PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Fatal error: Ar ne redeclare vbseo_thread_seotitle () (dar neuždarytos)



StarBuG
12-12-09, 10:22
Atsiprašome, tačiau ji nėra uždara.

Kaip ir sakiau, aš failo pakeitimus (žr. žemiau esantį kodą) ir įkelti jį (ir taip, aš perrašė seną).



if (!function_exists("vbseo_thread_seotitle")) {
function vbseo_thread_seotitle(&$vbseo_gcache_thread)
{
global $vbphrase;
if (!isset($vbseo_gcache_thread['seotitle']))
{
$ttl = ($vbseo_gcache_thread['title'] ? $vbseo_gcache_thread['title'] : $vbseo_gcache_thread['threadtitle']);
if(VBSEO_URL_THREAD_PREFIX &&
($prefid = $vbseo_gcache_thread['prefixid']) )
$ttl = (VBSEO_URL_THREAD_PREFIX_NAME ? $vbphrase["prefix_".$prefid."_title_plain"] : $prefid) . ' ' . $ttl;
$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ttl);
}
}
}


Aš vBSEO parinktį Laikyti ne anglų simbolių URL
Pakeiskite "Meta Keywords" turinys? yra išjungtas.

Nuoroda tipas yra: VBSEO_URI

Htaccess įrašai yra pridėta



Options +FollowSymLinks
RewriteEngine On
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.patientenfragen\.net$
RewriteRule (.*) http://www.patientenfragen.net/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^/?(en|de)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(en|de)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


įkeltas ir yra rodomas klaidos.

Taigi, prašome patarimus

Ačiū

StarBuG

vBET
12-12-09, 16:24
Vienintelė priežastis, kodėl tai gali būti rodomas bendrauti, kad vbseo_thread_seotitle funkcija deklaruojamas du kartus. Štai kodėl būtina pridėti šį vieną, jei pareiškimą. Visos kitos konfigūracijos neturi nieko į į šią problemą.

Prašome įsitikinti, kad po pakeitimų jums įkėliau failą tinkamoje vietoje (aš žinau, jums rašė tu, tik prašome patikrinti serverio pusėje, tai ko reikia).

Jei esate 100% įsitikinęs, tada prašome PM man savo FTP prieigos duomenys.

StarBuG
12-12-09, 18:13
FTP prieiga yra neįmanoma, atsiprašau.
Leiskite man žinoti, ką jums reikia žinoti, ir aš jį.

Aš pridedamas failas kaip zip archyvą.

Aš nulaužti vBulletin failus beveik 10 metų.
Įrašyta dvi linijos kodų nėra žinote, kad sunku.

Turi būti problema kažkur kitur.

PS: Aš pridedamas failas, Aš atsisiųsti iš savo gyvų forumas apie 20sek prieš;)
Pps: turėjau vBSEO 3.3.1 veikia ir tiesiog atnaujintas į 3.3.2. Ta pačia problema ten po pakeitimų.
PPP: mano koduotę ISO-8859-1 (vokiečių kalba) Aš tikiuosi, kad tai yra ne problema

StarBuG
12-12-09, 19:17
Ok radau dalinis problemos sprendimas.

Mano simbolių lentelė su didžiosiomis raidėmis (ISO-8859-1)
Po to, kai aš jį pakeitė visų žemesnės atveju vBET darbų, išskyrus pagrindiniame forumo puslapyje.
(Jūs turite įtraukti į savo įdiegimo vadovą ar pakeisti kodą taip, kad ji dirba su didžiosiomis raidėmis;))

Iš pradžių maniau, įrašai Apibrėžti Titulinis Slapyvardžiai buvo problema,
bet net ir be įrašų forumo pagrindinį puslapį davė tokį patį klaidos pranešimą.

Konkrečiose:
Jei Nustatykite Titulinis slapyvardžius yra tuščias, tik anglų (vertimas domain.de / lt / kaip pagrindinis forumo puslapis) darbai
mano pagrindinė kalba (domain.de), suteikia klaidą.

Jei aš dedu įrašai index.php ir index.php? Nustatykite Titulinis Kiti pavadinimai / lt / dalis gauna dryžuotas url ir tiek anglų ir vokiečių neveikia.

Prašau patarimo

PS: paliekant Apibrėžti Titulinis Slapyvardžiai tuščias suteikia man šiek tiek pilvo skausmas, nes tai yra rimta PR nuotėkio, jei 3 pagrindinis forumas URL (index.php, ir / index.php?)

vBET
13-12-09, 19:30
Sveiki.

