PDA

View Full Version: Atrisinātas Notverti citu 4.2.5 VB ar VBET kļūdu



ctrenks
04-06-18, 20:49
Bija iegūt atkārtotu brīdinājumu, tāpēc es izveidojis kļūdu ziņošanas rakstīt veidni, lai žurnālu un notverti šo...



[04-Jun-2018 18:52:57 UTC] $lastpostinfo['lastposter'] = '' . $lastpostinfo['lastposter'] .'";
[04-Jun-2018 18:52:57 UTC] PHP Parsēšanas kļūda: sintakses kļūda, negaidītu "(T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), gaida identifikators (T_STRING), vai arī mainīgas (T_VARIABLE) vai numurs (T_NUM_STRING) /home/allfreec/public_html/phpBB2/includes/class_core.php(4695. lpp) : eval () " d kods on line 1



Ko es darīju bija rakstīt veidni, lai žurnālā, pirms tas neizdevās, bija man 3 dienas, bet tas ir šablons, kravas, kas tiek izmesta kļūda.

vBET
07-06-18, 01:16
Mēs izskatīsim to un nosūtīt jums atbildi tuvākajā laikā.

vBET
15-06-18, 19:56
Mums ir dažādas versijas par vBulletin, jo vietā, kas aprakstīts kļūdu log mēs esam } un jābūt dažiem spraudnis izpildi.
Lūdzu, sniedziet mums saturs līnijas 4695. lpp jūsu failu /home/allfreec/public_html/phpBB2/includes/class_core.php tātad, mums būs iespēja uzzināt, kā spraudnis ir vainīgs un meklēt kļūdu.

ctrenks
17-06-18, 02:11
Sākot 4660, jūs varat redzēt manu kodu, lai nozvejas kļūdu log failu iznīcinot faktisko



/**
* Renders the output after preperation.
* @see vB_Template::render()
*
* @param boolean Whether to suppress the HTML comment surrounding option (for JS, etc)
* @return string
*/
protected function render_output($suppress_html_comments = false)
{
//This global statement is here to expose $vbulletin to the templates.
//It must remain in the same function as the template eval
global $vbulletin;
extract($this->registered, EXTR_SKIP | EXTR_REFS);

$actioned = false;
($hook = vBulletinHook::fetch_hook('template_render_output')) ? eval($hook) : false;

if (!$actioned)
{
$template_code = self::fetch_template($this->template);
}

if (strpos($template_code, '$final_rendered') !== false)
{
eval($template_code);
}
else
{
/*
$tcount = 0;
$tst = str_replace("vB_Template_Runtime::fetchStylevar('outertablewidth')","",$template_code,$tcount);
$tst = str_replace("old_explorer","",$template_code,$mcount);
if ($mcount==0&&$tcount==0){
error_log($template_code, 0);
}
*/
eval('$final_rendered = "' . $template_code . '";');
}

vBET
18-06-18, 18:01
Paldies. Un tas komentēja kods ir kods, kas atgriezās 1. līnija kļūdu žurnālā?

ctrenks
18-06-18, 18:16
Jā, tā varētu pieteikties jebkura veidne izpildīts, kas nesakrita abi zinām, tie, kas to bija reģistrēšanu. Tad tas varētu rakstīt ytemple žurnāla tad seko kļūdas ziņojums

ctrenks
18-06-18, 18:55
Nav pārliecināts, ka bija jēga, es pieteicies katru veidni slodze tur, tad noņemt tos, ja tās iemesls nav kļūdu ar str aizstāt izvēles.

ctrenks
19-06-18, 16:33
Paldies. Un tas komentēja kods ir kods, kas atgriezās 1. līnija kļūdu žurnālā?

error_log($template_code, 0); <- šo pozīciju, raksta pašreizējo $template_code log failu

Kā kļūda ir liktenīga, man bija rakstīt katru veidni kodu apstrādā, tad redzētu, kā tas bija pirms fatāla kļūda ir ierakstīts.

vBET
21-06-18, 17:06

$lastpostinfo['lastposter'] = '' . $lastpostinfo['lastposter'] .'";
Nav tādas kods vBET... Vai veicāt kādas izmaiņas kodu? Kura versija tev ir (varbūt daži vecāki)?

ctrenks
22-06-18, 14:50
Jābūt citas veidnes, kas izmanto VBET vārdu tur nav veiktas izmaiņas VBET 492.

vBET
22-06-18, 16:05
Varbūt tā kods ir ģenerēts pievienojot vairākas daļas (cilpa vai kādu citu izpausmes). Es būs pārbaudīt vēlreiz, meklē tikai daļa no tā, un ļaujiet jūs zināt.

vBET
23-06-18, 19:03
OK, es to atradu. Es nevarēju atrast to ātrāk, jo kodu, mums ir evakuācijas rakstzīmes pirms". Kods ir failu vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] =
'$lastpostinfo[\'lastposter\'] = \'\' . $lastpostinfo[\'lastposter\'] .\'\\ ";"
.$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];
Es nevarat reproducēt problēmu, tāpēc es neesmu spējīgs, lai pārbaudītu risinājumu. Lūdzu, aprakstiet, kā reproducēt vai mēģināt aizstāt kodu ar vienu zemāk. Šis risinājums netika pārbaudīta.

$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] =
'$lastpostinfo[lastposter] = \'\' . $lastpostinfo[lastposter] .\'\\ ";"
.$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];

Šī var būt tā - kļūdas kods, kas stāsta par negaidītu " un kopš vBulletin liek mūsu kodu " (eval('$final_rendered = "' . $template_code . '";');) tas varētu novest pie kļūdas. Lūdzu, pastāstiet mums, kā pavairot, vai pārbaudīt iespējamo risinājumu un nosūtiet mums savu statusu.

ctrenks
25-06-18, 14:31
Es nevaru piespiest kļūdas, man bija tikai spēj sagūstīt to.. Tas notiks vismaz pāris reizes pāris dienas, tāpēc es atjaunināt kodu un skaties!

vBET
26-06-18, 10:05
Lieliski - mums būs jāgaida, lai savu info.

ctrenks
27-06-18, 21:38
Līdz šim bez kļūdām, Izskatās labi

vBET
30-06-18, 09:15
Lieliski. Es gribu atzīmēt šo kļūdu, kā atrisināt un ietver risinājumu nākamo izlaišanas. Ja problēmas parādās atkal, lūdzu, dariet mums zināt.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1