PDA

View Full Version: Atrisinātas jaunu tēmu""ieslēgšanas-izslēgšanas īpašības [/langtitle]



CwZpacK
22-02-13, 15:32
Hi,

Mans forums saites ir problēma. sākuma un beigu iezīme ir ļoti labi darīts. dalībnieki automātiski atver pēc izvēloties valodu. Vai ir iespējams aizvērt "[/langtitle]"

vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php = es mēģināju nedaudz, bet nevar izslēgt

Tā piemēram saites:
www.trteam.net/296456-langtitle-en-deneme-ureme-tureme-langtitle.html

Marcin Kalak
23-02-13, 10:43
Langtitle būtu par forumā tiek izmantoti, lai tulkotu titulu.
Langtitle būtu jāizslēdz no saitēm ar vBSEO vai friendly_url.
Ka es redzu, ka jūs esat vBSEO, pārliecinieties, ka jums ir labi integrēta vBET ar vBSEO.
Šī integrācija ir aprakstīti manuāla integrēšana vBET ar vBSEO, ko var atrast vBET/do-not-upload/readme.html. Jāveic visi pasākumi, kas aprakstīti instalēšanas instrukcijas vBSEO integrācija sadaļā pirms iestatījumu htaccess
Pats svarīgākais ir attiecīgi izmaiņas failu functions_vbseo_createurl.php un functions_vbseo_url.php

CwZpacK
23-02-13, 12:16
Langtitle būtu par forumā tiek izmantoti, lai tulkotu titulu.
Langtitle būtu jāizslēdz no saitēm ar vBSEO vai friendly_url.
Ka es redzu, ka jūs esat vBSEO, pārliecinieties, ka jums ir labi integrēta vBET ar vBSEO.
Šī integrācija ir aprakstīti manuāla integrēšana vBET ar vBSEO, ko var atrast vBET/do-not-upload/readme.html. Jāveic visi pasākumi, kas aprakstīti instalēšanas instrukcijas vBSEO integrācija sadaļā pirms iestatījumu htaccess
Pats svarīgākais ir attiecīgi izmaiņas failu functions_vbseo_createurl.php un functions_vbseo_url.php
Es to darīja, bet es nevaru. Ir problēma forumā. Tuvu iespēja ir ļoti labs, lai gan, tāpēc

Marcin Kalak
23-02-13, 16:51
Vai jūs vēlaties, lai ne pievienot langtitle ar nosaukumiem?

CwZpacK
26-02-13, 01:41
Vai jūs vēlaties, lai ne pievienot langtitle ar nosaukumiem?
Jā, es vēlos slēgts šis īpašības.

Marcin Kalak
26-02-13, 22:14
Lūdzu, ievietojiet jaunu saiti uz jautājumu piemērs - šī saite nedarbojas.
Lūdzu, PM man piekļūt Admin CP un FTP detaļas. Būs pārbaudīt, kas notiek tur.

Marcin Kalak
08-03-13, 13:45
Nav atbildes - uzskatīts jautājums ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstiet šeit.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1