Malonu girdėti, jūs žingsnis arčiau, ir dar gaila tai atsitiks jūsų atveju taip skausminga. Tikiuosi, kad mėgautis, kai jis pagaliau veikia vBET apims visus tuos rūpesčius:)

Apie apatinės ir viršutinės atveju - tik UTF-8 simbolių rinkinys ir yra aprašyta, vadovas. Jūsų pokytis turėjo nieko bendro su "Negali redeclare vbseo_thread_seotitle ()" - nes jūs esate PHP kol galite įsivaizduoti, kad šis bendrauti aiškiai sako, kad šią funkciją jau buvo pripažintas, negali būti redeclared ANS. Todėl ji turėtų būti sutapimas, bet gera pranešimą, kad jūs neturite šią problemą daugiau.

Apie naują. Prašome įsitikinti, kad turite gerą vBET konfigūracija ir Htaccess - ypač kai jūsų forumas į pakatalogį į URL. vBET galimybių Pagrindinės kategorijos yra svarbu - patikrinkite šiuos ir skaityti aprašymus - ne bet jei ji nėra tinkama.
Aš negaliu pasakyti jums, kur kas daugiau, kadangi Jūs nenurodėte davė klaidos pranešimą, ar nekilnojamojo forumo URL. Prašome PM man savo forume, kad aš galėsiu pamatyti šią problemą.

StarBuG
13-12-09, 20:02
Labas

Mano forumas yra www.patientenfragen.net
Forumas neturi paleisti į pakatalogį.

Pagrindiniai parametrai:

"Google" API raktą (problema su ir be rakto)
Pagrindinis kalba: vokiečių
forumas katalogas: tuščias
Forum main domeno: tuščias
nuorodos rūšį: VBSEO_URI
vertimo rūšys nuorodų: Sukurti URL pagal SEO nuorodą sutarimo (ty "/ en / adresas")
išlaikyti katalogų: tuščias

. Htaccess


# Comment šią eilutę (pradžioje pridėti "#")
# Išjungti mod_rewrite funkcijas.
# Atkreipkite dėmesį: jūs vis dar reikia išjungti Hack
# VBSEO valdymo pultas sustabdyti URL perrašo.
Funkcijos + FollowSymLinks
RewriteEngine on

# Kai kurie serveriai reikalauja Rewritebase direktyvos
# Įjungtas (pašalinti "#" pradžios suaktyvinti).
# Atkreipkite dėmesį: kai įjungta, jums turi apimti kelias
# Norėdami savo šaknis BB aplanke (ty RewriteBase / forums /)
RewriteBase /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Patientenfragen \\ net $
RewriteRule (.*) http://www.patientenfragen.net/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ /? (En | de) / $ vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / index.php [L, QSA]
RewriteRule ^ / (EN |? De )/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | Cron)
RewriteRule ^ ((archyvas /)?(.* \\ php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME!}-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | atvaizdus) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteRule ^ ((Urllist | sitemap_) .* \\ (XML |? Txt) (\\ Gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI} (admincp / | modcp / | Pokalbiai | Cron | vbseo_sitemap | mrdump)!
RewriteRule ^ ((archyvas /)?(.* \\ php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME!}-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | atvaizdus) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]


Aš negaliu parodyti jums, elgesio gyventi, nes tada mano forumas neveikia tuo metu.

Prašau patarimo

PS: aš išbandyti didžiosiomis ir mažosiomis, ir vis dar veikia. Nežinau, kodėl ji dirbo geriau po Pirmojo pakeitimo.

vBET
13-12-09, 20:39
Apie tai, kodėl ji neveikia po pirmojo koduotę kaitos - kaip aš rašiau, kad tai buvo atsitiktinumas, aš turiu keletą teorijų, kas tada atsitiks (Žinau, kad jums tvarkyti - tas ale tik bendrąsias teorijas apie tokio klausimo, ne apie jus ir jūsų atveju):
- Failas gali būti pakeistas į neteisingą kelią
- Failas gali būti įkeltas prieš pokyčiai buvo išgelbėta
- Failas gali būti įkeltas į serverį, todėl neteisinga kataloge vBSEO dar matė senąjį
- Serverio gauti kvaila ir pamiršti, kad nauja versija Bylos vis dar atsiranda darbo senąjį (kartais tai atsitinka - gera išgydyti vėl išsaugoti failą ir įkelkite jį dar kartą)

Bet esmė yra - ši dalis yra dabar:)

Apie faktinio išdavimo - dabar vBET yra išjungtas, todėl aš negalėjo matyti elgesį. Ar įmanoma, kad jūs pasukite ir nerodo, vėliavos (pagal užsakymą vieta) - taigi vartotojai nebus ten ir aš galėsiu patikrinti rankiniu būdu?

