PDA

View Full Version: Atrisinātas Tulkojumi pārstāja darboties.



samm1129
24-09-11, 02:08
Hi. Es esmu modernizētas manu forumu 4,15 pirms mēneša, viss strādāja, tostarp tulkojumi, taču šonedēļ tulkojumi pārtrauca darbu, mēģinot tulkot, lapu rāda uz augšu, bez rakstzīmes.
Man nav veiktas nekādas izmaiņas, tā vienkārši pārtrauca darbu bez redzama iemesla. Lūdzu padomu.

url: rabroad.com

samm1129
24-09-11, 02:09
es devos uz priekšu un pārbauda ar Google, lai pārliecinātos, domēns nav aizliegts.

rabroad.com/google2.php

r.dziadusz
24-09-11, 07:35
Hi,
Lūdzu, pārbaudiet vēlreiz savu vBet konfigurācija, lūdzu, pievērsiet uzmanību jūsu noklusējuma forumā valoda, ja tā ir noteikts

samm1129
24-09-11, 21:23
Es devos caur visu, vairāk un vairāk. Nekas nav palīdzēt.

samm1129
24-09-11, 21:39
got to darbu no jauna, atspējojot memcached

r.dziadusz
25-09-11, 17:21
Vienlaikus izmantojot kešatmiņu tu esi bijis, izmantojot arī viesu cache? Ja nē, mēģiniet pārvērst abus par

Wulf
29-09-11, 20:19
Man tāda pati problēma, bet nav memcache ieslēgts. Lapas citās valodās vienkārši uzlocīt tukšs.

samm1129
30-09-11, 02:28
mana problēma atnāca atpakaļ. Izskatās šī programmatūra varētu kļūt absolete, ja admin nenāks klajā ar šķīdumu drīz.

samm1129
30-09-11, 02:29
Google mainītajiem iestatījumiem. Tas patiešām sucks, jo es nopirku 2 kopijas, tulkotājs un tagad nespēj tos izmantot.

r.dziadusz
30-09-11, 09:36
Ko API jūs lietojat? Ir problēma ar visiem tiem, arī mēs aicinām jūs atjaunināt jūsu vbet uz pēdējo versiju

samm1129
30-09-11, 13:47
tas ir pēdējais variants. mēģināju gan API. google v1, v2, ms. Nekas nav strādā tagad.

Wulf
30-09-11, 14:32
Man instalēta jaunākā versija 4.4.2. Es šos uzstādījumus:

Izmantojiet Google API v2 - Nr
Izmantojiet Google tikai - nav
Ierakstu Application ID, kā paredzēts Microsoft

Šobrīd apmeklētājiem ir atrast lapas bez teksta savādākās valodās nekā mans galvenais forums valoda. Tas nav visas lapas un valodas, jo dažas joprojām ir tulkojumi, bet tas ir lielākā daļa no tām. Piemērā sākumlapa CMS: http://saabworld.net/de/content/

Man nāksies drīz nolemj veikt VBET uz leju, ja tur nav būs noteikt šo problēmu. Es saprotu, jūs guys nevar palīdzēt pašreizējo situāciju ar bezmaksas Google tulkojumi būs samaksājis versiju, bet cerams, ka jums atrast veidu, kā padarīt VBET atkal strādāt, tāpat kā tas bija.

samm1129
30-09-11, 15:10
Google ir sniegt:


Starting translation test
Test result: {"responseData": null, "responseDetails": "Suspected Terms of Service Abuse. Please see http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
Test error:


izmantoja, lai pārbaudītu MS:


<?php
require_once('./global.php');
echo "Starting translation test<br/>\n";
$connection = curl_init();
curl_setopt($connection, CURLOPT_URL, 'http://api.microsofttranslator.com/V2/Ajax.svc/Translate?appId='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_microsoftappid'].'fake&from=pl&to=en&options={%22ContentType%22:%22text/html%22}&text=witaj');
curl_setopt($connection, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
//curl_setopt($connection, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
curl_setopt($connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
$time = microtime(true) * 1000;
$result = curl_exec($connection);
$time = microtime(true) * 1000 - $time;
echo 'Test result: '.$result."<br/>\n";
echo 'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
curl_close($connection);
echo 'Connection time (ms): '.$time;
?>

dabūju šo ziņu:


Starting translation test
Test result: "InvalidOperationException: : ID=3643.V2_Json.Translate.35944BF8"
Test error:
Connection time (ms): 61.6999511719

Wulf
30-09-11, 15:46
Mana Google tests šķiet fine:

Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 628,73828125

samm1129
30-09-11, 23:55
Admins ... jūs varat palīdzēt ar šo jautājumu kā savu produktu kļuva nelietojama, ja nav izšķirtspēja, es vēlētos savu naudu atpakaļ.

r.dziadusz
01-10-11, 09:47
samm1129: ir nobloķēti ar google dēļ daudz pieprasījumu skaits sekundē, arī sasniegt jūsu robežas, Microsoft, lūdzu, pārliecinieties, vai ir iespējots visiem jūsu cache, ja jums nebūs izmantot google api v1 (jo lietošanas noteikumi) varētu palielināt kešatmiņas ttl, alus izlasīju šo: bieži uzdotie jautājumi par padomi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html un pievērst uzmanību uz tā:
1. Pievienot vBET ignorētas lapām tik daudz satura, kā jūs domājat, ka nav svarīga tulkojumu
2. Izmantojiet bezmaksas tulkošanas dienesti vispirms
3. Lai izvairītos no sasniedzot bezmaksas tulkojumus ierobežot pārāk ātri - ierobežot valodās. Pievienot jaunu laiku pa laikam, kad jūsu kešatmiņa ir pilna.
4. Pat ja jūs izmantojat maksā tulkojumi - ierobežot atbalstīto valodu tiem, kas, jūsuprāt, ir vissvarīgākais jūsu forumā. Un pat tad ierobežot to vairāk - pēc laika var pievienot vairākas valodas, ja jūs atradīsiet, ka izmaksas ir OK, lai jūs.
5. Ja jūs neizmantojat Google Translation API v1 - nav skaidrs, datu bāzes kešatmiņu un atspējot automātisko tīrīšanu, vai vismaz mainīt cache laiks, lai dzīvotu, lai vairāk laika (nebūtu jāmaksā par pašu tulkojumu)
6. Izvairieties tulkojumu SPAM, pārbaudot amati, līdz tie ir publicēti.

Vēl viena lieta, jūs varat izmantot šo iestatījumu, lai samazinātu jūsu pieprasījuma:


AdminCP -> vbet -> translation iespējas -> Aizture starp tulkojumi

samm1129
02-10-11, 02:38
samm1129: ir nobloķēti ar google dēļ daudz pieprasījumu skaits sekundē, arī sasniegt jūsu robežas, Microsoft, lūdzu, pārliecinieties, vai ir iespējots visiem jūsu cache, ja jums nebūs izmantot google api v1 (jo lietošanas noteikumi) varētu palielināt kešatmiņas ttl, alus izlasīju šo: bieži uzdotie jautājumi par padomi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html un pievērst uzmanību uz tā:

1. Pievienot vBET ignorētas lapām tik daudz satura, kā jūs domājat, ka nav svarīga tulkojumu
Hi, līdz nesen man nav ierobežot tulkojumu vispār.

Visas lapas ir svarīgi ... Es patiešām dont saprast jūsu paziņojumu, ka ...


2. Izmantojiet bezmaksas tulkošanas dienesti vispirms

Man ir bijis, izmantojot bezmaksas pakalpojumus, un ieguva aizliegta ar google, un ms.


3. Lai izvairītos no sasniedzot bezmaksas tulkojumus ierobežot pārāk ātri - ierobežot valodās. Pievienot jaunu laiku pa laikam, kad jūsu kešatmiņa ir pilna.

Es iegādājās programmatūru, jo jūs reklamējat "Automātiskie tulkojumi 52 valodās", ja es limits atbalstītajām valodām, kas ir, kam programmatūras point?



4. Pat ja jūs izmantojat maksā tulkojumi - ierobežot atbalstīto valodu tiem, kas, jūsuprāt, ir vissvarīgākais jūsu forumā. Un pat tad ierobežot to vairāk - pēc laika var pievienot vairākas valodas, ja jūs atradīsiet, ka izmaksas ir OK, lai jūs.

Man nebija īsti plānošanu, izmantojot maksas pakalpojumus. Tikai centās nodrošināt, tas nav kaut kas par manu beigās.


5. Ja jūs neizmantojat Google Translation API v1 - nav skaidrs, datu bāzes kešatmiņu un atspējot automātisko tīrīšanu, vai vismaz mainīt cache laiks, lai dzīvotu, lai vairāk laika (nebūtu jāmaksā par pašu tulkojumu)

Ikreiz, kad es esmu, izmantojot cache, mans DB aug uz unmanageble izmēru un avārijām. Tas notika vairākas occations un tas bija iemesls, i invalīdiem kešatmiņu. Mans forums ir tuvu 4million amatiem, lai jūs varat iedomāties, cik liels cache saņems.


6. Izvairieties tulkojumu SPAM, pārbaudot amati, līdz tie ir publicēti.

Man ir anti spam sistēmas, kas uzstādītas, tāpēc man nav surogātpasta uz BOAD.


Vēl viena lieta, jūs varat izmantot šo iestatījumu, lai samazinātu jūsu pieprasījuma:

Es jau noteikti, ka, lai 100 - doesn't palīdzēt.

harleyforum.se
02-10-11, 16:39
Man instalēta jaunākā versija 4.4.2. Es šos uzstādījumus:

Izmantojiet Google API v2 - Nr
Izmantojiet Google tikai - nav
Ierakstu Application ID, kā paredzēts Microsoft

Šobrīd apmeklētājiem ir atrast lapas bez teksta savādākās valodās nekā mans galvenais forums valoda. Tas nav visas lapas un valodas, jo dažas joprojām ir tulkojumi, bet tas ir lielākā daļa no tām. Galvenais CMS lappuses piemērs: http: / / saabworld.net/de/content/

Man nāksies drīz nolemj veikt VBET uz leju, ja tur nav būs noteikt šo problēmu. Es saprotu, jūs guys nevar palīdzēt pašreizējo situāciju ar bezmaksas Google tulkojumi būs samaksājis versiju, bet cerams, ka jums atrast veidu, kā padarīt VBET atkal strādāt, tāpat kā tas bija.

Jā. vienu un to pašu jautājumu šeit. :(

Lūdzu, ievērojiet, tas viss sākās septembra beigās! Visi ir tā pati problēma, no minētā datuma. v 4.xxx vai v 2.xxx

samm1129
02-10-11, 18:39
Admins: es atinstalēta produktu, tas nedarbojas. Šis ir oficiālais lūgums par atmaksāšanu.

vBET
03-10-11, 12:41
Hi.

Jūsu gadījumā atbalstīja Radek, bet gan tāpēc, ka jūs PM man, tieši man atbildēt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bloķē Google v1. Savā 2. post jūs rakstījāt, ka jūs izmantojāt Google testu. I pārbauda adresi (rabroad.com/google2.php) un šī ir jūsu rezultāts:

Sākot tulkošanas testā,
Testa rezultāts: {"responseData": null, "responseDetails": "Ir aizdomas Pakalpojuma ļaunprātīga Skatīt http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
Test kļūda:
Tāpēc risinājums ir mūsu pusē, bet jūsu pusē un jau jums URL adresi kur iet sīkāku informāciju. Jūs atradīsiet tur veido sazināties ar Google un uzzinātu, kāpēc tika bloķēta. Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka Google v1 gatavo slēgts, tāpēc viņi laiž API izmantošanas papildu ierobežojumus. Jaunāko versiju vBET ļauj jums izmantot Google v2 un Microsoft Translation API. Un gadījumā, ja no nepatikšanām mēs piedāvājam arī jums testi tiem API - Lūdzu skatīt šeit sīkāku informāciju: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729

Arī lūdzu, ņemiet vērā, ka Google v2 un Microsoft Translation API, jums ir noteikt atbilstīgu API atslēgu Admin CP - citādi tiem nav sniegs jums rezultātus. Microsoft ir arī iekšējās lietošanas ierobežojumus. Google v2 ir arī lietošanas ierobežojumus, bet to var konfigurēt pats - tas ir tikai, lai pārvaldītu savus izdevumus, jo Google v2 ir samaksāts. Visa informācija par nepieciešamo atslēgas ir iekļautas vBET konfigurācijas aprakstu un ir pieejama jūsu Admin CP.

Ja vēlaties izmantot tikai bezmaksas API, tad tagad jums ir Google v1 un Microsoft Translation API - kabīnē ir robežas. Var konfigurēt vBET nedrīkst tulkot nevajadzīgas lietas - var bloķēt lapas tulkošanai. Jūs varat atslēgt nevajadzīgus valodās. Tāpēc ierobežojumi netiks sasniegt tik ātri. Radek gatavo rakstu par to, kā ierobežot jūsu tulkojumu izmaksas, kur tiem un citi ieteikumi tiks iekļauti. Drīz, jūs atradīsiet šo rakstu: bieži uzdotie jautājumi. Radek jau deva vairāk mājieni šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2407-translations-stopped-working-2.html#post10351
Atbildot uz jūsu piezīmes par padomi:

Hi, līdz nesen man nav ierobežot tulkojumu vispār.
Jā. Google nav noteikti limiti, līdz nesen. Lūdzu sūdzēties Google, jo mēs nevaram neko darīt ar to. Tas ir tiem, kas liek ierobežojumus, jums nav mums.

Visas lapas ir svarīgi ... Es patiešām dont saprast jūsu paziņojumu, ka ...
Jūs varat apsvērt dažas nav svarīgi 0 tas ir atkarīgs no jums. Piemērs dažas lapas, ko var uzskatīt nav svarīgi tulkošanas daži foruma īpašnieki loceklis lapas, kalendārs, foto galerijas. Tas tiešām atkarīgs no jums - ko jūs domājat, ka jums jābūt tulkoti kādi nav.

Man ir bijis, izmantojot bezmaksas pakalpojumus, un ieguva aizliegta ar google, un ms.
Microsoft robežas ir laiks pamatā, lai nākamajā intervāls jums vajadzētu būt iespējai, lai tulkotu, līdz jūs sasniegsiet ierobežot vēlreiz - un tā tālāk. Gadījumā, ja Google Jums ir forma Google norādījumus, ko darīt - lūdzu papuvē tiem.

Es iegādājās programmatūru, jo jūs reklamējat "Automātiskie tulkojumi 52 valodās", ja es limits atbalstītajām valodām, kas ir, kam programmatūras point?
Tas ir mājiens. Varat to izmantot, vai ne. Protams, jūs varat vienkārši izmantot Google v2, maksāt par tulkojumiem un nerūp jebkādus ierobežojumus. Es domāju, ka jūs pārprast, nosauciet šos ieteikumus. Ja vēlaties, jūs varat izmantot visu pieejamo valodu. Norādes ir par to, kā sasniegt robežas strauji bezmaksas tulkojumus API. Un jautājums ko punktu daudzi mūsu lietotājiem pretī jautājumu kas ir punkts, kam 53 valodām, kad apmēram 8 dod visvairāk ienākumu un satiksmes. Mēs vienkārši sniegt atbalstu 53 valodām tulkošana, izmantojot ārštata tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir atkarīgs no mūsu lietotājiem, lai noteiktu, cik viņi vēlas, lai atbalstītu valodas. Tātad jums ir atbildēt uz šo jautājumu sev, jo katram ir dažādas domas par to:) Es redzēju mūsu lietotāja lapa, kur bija atstumta tikai 4 valodās, piemēram (un tas bija, kad Google nav pat plānu robežas vai maksā API)

Man nebija īsti plānošanu, izmantojot maksas pakalpojumus. Tikai centās nodrošināt, tas nav kaut kas par manu beigās.
Vismaz līdz marts 2012 nav. Pēc tam Microsoft būs arī maksā. Mēs ceram, ka līdz šim laikam mums būs arī citi varianti:) Mums ir arī lielas neērtības, kas tulkošanas pakalpojumu sniedzēji, kas viņu API maksā.

