PDA

Žiūrėti pilną versiją: kiek konfigūruoti mano svetainėje



scott
20-10-09, 08:27
Sveiki,
kiek konfigūruoti mano svetainėje???

vBET
22-10-09, 23:49
Aš nesuprantu klausimo. Jūs klausiate, kiek konfigūracija bus reikia vBET 3.0.0 dirbti savo svetainėje? :)

WebMonkey
26-10-09, 21:54
Aš nesuprantu klausimo. Jūs klausiate, kiek konfigūracija bus reikia vBET 3.0.0 dirbti savo svetainėje? :)

Aš manau, kad jis reiškia, kiek ją įdiegti jo forume.

Nuo to, ką aš mačiau šią programinę įrangą, aš tikrai patinka.

Yahoraenespanol
27-10-09, 23:30
Mane domina kainos ir funkcionalumo. Jis atrodo fantastinis!

vBET
29-10-09, 00:52
Mane domina kainos ir funkcionalumo. Jis atrodo fantastinis!

Visomis funkcijomis aprašymas rasite čia:

Ir čia rasite artimiausią planus: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/5-planned-vbet-next-releases.html

Kaina dar nėra nustatyta, tačiau mes planuojame, kad specialus pasiūlymas - 50% nuolaida pirmo mėnesio pardavimo:) (arba savaitę - taip pat dar nenustatytas)

Scalemotorcars
05-11-09, 17:11
Ką jūs info reikia įdiegti į mano svetainę?

Ty duomenų bazės, prisijungimo, vartotojo ID, Admin ID ir pan.

Ji gali būti įdiegta su Moderatorius prieigos?

Ar galite įdiegti vėliavos ypatingą vietą mano stilių, kuris pakeis esamus?

Ar man reikės mano įdiegta "VB vertimai, ar galiu tas griovys Kai yra įdiegta?

Ar įdiegti apima visas vBSEO pokyčius?

Ačiū už išleidimo Im labai įdomu, bet norėčiau išvalyti šių UP Pirma. : D

vBET
11-11-09, 16:45
Įrengimo reikia Admin CP ir FTP. Prašome nukreipti šį pokalbį Asmeninis pranešimas siųsti šiuos duomenis.

VBET 3.x įrengimas reikalauja vBSEO konfigūracijos pokyčius, jei kas nors jį naudoti. Šiuo atveju prieigos prie vBSEO skydelyje taip pat yra būtinas.

maxvb
13-11-09, 12:03
Ačiū už puikų produktą
Ar produktas yra skirtas tik forumus? Ar taip pat galioja skirtingose vietose!?

vBET
13-11-09, 23:47
Dėkojame, kad produktas gražus produktas yra skirtas tik forumo? Ar tinka taip pat ir skirtingose vietose!?

Turiu 2 skirtingų svetainių, "Google" išverstas. Šis mod negali būti naudojamas, nes yra versti ką nors be diskusijos (techniškai neįmanoma). Tačiau mes galime atlikti ypatingus pokyčius, versti kitos svetainės:) Jei susidomėjote, prašome siųsti man asmeninį pranešimą:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1