PDA

View Full Version: Lahendatud uus teema""sisse-välja atribuudid hop]



CwZpacK
22-02-13, 15:32
Hi,

Minu foorum link on probleem. avamise ja sulgemise funktsioon on väga hästi tehtud. pärast keele valimist avaneb automaatselt liikmed. Kas on võimalik sulgeda "hop"]

vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php = proovisin natuke, kuid ei ole kinni

Nii näiteks linki:
www.trteam.net/296456-langtitle-en-deneme-ureme-tureme-langtitle.html

Marcin Kalak
23-02-13, 10:43
Foorum peaks olema langtitle kasutatakse tõlkida pealkiri.
Langtitle eemaldatakse lingid poolt vBSEO või friendly_url.
Et ma näen sind on vBSEO, veenduge, et teil on hästi integreeritud tänu vBSEO koos.
See integratsioon on kirjeldatud käsitsi integreerimise vBET koos vBSEO, mida võib leida vBET/do-not-upload/readme.html. Sa pead tegema kõik sammud, mis on kirjeldatud vBSEO integratsiooni jagu enne säte .htaccess paigaldusjuhend
Kõige olulisem on vastavalt muutustele faile functions_vbseo_createurl.php ja functions_vbseo_url.php

CwZpacK
23-02-13, 12:16
Foorum peaks olema langtitle kasutatakse tõlkida pealkiri.
Langtitle eemaldatakse lingid poolt vBSEO või friendly_url.
Et ma näen sind on vBSEO, veenduge, et teil on hästi integreeritud tänu vBSEO koos.
See integratsioon on kirjeldatud käsitsi integreerimise vBET koos vBSEO, mida võib leida vBET/do-not-upload/readme.html. Sa pead tegema kõik sammud, mis on kirjeldatud vBSEO integratsiooni jagu enne säte .htaccess paigaldusjuhend
Kõige olulisem on vastavalt muutustele faile functions_vbseo_createurl.php ja functions_vbseo_url.php
Ma tegin seda, kuid ma ei saa. Kas probleem foorumis. Sulge võimalus on väga hea, kuigi, nii

Marcin Kalak
23-02-13, 16:51
Kas soovite lisada ei langtitle et pealkirjad?

CwZpacK
26-02-13, 01:41
Kas soovite lisada ei langtitle et pealkirjad?
Jah, ma tahan suletud selle atribuudid.

Marcin Kalak
26-02-13, 22:14
Palun sisesta uus link näiteks teema - ülalpool toodud link ei tööta.
Palun PM mulle pääseda Admin CP ja FTP andmed. Ma saan vaadata, mis seal toimub.

Marcin Kalak
08-03-13, 13:45
Vastust - käsitleda küsimust on kadunud. Kui see ei ole Palun kirjutage siia.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1