02-05-10, 00:55
Tas ir tikai, ka viens tag .. Kāpēc tas kļūdas, kas šajā konkrētajā vienu? Vai tas ir globāla lieta, un vienkārši nav nokļuvuši tīmekļa pārziņiem instrumenti sadaļā vēl>?

Tas viens bija% notācija iekšpusē ant šķiet, ka vBSEO neatzīst tik veikts novirzīt (tur bija viens vBET bug, kuri ir laboti ātrs). Novirzīt kas ietvēra vBET parametrus no htaccess noteikumiem, kas parasti ir cut -. Bet mums bija kļūda griešana tiem (arī izlabotas ātri noteikt).

hotslot
02-05-10, 19:27
Vai šis vbulliten admin jomā? Man nav ne jausmas, kur foruma direktorijā. Atcerieties, im nav tech vai datora vedni. Vai Jums tas par mani?

vBET
02-05-10, 22:28
Jums jādodas uz jūsu forumu direktoriju struktūru, izmantojot FTP protokolu, un jūs atradīsiet, ka tur:) Pēc Jūsu forumu URL visticamāk jums atrast failu FTP galvenajā direktorijā, vai public_html apakšdirektorijā (ja tāda ir tur).

Šis ir vienkāršs kopēt, ielīmēt uzdevumu un nav nepieciešama tehniskās zināšanas.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations