PDA

View Full Version: Atrisinātas Dīvaina problēma



darras
26-01-10, 19:43
Sveiki man ir problēma, kāpēc vBulletin niewiem es domāju, es tikai, piemēram, rādīt reklāmu bloķēšanas Ad Muncher, (pēc tam viss nāk perfekti), izslēdzot visas foruma programma augustā wykrzacza tālu no augusta pat ieiet admin panelī. Vai kāds zina, kāds varētu būt iemesls ?????

vBET
28-01-10, 00:03
Hello. Diemžēl man nav ideju, ko varētu izraisīt. Es iesaku sazināties ar autoru Rego reklāmu bloķēšanas programma. Turklāt ar priekšlikumu - es ieteiktu pārbaudīt, vai jebkādus īpašus noteikumus, kas htaccess failā netiek pievienotas šīs programmas - vai tāpēc es ieteiktu, lai tos novērstu. Tā problēma neietekmē statusu vBET es noteikti pavedienu slēgt.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations