PDA

View Full Version: 4.4.2 vBET Atbrīvots



vBET
01-09-11, 21:42
Hi:)

Es zinu, mēs plānots atbrīvot first vBET3.x taču Google jau deva jaunu Translation API v2 (apmaksāts), tāpēc mums bija pieņemt mūsu plāniem faktiskajai situācijai. vBET 3.x būs šīs izmaiņas nākamajā presei:)

Tātad, šī atbrīvot palielina atbalstu Google Translation API v2. Tajā brīdī tas atbalsta 3 translation API:

Google Translation API v1 (tikai līdz 1 decembris 2011)
Google Translation API v2 (apmaksāts)
Microsoft Translation API (bezmaksas)

Labais tagad, ja jūs vēlaties izmantot izmaksā Google API, tad jums ir jāieslēdz Google Translation API v2 manuāli tiesības tagad (Admin CP-> vBET-> Tulkošanas sniedzējiem-> Lietot Google API v2. Pēc 1 gada decembrī mēs noņemsim šo iespēju, jo nav būs nekas cits vairs.

Tā kā šis jaunām iekārtām noklusējuma vBET konfigurācija laišanu izmanto tikai bezmaksas valodas - tik tās, ko atbalsta Microsoft tulkošanas API. Arī pēc noklusējuma cache laiks, lai dzīvotu, ir 90 dienas (kopš Google Translation API v1 netiek izmantots pēc noklusējuma, mums nav 15 dienas cache limitu - vēl parametru apraksts nav par šo ierobežojumu Google Translation API v1 lietotājiem). Arī jaunā opcija ir pieejama cache tīrīšanu - Jūs varat pateikt, kurš tabulās jātīra. Paldies, ka ir vēlaties, lai būtu bezmaksas un izmaksā tulkojumi, jūs varat iztīrīt kešatmiņu bezmaksas tulkojumus un glabā to atjaunina ar pieaugošo kvalitāti. Šajā pašā laikā jums nebūs noņemt tulkojumu, kas jums jāmaksā, tāpēc jums nebūs jāmaksā atkal un atkal tajā pašā translation:) Tas ir arī noklusējuma vBET konfigurēšanu - lai tikai tabulas Microsoft tulkojumi ir tīra tagad. Ja vēl lietojat Google Translation API v1 Lūdzu ieslēdziet tīrīšana pārējo valodu ievērot Google Pakalpojuma noteikumi (15 dienas caching robeža).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jaunās standartvērtības vecās parametru nav ietekmes uz forumu atjaunināšanas laikā (jums būs savu veco vērtību). Joprojām jaunu parametriem (piemēram, kas galdi jātīra), Jums būs mūsu noklusējuma vērtībām, jo jums nebija iepriekšējo vērtību tur.

Tātad īsumā vārdiem: šo atbrīvošanu ir gatava sniegt jums bezmaksas tulkojumus un nodrošina, mainot konfigurāciju, lai atbalstītu visus 53 valodās.

Jaunums:

Atbalsts Google Translation API v2
Konfigurācija cache tīrīšanu (kādas valodas jātīra)


Izmaiņas:

Default vBET konfigurācija sagatavoti bezmaksas tulka



Bugs jākoriģē:

Komentāri par CMS raksti

Snake
01-09-11, 21:54
Lieliski! Ja es upgrad no vb3 līdz VB4 lietot vbet4 mans cache jāsāk no jauna?

vBET
02-09-11, 09:12
Lieliski! Ja es upgrad no vb3 līdz VB4 lietot vbet4 mans cache jāsāk no jauna?

Nē - cache paliks kā tas ir. Tikko veikts update - nav jāpārinstalē (ne atinstalēt un instalēt vēlreiz - laikā atinstalēt visus cache tabulas ir samazinājies). Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET3.x sniegs atbalstu arī Microsoft Translation API un Google Translation API v2 - tā ir mūsu galvenā prioritāte tiesības tagad:) Tātad jums nav, lai atjauninātu visu vBulletin un visus jūsu plugins tieši par to.

Still, ja jums ir licence vBulletin 4.x Es personīgi domāju, ka tas ir diezgan labs dzinējs un ir vērts atjaunināt (tikai jābūt gataviem jautājumiem;)), bet to nevar izdarīt tikai vBET jaunas tulkojumi - mēs sniegsim to jums nākošajā vBET3.x release.

winsome
02-09-11, 11:08
un to, kā izveidot forumu 3.8.7 vBulletin Prompt ??((( (bezmaksas versija)

r.dziadusz
02-09-11, 13:20
Hi,
Lūdzu, izlasiet, no šejienes vB3 General Diskusijas vBulletin 3.x - vBulletin.org forums (http://www.vbulletin.org/forum/forumdisplay.php?f=111), un, ja jūs vēlaties lūgt par bezmaksas versija mūsu produktu vBet par vBulletin 3.x, lūdzu, atvērt jaunu pavedienu bezmaksas versiju vBET2.3.x (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Taurus
04-09-11, 10:29
Kur es varu iegūt info par maksas pakalpojumu, ko google? Cik tas maksās, un kā to izveidot caur viņiem? Paldies.

