PDA

View Full Version: Amatieru šeit



jonathan
09-07-11, 12:32
Sveiki, es esmu ieinteresēts iegādāties vBET. Es esmu tikai iepazinies ar PhpBB un nav faktiski ir vBulletin vēl. Vienīgais iemesls, es pirktu vBulletin ir par vBET. Nav kaut kas līdzīgs šim citos forumos ir tur?

Mana interese par vBET ir, jo es vēlos, lai mana amata vietas angļu valodā ir tulkots daudzās valodās un tulkots amatiem, būs pastāvīgi. Šis ir mans saprast to, kas ir tik labs par vBET salīdzinājumā. Am I right?

Manas vislielākās rūpes ir par to, vai foruma (un visās valodās) tiks indeksētas ar Google un citām meklētājprogrammām. Es neesmu eksperts šajā visā, bet izlasīju, ka kāds jūsu foruma programmā, šķiet, darīt pārkāpj kādu no googles noteikumiem un tāpēc var rasties kaitīgas sekas ilgtermiņā. Vai tas tā?

Arī tad, ja es vēlos iegādāties vBET, Jūsuprāt diezgan Newbie līdzīgi man, kas patiesībā nav izmantots vBulletin (tikai PhpBB), un nezinu daudz programmu varētu saņemt vienkāršu vBulletin + vBET izveidota un darbojas? Es redzu tik daudz tehnisku jautājumu, ka es nevēlos, lai būtu jāsaskaras - ja man ir tās risināt, es varētu arī atmest no sākuma, jo es zinu, man nebūs iespēja to darīt.

Arī man ir nepieciešams, lai saņemtu VBSEO?

Paldies.

vBET
09-07-11, 21:18
Šajā brīdī vBET strādā tikai uz vBulletin.

Jā vBET tulkos jūsu amatu, lai dažādās valodās. Tāpat darīs vairāk. Tu lietotāji varēs ievietot jebkurā pieejamajām valodām, un jūs redzēsiet to kā faktiski izvēlētajā valodā. Tas ir kā vBET atbalsta daudzvalodu sabiedrībā:)

Google un citām meklētājprogrammām būs indekss jūsu tulkoto lapu, jo tie ir, izmantojot dažādus URL - vienkārši pārbaudiet mūsu forumā tas ir, izmantojot vBET:) Mēs neesam pārkāpj kādu no Google noteikumus. vBET ir 100% savietojami ar Google TOS - mums pat ir automātiski cache tīrītājs Cach rezultātus ne ilgāk par 15 dienām, kā Google prasa. Mēs esam 100% OK, lai Google pakalpojumu noteikumi

Uzstādīšana vBET ir viegli un labi aprakstīts readme failā. Arī tas neprasa nekādas programmēšanas iemaņas. Vienkārši augšupielādēt failus uz servera un importa ražojuma dokumentāciju vBulletin Admin Control Panel. Arī tiem, kuri vēlas, lai mēs darām uzstādīšanu piedāvājam uzstādīšana pakalpojumu par 30 $. Lielākā daļa tehniskiem jautājumiem par mūsu forums ir par integrāciju ar citu mods kas izceļas vBulletin arhitektūra - tie mods, kas ir piemēroti ar vBulletin arhitektūru neprasa integrācija ar vBET:)

Jums nav nepieciešams vBSEO - lielākais Latvijas datorgrafikas forums 4.x ir sava draudzīgs URL un vBET atbalsta tulkojums no tiem:)

Ja Jums ir kādi jautājumi - lūdzu, tikai jautāt:)

jonathan
10-07-11, 16:47
Hi Michael,

Paldies par atbildi. Man ir daži papildu jautājumus:

1) "Mums pat ir automātiski cache tīrītājs Cach rezultātus ne ilgāk par 15 dienām, kā Google pieprasa."

Vai tulkoto lapu reālā lapas? Es neesmu pārliecināts, ko "cache" nozīmē, bet tas viss nozīmē, ka pēc 15 dienām amata vietas tiks dzēsti? Vai arī visas dažādās valodās amatus tur uz visiem laikiem un indeksēti Google uz visiem laikiem?

2) Vai ir bijuši gadījumi, cilvēku, izmantojot vBET darbojas pretrunā google un iegūt savā lapā unindexed vai to reitingu google ciešanas nekādā veidā?

