PDA

View Full Version: Atrisinātas Ziņoja dienesti izsniedz.



Taurus
27-06-11, 10:19
Kad ar atšķiras no noklusējuma valodas Dalībvalstu ziņojumos post tas ir tas, kas ir norīkots darbā:

Title:

Ziņoja Post by songoku231

PM paziņojums ziņots pasta satur arī to kā nosaukumu. Lūdzu padomu.

Paldies.

vBET
28-06-11, 15:45
Tajā brīdī vBET nemaina pastu tas ir, kāpēc šie komentāri nav noņemts. Mēs atveidot uz mūsu serveri un uzzināt ātrs:) Ceru, ka nav ar šo vienu steigā;)

Es pārvietot to uz kļūdas ziņojumu.

Taurus
28-06-11, 16:04
Tajā brīdī vBET nemaina pastu tas ir, kāpēc šie komentāri nav noņemts. Mēs atveidot uz mūsu serveri un uzzināt ātrs:) Ceru, ka nav ar šo vienu steigā;)

Es pārvietot to uz kļūdas ziņojumu.

Paldies Michal. Bet tā nav pasts. Ziņots post ir norīkots manā admin sub-forums par jaunu pavedienu. Tur man ir šis jautājums.

vBET
28-06-11, 16:09
Lūdzu PM Access sīkāku informāciju un precīzu instrukciju, kā to atveidot. Es domāju, ka maziņš ir nepieciešams pievienot dažas filtrs nav tulkošanas lietotājvārdiem. Tas atrisinātu jautājumu šeit un ļaus izdarīt viegli citos nākotnē gadījumos.

Taurus
28-06-11, 16:24
Detaļas PM'd. Paldies!

vBET
30-06-11, 01:11
Atrisinātas, un tiks iekļauti nākamo izlaišanas.

Lai ātri noteikt, lūdzu:
1. Atveriet failu / includes / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Find:

if ($ _REQUEST ['valoda'] & & $ vBulletin-> variantus ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['do']! = 'insertpm')) {
3. Aizstāt ar:

if ($ _REQUEST ['valoda'] & & $ vBulletin-> variantus ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['do']! = 'insertpm ") & & ($ _POST [' do ']! =' sendemail") ) {

Vērsis jums jau ir tajā iekļauti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu forums šajā pozīcijā jau bija mainījušies un mēs nezinām, kas šo izmaiņu veikšanas. Lūdzu, skatiet PM.

Par šo jautājumu - lūdzu, apstipriniet, ka ir atrisināta:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Es redzu, ka pēdējo post jūs ziņots, šķiet, ka ziņojāt ar jūsu iestatītās noklusējuma valodas kā angļu valodā. Vai jūs mainīt atpakaļ uz angļu vēlāk? Es tikai gribu apstiprināt, ka tas ir jāatrisina, ja amatā tiek ziņots kāds ar dažādu valodu noklusējuma.

vBET
30-06-11, 01:30
Es tā kā es domāju darīt, lai reproducētu problēmu. Lūdzu, pārbaudiet to tagad sevi, izveidojot jaunu ziņojumu, un apstiprina, ka tas tiešām ir atrisināta tādā gadījumā, ja mēs garām kaut ko:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Paldies vēlreiz par lielisku klientu atbalsta Michal! Tagad es varu apstiprināt, ka šis i novērsta!

(Es tagad pirkt manu otro licenci, vBET.)

vBET
01-07-11, 20:47
Laba dzirdēt, ka problēma ir atrisināta - šis risinājums tiks iekļauts ligzdo presei:)

PS.
Es redzu, ka jūs jau iegādājušies 2. vienu:) Ja ir jautājumi - jūs zināt, ko darīt - vienkārši jautājiet, un mēs ar prieku jums palīdzēs:)

Enjoy vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1