PDA

View Full Version: Atrisinātas Balta lapa login.



Taurus
13-10-10, 12:10
Ja locekle nav noteikti savu noklusējuma valoda, un pēc pieteikšanās tiek novirzīts uz viņa rediģēt profilu lapu, kurā viņš būtu noteikti savu valodu, viņi saņem baltas lapas.

Kā atrisināt šo, lūdzu?

CreativX (http://creativx.net/forums/profile.php?do=editprofile)

Tas ir lapu kā locekli kļūst novirzīts, kas ir balts.

kamilkurczak
13-10-10, 12:27
Es esmu jūsu biedrs, un man nav noteikti savu noklusējuma valoda. Pēc login es novirzīts uz manu labot profilu lapā, kur man vajadzētu rediģēt valodu, bet esmu normāls lappuse, labu tulkojumu uc
Kas man būtu jādara?

Taurus
13-10-10, 12:30
Nu, es nezinu, kāpēc Jūs nesaņemat, ka balto lapu, tad. Man bija daudz sūdzību par to, un es pat mēģināju to sevi ar coder lietotājvārdu, un tad arī ieguva baltas lapas.

kamilkurczak
13-10-10, 12:44
hmmm es to izmēģināju uz Opera, Firefox un IE, un joprojām nav nav tukšu lapu. Ja vēlaties varu nosūtīt screenshoot jums.
1. lai mēģinātu skaidri cookies
2. sniegt man vairāk informācijas, kā to atveidot.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1