Simon Lloyd
04-09-11, 18:21
Kur es varu iegūt info par maksas pakalpojumu, ko google? Cik tas maksās, un kā to izveidot caur viņiem? Thanks.Take apskatīt šeit Izmaksā versija Google Translate API tagad ir atvērts biznesam - Google Translate Blog (http://googletranslate.blogspot.com/2011/08/paid-version-of-google-translate-api.html) tā var izstrādāt ļoti dārgi forumiem, viņi būs maksa par 500 vārdiem, 0,05 $!

Es tikko bija vidēji pavediens 9 amata vietas, tostarp visas postbit teksts bija 3456 vārdi, kas ir vienāds ar 1,76 $!, Tā tulkojums maksās absolūtu laimi!

Ir bezmaksas API iet pilnīgi? ir tur, piemēram, AltaVista ir bablefish alternatīva?

Simon Lloyd
04-09-11, 18:30
Lūdzu, ņemiet vērā izmaksu i bija iepriekš tikai vienu tulkojumu.

vBET
04-09-11, 19:15
Veikt apskatīt šeit Izmaksā versija Google Translate API tagad ir atvērts biznesam - Google Translate Blog (http://googletranslate.blogspot.com/2011/08/paid-version-of-google-translate-api.html), tas var strādāt no ļoti dārga forumiem, viņi būs maksa par 500 vārdiem, 0,05 $!

Es tikko bija vidēji pavediens 9 amata vietas, tostarp visas postbit teksts bija 3456 vārdi, kas ir vienāds ar 1,76 $!, Tā tulkojums maksās absolūtu laimi!

Ir bezmaksas API iet pilnīgi? ir tur, piemēram, AltaVista ir bablefish alternatīva?

Te ir detalizēts cenu par Google Translation API v2: Cenu un Pakalpojuma noteikumi - Google Translate API v2 - Google Code (http://code.google.com/apis/language/translate/v2/pricing.html)
Tas ir par 1 000 000 rakstzīmju 20,00 $. Tas ir skaits rakstzīmes, kas nav vārdiem.

Tāpat nav laika ierobežojums caching Google Translation API v2 rezultātus. Tātad jums nav jāmaksā atkal un atkal par pašu tulkojumu. Tātad jūsu aprēķini garām vienu lietu - ka pēc tulkošana 1. pavedienu, vBET jau ir kešatmiņā sodi par statisko GUI elementiem. Arī saskaņā ar savu rezultātu, kas jums bija viens pavediens, 9 amata vietas ar kopsavilkumu apjomu rakstzīmju 17 600 - tas padara vidēji gandrīz 2 000 rakstzīmes par katru post. Tas nav parasts piemērs. Daudzi amati ir mazāk nekā 60 rakstzīmes (tāpat kā savu iepriekšējo post). Piemēram, tas ir ļoti atbilde ir mazāk par 1300 rakstzīmēm, un tas ir garš atbilde tāpat kā attiecībā uz daudziem forumiem. Protams, nav nekādas normas, bet es domāju, ka jūs nobiedēt sevi līdz nāvei, izmantojot tikai vienu piemēru, kas nav pārāk bieži daudziem forumos.

Anyway - cenu, piemēram, cenu - tas ir atkarīgs no Google, kā viņi vēlas pārdot savus pakalpojumus, un līdz pat lietotāji tās izmanto šos pakalpojumus, vai ne.

Atbildot uz jautājumu par bezmaksas alternatīvu - Jā - vBET4.x jau atbalsta pilnīgi brīva Microsoft Translation API - tas nav atbalsta tik daudz valodu kā Google, bet tas joprojām ir 35 valodas. Tātad vBET klienti var baudīt bezmaksas tulkojumus arī pēc Google tulkošanas API v1 būs slēgts. Vismaz tik ilgi, Microsoft Translation API ir bezmaksas, bet šeit mēs arī gatavi attīstīties - vBET tagad ļauj viegli pievienot jaunas tulkošanas API.

Simon Lloyd
04-09-11, 20:18
Michael, paldies par detalizētu atbildi, es saprotu, ko jūs mēģināt teikt, bet diemžēl piemērs i deva ir ļoti bieži manā forumos, man ir daudz daudz daudz ilgāk.

Es priecājos, ka ja es mēģinātu Google maksas pakalpojums, un tas darbojas, ir pārāk dārga, es joprojām ba spējīgi piedāvāt tulkojumus manā forumos:)

Snake
16-09-11, 21:42
im darbojas vb3 tad, kad būs jauns vbet atbalstu?

vBET
16-09-11, 21:46
im darbojas vb3 tad, kad būs jauns vbet atbalstu?

Es tikko uzrakstīju jums jūsu pavediens - vBET3.x jauno atbrīvošanu ir jāveic līdz šī mēneša beigām. Mēs jau koda izmaiņas, tagad mēs, lai pārbaudītu to labi:) Tāpēc drīz jums būs iespēja yo izmantot Mistosoft tulkošanas API un Google Translation API V2 vBET3.x:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1