Paldies
Jonathan

vBET
11-07-11, 01:53
Hi,

Atbildot uz jūsu jautājumiem:

1) Nē, tas nav nozīmē, ka amata tiks dzēsti. Lūdzu, ņemiet vērā: jūsu saturs ir droši. vBET nebūs noņemt jebkuru reālu saturu. Tulkojums rezultātus var kešatmiņā vBET vairākas formas - mēs atbalstām datubāzē cache, pilnu faila Viesu kešatmiņu, atmiņas cache. Tas nozīmē, ka tulkojumi, kas nāk no Google un Microsoft ir saglabāti uz jūsu serveri. Paldies, ka nākamais tulkojums ir daudz ātrāk, jo jums jau ir tulkošanas rezultāti glabājas uz servera - jums nav jājautā ārpus serverim un gaidīt rezultātu nāca atpakaļ tīklā. Un vBET atbalsta arī automātisko tīrīšanas līdzeklis šī kešatmiņā rezultātiem (reālu saturu - tas, kas tika dota lietotāji neatkarīgi no tā, kādā valodā vienmēr ir drošs:)). Lūdzu, ņemiet vērā, ka tīrītava ir arī pilnībā konfigurējams:)

2) Mums bija gadījumi, kad lietotāji, ja pagaidu bloķē Google un nevarēja tulkot vairs. Bet katru reizi tas bija tāpēc, ka tie nav noteikti Google tulkošanas ievadiet vBET konfigurācijā. Arī katru reizi pēc tam, kad iestatījums, un pasta sūtījumu Google atpakaļ tie bija pieejamus, un viss gāja labi. Arī tur bija lieta par ANO indeksē lapas - bet, ja es atceros pareizi, tas bija jautājums ar nepareizu robots.txt saturu, kas bija bloķēšanu roboti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi jautājumi vēsturi jūs varat atrast šajā pašā forumā - viss ir šeit. Tātad jūs varat redzēt visu slēgto un vēl nepabeigto lietu no šī brīža un iepriekšējo. Mēs lepojamies mūsu produktu un mēs esam lepni, mēs varam palīdzēt mūsu klientiem, kad jautājumi parādās:)

jonathan
18-07-11, 07:53
Paldies Mihala,

Es augstu vērtēju jūsu atbildi. Es tiešām vēlos iegādāties šo un to izmantot, bet man joprojām ir nepieciešams zināms jautājumiem atbildēja un dažas garantijas, jo es būšu izdevumiem vBulletin programmatūru, kā arī vBET. Ja tas nedarbojas, par vienu iemeslu vai citu, tas būs atkritumi $ 300 par mani!

1) Es neesmu pārliecināts, cik tieši cache darbi. Man tiesības teikt, ka everytime amats ir uzrakstīts tādā valodā, tas ir tulkots citās valodās un glabāti kešatmiņā manā serverī 15 dienas. Kas notiek pēc tam? Tulkojums tiek notīrīta un tad konvertētas atkal vēl 15 dienas?

Visu šo laiku, tas manus rezultātus visās valodās var meklēt Google uz visiem laikiem? Vai šie cache izveidei un cache tīrīšanas ietekmē manu saturs tiek indeksētas ar Google?

2) Vai es varu ierobežot tulkojumi es gribu vBet iztulkot? Es esmu pieņemot, ka vairāk tulkojumu, jo slodzi uz servera?

3) Vai es varu izmantot parasto hostinga ar serveri? Vai normāls hostinga būs OK, vai arī vBet prasa papildu resursus (VPS), lai programmas varētu darboties?

Paldies par jūsu palīdzību!

vBET
18-07-11, 11:14
Hi,

Nav problēmu - tikai jautāt, ja jums ir nepieciešams:) Atbildot uz Jūsu jautājumu:
1) NO - amati netiek tulkoti, kad tiek rakstīts. Ziņojumi tiek tulkoti pēc pieprasījuma - kad kāds nāk uz tulkoto pavedienu lapu, tad amats ir tulkots un iet uz kešatmiņu. Un, ja tas ir cache, tad tas ir ņemts no cache. Ja cache skalo. Tad tas nav cache, tāpēc tas tiks tulkots un doties uz cache vēlreiz. Un tā tālāk:)

Visas jūsu lapas varēs meklēt Google. Un jā tas ietekmēs jūsu satura indeksētas - tas pieaugs, jo pēc instalēšanas vBET Google indeksēs arī jūsu tulkoto lapu:)

2) Jā - tas ir pilnībā konfigurējams. Par katru valodu esat rūtiņu redzēt, būs atbalstīti - jūs vienkārši neatzīmējiet valodu jūs nevēlaties, lai atbalstītu uz savu forumu un saglabājiet iestatījumus (vBulletin Admin Control Panel - konfigurācijas lapu.)

