PDA

View Full Version: Atrisinātas Lietotāja CP opciju profilā doesn't update lang iestatījumus



tsak76
24-11-10, 19:06
Lietotājs Cp iespēja izvēlēties lang doesn't darbu pat nav šeit. Es izvēlētos grieķu, piemēram, un tas doesn't mainīt, tikai karogs noklikšķinot uz tā mainās, es pamanīju, ka manā forumā, vispirms, lai es mēģināju šeit un tā pati

mateuszr
25-11-10, 10:16
Hello,

Paskaties uz aprakstu par šo iespēju:

Kādā valodā jums būs rakstiski savu amatu. Forum automātiski tulkot jūsu amatu, lai citiem lietotājiem valodām. Arī tas radīs amati citās valodās noklusējuma valodu.
Tas nozīmē, jums nav nepieciešams tag savu amatu ar [lang] - forums būs atklāt savu valodu automātiski, bet tur ir admin iespēju, ka var to ierobežot atzīšanu
AdminCP -> VBET -> Google -> Google Language Detectionyou'll atrast tur detalizētu desciption, kā tā darbojas.

In AdminCP tur pat vēl viena iespēja:

AdminCP -> VBET -> Misc -> Novirzīt lietotāju valodas
, kas automātiski novirzīt jūs uz jūsu noklusējuma pārlūks valodā. Tas nedarbojas uz mūsu forumu, jo šī iespēja ir atspējota šeit.

Thread pārcēlās uz Problēmu sadaļu

tsak76
25-11-10, 22:43
Es tagad tests

tsak76
25-11-10, 22:45
mans iestatījumus šeit ir grieķi, bet es redzu, angļu ziņas

mateuszr
26-11-10, 09:40
Jā, jums un jūs tos redzat pareizi - kāpēc? Esmu jāatbild mana pirmā atbilde:) Vai varbūt jūs runājat par kaut ko citu ...
Jūs redzēsiet grieķu tikai tādā gadījumā, ja AdminCP iespēja ir iestatīta uz-Automātiski novirzot vai kad jūs izvēlēties to manuāli karogiem top.

tsak76
26-11-10, 19:02
PLZ man pateikt tieši to, kas man ir, lai uzstādītu varbūt post screenshot. Es gribu lietotājs, kurš izvēlas lang no usercp novirzīt uz ka lang. i dont ļaut karogus raj lietotājiem thanx

mateuszr
09-12-10, 08:33
AdminCP -> VBET -> Misc -> Novirzīt lietotāju valodas
Pateicoties šo iespēju, jūs varat novirzīt lietotājus uz savu pārlūkprogrammas noklusējuma valodu un šis uzstādījums ir neatkarīga no "UserCP 'iestatījums, kas tiek izmantota tulkošanas mērķiem (esmu jau to aprakstīja savā pirmajā atbilde)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1