PDA

View Full Version: Lahendatud Valge lehel login.



Taurus
13-10-10, 12:10
Kui liige ei ole seadnud oma vaikimisi keeles ja peale sisselogimist suunatakse oma muuda profiili lehele, kus ta peaks oma keelt, nad saavad valge leht.

Kuidas seda probleemi lahendada, palun?

CreativX (http://creativx.net/forums/profile.php?do=editprofile)

See on lehel liige saab suunata, et on valge.

kamilkurczak
13-10-10, 12:27
Mina olen su liige ja ma ei ole seadnud oma vaikimisi keeles. Kui login ma suunatakse minu muuda profiili lehele, kus ma saan oma keeles, kuid ma olen normaalne leht, hea tõlke jne
Mida ma peaks tegema?

Taurus
13-10-10, 12:30
Noh, ma ei tea, miks sa ei saada, et valge leht siis. Mul oli palju kaebusi, et, ja ma isegi proovinud seda ise koos kooder kasutajanimi ja siis sain ka valge leht.

kamilkurczak
13-10-10, 12:44
hmmm Üritasin selle kohta Opera, Firefox ja IE ja ikka ei ole tühi leht. Kui soovite võin saata screenshoot sulle.
1. nii et proovige Küpsiste
2. anna mulle rohkem teavet, kuidas paljundada.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1