PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Placebo, minėjo pranešimų klausimas.



Taurus
27-06-11, 10:19
Kai nei numatytoji kalba narė ataskaitos po tai, kas parašė:

Pavadinimas:

Pranešė Rašyti songoku231

MM pranešė po pranešimo taip pat yra, kaip pavadinimas. Prašome patarti.

Ačiū.

vBET
28-06-11, 15:45
Šiuo momentu vBET nekeičia laiškus tai, kodėl šie komentarai nėra pašalinami. Atkurti mūsų serveryje ir sužinoti skubotų:) Tikimės, kad nėra su šia, skubėti;)

Aš jį perkelti į pranešimą apie klaidą.

Taurus
28-06-11, 16:04
Šiuo momentu vBET nekeičia laiškus tai, kodėl šie komentarai nėra pašalinami. Atkurti mūsų serveryje ir sužinoti skubotų:) Tikimės, kad nėra su šia, skubėti;)

Aš jį perkelti į pranešimą apie klaidą.

Dėka Michalas. Bet tai ne pašto. Pranešta po Posted in mano admin sub-forume kaip naują temą. Čia aš turiu šią problemą.

vBET
28-06-11, 16:09
Prašome PM prieigos duomenys, ir tikslias instrukcijas, kaip atkurti. Manau, kad siusinti reikia įtraukti tam tikrą filtrą ne versti vardus. Tai padės išspręsti problemą ir leis tai padaryti lengvai kitais atvejais.

Taurus
28-06-11, 16:24
Išsamiau PM'd. Ačiū!

vBET
30-06-11, 01:11
Išspręstos ir bus įtraukti į kitą spaudai.

Norėdami greitai nustatyti, prašome:
1. Atidaryti failą / / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Ieškoti:

if ($ _REQUEST ['kalba'] & & $ vBulletin-> Funkcijos ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['padaryti']! = 'insertpm')) {
3. Pakeisti:

jei ($ _REQUEST ["kalba"] & & $ vBulletin-> pasirinkimo ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames'] & & ($ _POST ['padaryti']! = "insertpm") & & ($ _POST ["padaryti"]! = "sendemail") ) {

Jautis jūs jau jį įtraukti. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų forume, šioje eilutėje buvo jau pasikeitė, ir mes nežinome, kokios šių pasikeitimų buvo. Prašome žr. AM.

Šioje srityje - prašome patvirtinti, kad ji yra išspręsta:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Matau, kad paskutinę žinutę, apie kurią pranešėte, atrodo jums su jūsų numatytoji kalba nustatyta kaip anglų. Ar tu jį pakeisti atgal į anglų vėliau? Aš tik noriu patvirtinti, kad tai bus išspręsta, jei po pranešė kažkas su skirtingų kalbų numatytuosius.

vBET
30-06-11, 01:30
Aš manau, atgaminti problemą. Prašome patikrinti jį dabar sau sukurti naują ataskaitą ir patvirtinkite, kad ji yra tikrai išspręsta, jei mes praleisti kažką:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Dar kartą ačiū už puikią klientų paramą Michal! Dabar galiu patvirtinti, kad šis Poprawiłem!

(Aš dabar pirkti mano antroji licencija vBET.)

vBET
01-07-11, 20:47
Gera girdėti, kad problemą išspręsti - šis sprendimas bus įtraukti į lizdą spaudai:)

PS.
Matau, kad jūs jau pirko 2. vienas:) jei jokių problemų - jūs žinote, ką daryti - tiesiog paklausti, ir mes mielai padės jums:)

Mėgaukitės vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1