PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta VBET nustojo veikti po 3.8.6 PL1



hmspain
19-08-10, 18:50
Aš norėčiau daugiau diagnostinės informacijos pasiūlyti. VBET tiesiog nustojo dirbti :-).

Jei paspausite ant vėliavų, nieko neįvyksta. Jei paspausite ant vėliavos vėl, jūs gaunate:

Nerasta

Paprašė URL / vBulletin / vbet_flag / vBulletin / showthread.php nerasta šiame serveryje.

---

Mes atnaujinote į naujausią VBET 3.3.6, bet pats elgesys.

Kokių nors idėjų?

kamilkurczak
20-08-10, 08:00
Ačiū už šią pastabą. Dabar mes privalome atnaujinti mūsų vB, išbandyti ir nustatyti.

hmspain
20-08-10, 16:05
Ačiū už šią pastabą. Dabar mes privalome atnaujinti mūsų vB, išbandyti ir nustatyti.

Susipažinti su mano sistema padeda?

kamilkurczak
20-08-10, 17:01
mūsų pagrindinis forumas darbo šioje VB PL1. Jūs galite atkurti šią problemą čia?
prieš atnaujinimas PL1 versija vBET dirbo normalu?

hmspain
20-08-10, 19:23
Įtariu, kad buvo ką mes padarėme, VBET buvo darbo baudą iki mano bosas nusprendė pabandyti ;-).

Mano vartotojo priėmimo norma yra labai žema (deja), todėl aš neturiu gera tik tada, kai jis nebeveikia karoliukas, atsiprašau.

Paskutinis didelių pokyčių prie sistemos 3.8.6 PL1, taigi aš maniau, ji gali sukelti šią problemą.

Jūsų forume dirba puikiai, kaip tikėtasi. Abejoju galite rasti problemą be prisijungimo į savo sistemą.

kamilkurczak
23-08-10, 13:39
vBET vis dar neveikia?
Ar galite įklijuoti čia. Htaccess failą?

hmspain
23-08-10, 15:52
Mes neturime Htaccess failą, visų prieigą per vietoje vardo / slaptažodžio autentifikavimo sistema.

vBET
23-08-10, 17:30
Sveiki. Prisimenu, Jūs jau buvo šį klausimą dar kartą (elektroniniu paštu). Jis yra, nes global_complete nebuvo įvykdyta vBET.

Jūs turite kai kuriuos specialius savo mod įdiegta, kuris yra naudojant global_complete ir sustoja ateityje atlikti. Taigi jis sustos vBET ir neleidžia versti. Sprendimas yra rasti tai jūsų MOD ir jos plugin global_complete kablys ir keisti vykdymo tvarka didesnis, kad 1000 (vBET naudojant 1000) - taip yous mod bus įvykdyti, ir tada ji gali sustabdyti vykdymą. Ar tai tik savo įskiepiai ne kitiems. Prašome prisiminti, kad ateityje:)

Prašome pasakyti, tai padeda.

hmspain
23-08-10, 17:48
Oi, jūs esate visiškai viena kitos teisę! Pakeičiau vykdymo tvarka mūsų add-1001 ir VBET dabar puikiai veikia.

Atsiprašome, kad iššvaistyti savo laiką! Aš plačiai pažymi vBulletin-admin srityje (puiki vieta dokumentais šiuos dalykus).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1