Ikreiz, kad es esmu, izmantojot cache, mans DB aug uz unmanageble izmēru un avārijām. Tas notika vairākas occations un tas bija iemesls, i invalīdiem kešatmiņu. Mans forums ir tuvu 4million amatiem, lai jūs varat iedomāties, cik liels cache saņems.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka datu bāzes avāriju ir MySQL līmenī tāpēc jums var lūgt palīdzību tur. Joprojām liels kešatmiņas sagatavotas vBET - mums ir dažādas kešatmiņas klīringa stratēģijas. Arī ja jūs neizmantojat Google v1 var atspējot mijieskaita kešatmiņu (Microsoft un Google v2 ļauj cache Traffic). Izmantojot vBET bez kešatmiņas pārsvarā ir unadvised.

Es jau noteikti, ka, lai 100 - doesn't palīdzēt.
Tas palīdz izvairīties no daudziem pieprasījumiem sekundē. Still jums sasniegt citas limits - pārāk daudz rakstzīmes dienā. Bez cache jums būs izdod visu laiku. Ja jums ir cache pilns, tad tikai jaunās ziņas tiek tulkotas, un tad tas nav tik viegli sasniegt robežas. Microsoft ir robeža 4.000.000 rakstzīmes mēnesī (Microsoft atbilde par to tika sniegta apmēram pirms mēneša).

Ar Microsoft API jautājums ir tāpēc, ka jūs jau sasniegt to robežas - skatīt problēmu aprakstu un risinājumu aprakstu šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues-4.html#post10396

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET šeit ir pilnīgi stabils - tas joprojām dara vienu un to pašu - jautā par tulkojumiem uz ārējiem pakalpojumu sniedzējiem un sniedz rezultātus. Tā sniedzējs, kurš bloķējis jūsu - vBET dāvanas, ko tas ieguva - bez rezultātiem. Un vBET notiek nevis atbildība vispār par šo - tas ir līdz pat vBET lietotājs var apliecināt savu kanalizācijas spēj izmantot ārējos tulkojumus. Tas ir mūsu licences līgums - tas ir tas, ko jūs piekrītat:

BET izmanto ārštata tulkošanas pakalpojumi (tulkošanas API). Kopš versija 4.4.0 un 3.5.0 vBET ir iespēja izmantot daudz tulkojumu API (faktiski atbalstīja: Google un Microsoft Translation API). Nepieciešama atļauja izmantot atbalsta tulkošanas API, kuru konfigurējat izmantot vBET. VIENKĀRŠA Podbielski Michał dod jums nekādas kompensācijas gadījumā, ja jūsu forums ir bloķēts vai aizliegta vai ierobežota jebkādā citā veidā, lai jebkuru izmanto tulkošanas pakalpojumus, pat gadījumā, ja daži/visi atbalstīto tulkošanas pakalpojumi tiks slēgts. Ja vēlaties, jūs varat pārbaudīt mūsu vBET x bezmaksas versija, nav Google tulkošanas pakalpojums ir pieejams jūsu forumā pirms pirkšanas vBET 3.x/4.x, bet jums joprojām būs nav tiesību uz jebkādu kompensāciju jūsu forums piekļuvi visiem tulkošanas pakalpojumiem tiks ierobežota nekādā veidā laikā izmantošanu vBET 3.x/4.x. vienkārša Podbieski Michał ir nav atbildīgs jebkādā veidā, kādu izmanto tulkošanas pakalpojumus rezultātu, vai tas ir darbību un pieejamību.
Pilnas licences līgumu Lūdzu skatīt šeit: vBulletin Enterprise Translator Plugin (vBET) - licences līgumu (http://www.vbenterprisetranslator.com/license.php)
Mēs nevar uzņemties atbildību un mēs vienkārši nevar uzņemties atbildību par tulkošanas pakalpojumu sniedzēju darbības jo tie ir 3rd puses. Tāpat, kā jūs nevēlaties uzņemties atbildību par kāds cits kas aplaupīt bankas;) Mēs esam gatavi pievienot jaunu tulkošanas API - ja jums ir ieteikumi, lūdzu, rakstiet:)

Anyway - nav nekāda pamata nekāda kompensācija. Tas ir līdz jums apliecināt savu serveri var izmantot tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem. Un jūs piekrītat šim. Arī atinstalēt produkts nav par pamatu kompensācijas - tas ir, līdz jūs vēlaties izmantot vBET vai ne. Jūsu licence ir tāpat kā jūsu džemperis - jums izlemt, ko vēlaties darīt ar to. Lietota vai ja ir likts uz skapi. Mums nedod kompensāciju, jo pēc pusgada, izmantojot to, jūs nolēma izmantot vBET vairs. Tas ir jūsu licence un savu izvēli to, ko jūs darāt ar to.