3) Nav 1 atbildi. Viss ir atkarīgs no jūsu forumu izmēru. Ja jums ir liels forums, tad jums ir jābūt VPS / servera, neatkarīgi jūs izmantojat vBET vai ne. Mums sāka uz kopīgu serveri. Ja mums bija 4 forumus vienā kontā (2 reālu un 2 tests). Pēc kāda laika, kad forums izauguši mums bija, lai pārvietotos. Ja jūsu forums izaudzis no 0then jūs varat ietaupīt naudu sākumā un sākt par kopīgas serveriem. Still, kad tas izaugs jums būs jāpārvieto, pat ja Jums nav izmantot vBET. Shared serveri nav par lietojumiem, kas veikti pārāk daudz satiksmi. Nav svarīgi tas ir forums, vai kaut kas cits.

Ja Jums ir kādi jautājumi - lūdzu, tikai jautāt:)

jonathan
18-07-11, 11:56
Paldies Mihala,

Jūs wrote:
"NO - amati netiek tulkoti, kad tiek rakstīts Posts tiek pārrēķināti pēc pieprasījuma -. Kad kāds nāk uz tulkoto pavedienu lapu, tad amats ir tulkots un iet uz cache."

Es neesmu pārliecināts, ka es saprotu to. Piemēram, pieņemsim, ka es rakstītu post angļu un es esmu mērķtiecīgi kāds cerams, spanish runājošā valstī, lai to izlasītu. Ja post nav iztulkots pirmais vienrindas prom (vai tie pirmo reizi vismaz?), Tad kā spāņu valodas persona gatavojas zināt, ka es uzrakstīju, ka post, ja tas ir tikai google angliski?

Piemēram, es varētu rakstīt post angļu, "pārtika ir laba, šajā restorānā". Vai tas ir nekavējoties jātulko un indeksēts kā "La comida es Bueno en este Restaurante"? Es nevēlos, lai viņš meklētu angļu vai kas sakaut mērķis, ko es gribu darīt. Es nevēlos, lai viņš izmantotu savu ierobežoto angļu valodā, bet pieņemt, ka viņš nepazīst angļu visu un meklē savā valodā. Vai tas, ko vBet dara vai es nekļūdos?

Paldies.

Un vai jūs plānojat to darīt citiem forumiem?

vBET
18-07-11, 12:06
Tas nebūs Google tikai angļu, jo Google ir indeksēšanu jūsu forumā - tas nozīmē, ka Google arī iet uz tulkoto saites. Tāpēc mums ir pieprasījums pēc tulkojumiem, un lapa tiek tulkots.

Tas ir ļoti vienkārši - saturs tiks tulkots pirmo reizi, kad kāds dosies uz tulkoto lapu pirmo reizi. Tas nav svarīgi, tā būs reāla persona vai Google robotu. Saturs ir kešatmiņā. Un pēc cache beidzas tā ir izskalota un piepilda atkārtoti, kad kāds jautā tulkojumu kaut kas nav kešatmiņā vēl.

Tātad, ja jūs rakstīt jūsu post angļu valodā, tad tas tiks tulkots pēc pieprasījuma - kad kāds jautās tulkošanai. Google indeksēt jūsu lapas, lai tā arī lūgs tulkotāju, tāpēc tas būs iegūt tulkots saturu un indeksēt jūsu tulkoto lapu. Tātad persona, kas nezina angļu atradīsi savu lapu, meklējot savā valodā, cik ātri vien Google indeksēs lapu.

Jā, mēs plānojam padarīt vispārēju līdzekli, kas varētu atbalstīt tulkojumus citās vidēs, bet vēl joprojām mums ir dažas funkcijas, kas mēs gribam integrēt vispirms, pirms mēs atveram jaunu līniju produktu. Nav jebkurš šo termiņu šajā brīdī.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1