PDA

View Full Version: Jau darīts Valodas aprakstiem ir jātulko, kā arī



Cybershaolin
28-11-09, 20:24
Lietojot franču, kā noklusējuma valodu, kāpēc nav mēs redzam aprakstiem valodu franču?

Piemēram, es vēlētos, lai mēs varētu būt aprakstiem mūsu dzimtajā valodā, tā vietā, "franču", man vajadzētu redzēt "Français" reklāmu visām citām valodām apraksti būtu franču valodā, ne?

Skatiet attēlu.

vBET
28-11-09, 21:48
Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi noklusējuma frāzes vBET ir angļu valodā. Viss, kas jums jādara, ir tulkot frāzes jūsu valodā (Admin CP).

Cybershaolin
29-11-09, 07:32
Es mēģināju tulkot frāzes valodās, lai viņiem parādīt savā valodā, un tā nedarbojas.

Piemēram, es tulko šos:
vbenterprisetranslator_cache_fr un vbenterprisetranslator_flag_fr bet nekas mainījies jebkur, vai nu karogi vai profilu un reģistrāciju.

Kāda man ir jāizmanto, lai pārvērstu tos, lai būtu karogs apraksti tulko savā valodā?

Arī par lietu es nesaprotu. Lūk, jūsu portālā, kad pāriešu no angļu valodas uz franču in usercp aprakstiem ir tulkoti franču valodā! (Lai gan tie nav sakārtoti pareizi alfabētiski vairs). Vai jūs tulkot tos, vai tas ir darīts ar Google? Jo, manā pusē tie nav tulkoti, kad pāriešu no vienas valodas uz citu.

vBET
29-11-09, 16:00
Jums ir taisnība. Sorry par dezinformāciju. Tulkojumi tiek veikti ar Google, ja lapa ir tulkots. Mūsu gadījumā tas tiek darīts tāpēc, ka mēs to nosūtīt angļu valodā, un mēs sakām, ka tā ir angļu valodā. Jūsu gadījumā tā nedarbojas, jo jums pastāstīt Google, ka tas ir franču valodā un tas nav iespējams.

Es pieņemu to kā izmaiņu pieprasījumu, lai atbalstītu valodu nosaukumi citās valodās karogiem.

Vēlreiz atvainojamies par apjukumu un paldies par jūsu laiku:)

Cybershaolin
29-11-09, 17:50
Pateicoties vBET. Patiešām appreciated. :)

vBET
25-12-09, 17:13
Done - tiks iekļauti 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1