Ja jūs domājat, ka vBET ir nevienu kļūdu - lūdzu, atveriet jaunu pavedienu kļūdu ziņojumu sadaļā un mēs to pārbaudīt. Joprojām kļūdu arī nav pamatu kompensācijas - bugs ir normālā lieta programmatūras darbības cikla laikā, un jūs arī piekrītat, ka šādas lietas var notikt.

Tātad jūsu pieprasījumu par kompensāciju ir bez pamata un tā ir liegta. Patiešām žēl par jūsu jautājumiem, bet tiem ir pusē jūsu vBET konfigurācijas un trešās puses un mēs nevaram būt atbildīgi par to - kas arī ir daļa no mūsu vienošanās. Tātad lūdzu cienīt mūsu licences līgumu.

Lūdzu, pasakiet, vai jums ir nepieciešams vairāk palīdzēt šajā jomā? Ja jau atinstalēta vBET es pieņemu, ka jautājums nav vairs nepastāv. Tas ir taisnība?

Wulf, harleyforum.se - parasti izmanto ieteikumus, kas ietverti šeit. Lai pārbaudītu, kas notiek - jums jau ir skaidrojums par potenciālu problēmu šajā amatā, lūdzu, izmantojiet Microsoft tests. Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs esam jau tagad izmeklēšanā par citi tulkojumi API. Uz doto brīdi ir viegli pievienot papildu tulkošanas API vBET atbalstu.

Wulf - es redzēju jūsu Google test - tas ir tulkojumu angļu uz poļu. Atcerieties, ka ļaujat citiem tulkošanas API iesūdzēt, un šādā gadījumā Microsoft Translation API lieto ikreiz, kad tas tiek atbalstīts (to var konfigurēt katram valodas pārim - Lūdzu, izlasiet aprakstu parametru izmantošana Google tikai). Lai jūs varētu būt Google labi un bez tulkojumiem, kad jūs lūgt tos lai Microsoft.

samm1129
03-10-11, 13:35
labi. Aizmirstiet par kompensāciju, jums varētu būt taisnība par to, ka es tiešām saņēmu programmatūras lietošanai, lai 3 mēnešus pirms tā pārstāja darboties.
Es esmu ievērojis veikls maz lieta, lai gan kopš es atinstalējāt manu trafiku, pieaudzis par 30 % minūtes pēc atinstalēt. Tas ir attiecībā uz programmatūru. Jūs varētu vēlēties izpētīt, ka jūsu nākotnes izlaidumi. Ir monitoringa vietā kopš un katru stundu, ko hour satiksmes paliek 30 % vairāk pēc tam palaižot programmatūru.

Tikai FYI.

vBET
03-10-11, 14:34
Mēs redzam, nav saistības starp šiem 2. Jo īpaši, ka tur nebija pat 24 stundas, jo esat noņēmis vBET. Tātad tas nav saistīts. Satiksmes nav lineāra, un jums ir tikai daži pagaidu satiksmes lēkt.
Meklētājprogrammas paziņos indeksi, ka esat izdzēsis vBET apmēram 3 mēnešus. Pat roboti visticamāk nav ievērojuši to un vēl mēģināt ielīst tulkoto lapu (var palīdzēt viņiem un robots. txt, kas attiecīgajos ierakstos). Tāpēc paldies par info, bet nekas skatīties - tikai sagadīšanās. Anyway paldies par info:)

gopalmm2
16-10-11, 15:11
Drošs samm1129 - mans forums satiksme ievērojami palielinājās pateicoties vbet. vBET ir noteikti palīdzēja nostiepes vairāk starptautisko dalībnieku manu forumu un ir palīdzējusi daudzas no tām, ļaujot tiem skatīt lapu savā valodā. Tulkojums nav ideāls, bet tas ir pietiekami, lai mēs saprastu viens otru, un tas bija, ko es biju meklē. Tas ir lielisks forums pievienojumprogramma.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1