Jūsų vBET konfigūracija atrodo gerai, taip pat. Htaccess faile. Vienas forume buvo kažkas panašaus, bet jie netvarka vBSEO konfigūracija ir vBSEO darbuotojai kažką sutaisė. Prašome patikrinti, ar vBSEO gali netvarka šį užsakymą nukreipimus. Taip pat galite patikrinti, ar komentuojant "RewriteBase /" pagalbos - bet tai tik fotografavimo.

Šiuo metu aš negaliu pasakyti jums daugiau. Aš jį pamatyti ir gal turės galimybę teikti daugiau paramos. Prašome bent jau man klaida bendrauti matote, kai norite išversti pagrindinis puslapis. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jums nereikėtų įtraukti į jūsų numatytąjį Forumas Kalba URL kalba (ji neveiks tokiu būdu - už įsipareigojimų nevykdymą jūs tiesiog normalus nuorodos).

Taip pat esu šiek tiek prarado savo problemos aprašymą, todėl liečiant ji būtų daug geriau. Jei žino apie saugumo klausimus, tada galite sukurti laikino sąskaitų arba pagaminti Test Forum pačią konfigūraciją. Mes mielai suteiks jums visą mūsų paramą, tačiau jūs turite leisti mums tai. Šiuo metu mes galime tik spėlioti, kas iš tiesų vyksta.

vBET
13-12-09, 21:06
Ir dar vieną kadrą - ieško jūsų numatytąjį vBSEO taisyklės pabandykite pakeisti:


RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


Į:


RewriteRule ^(.+)$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

StarBuG
14-12-09, 09:25
Gaunu klaidos pranešimą į pagrindinį puslapį



Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle () (anksčiau deklaruotos / kelias / vbenterprisetranslator_seo.php: 40) / path / vbenterprisetranslator_seo.php 43 on-line


Aš negaliu įrodyti, šią problemą jums, nes tada mano forumas neveikti, net kai vėliavėlės yra pašalinami.
Klaida visada yra pagrindiniame forumo puslapyje ir be vertimo. Visi kiti puslapiai veikia puikiai.
Galiu peržiūrėti sub forumus, temas abiem kalbomis taip, kad pabaigoje vBET veikia puikiai.
Tik tada, kai bandau pagrindiniame forumo puslapyje, kuris yra www.patientenfragen.net klaida rodo ir puslapio nėra apkrovos.
Nesvarbu, jei aš per domeno tiesiogiai ar išversta versija www.patientenfragen.net/en/
Mano pagrindinė kalba (kuris yra domain.net ne domain.net / de /), taip pat vertimas į anglų kalbą nėra darbo, kai Htaccess pakeitimai.

Jūsų Htaccess pasiūlymas nepadeda.
Taip pat šalinant rewritebase nėra padarys triuką.

Mano vBSEO užsakymą perrašyti taisykles:


"^ Index \\. Php \\? = Taisyklës '=>' regeln.html '
"^ Index \\. Php \\? = Impressum '=>' impressum.html '
"^ Index \\. Php \\? = AGB '=>' nutzungsbedingungen.html '
"^ Index \\. Php \\? = Datenschutz '=>' datenschutzerklaerung.html '
"^ Index \\. Php \\? = Notfallnummern '=>' notfallnummern.html '
"^ Index \\ php \\? Page = links '=>' statistics '
"^ Index \\. Php \\? = Impfkalender '=>' impfkalender.html '
^ Werbung \\ php '=>' werbung.html '


^ Vbglossar \\ php \\ daryti = showcat & catid = (\\ d +) & cattitle =(.*)'=>' Lexikon / $ 2 -? $ 1 / "
"^ Vbglossar \\ php '=>' Lexikon /

"^ Asmeninį \\ php \\? Padaryti = showpm & pmid = (\\ d +) '=>' privataus Nachrichten / $ 1.html
"^ Asmeninį \\ php '=>' privataus Nachrichten /

^ Duk \\ php \\ Klausimai ir atsakymai = vb_faq '=>' Hilfe / vBulletin / "
"^ DUK \\ PHP $ '=>' Hilfe /"

^ Kalendorius \\ PHP $ '=>' Kalender / "
"^ Kalendorius \\ php \\? C = 1 $ '=>' Kalender /
"^ Kalendorius \\ php \\? (C = 1 &)? Daryti = (display. +?)(& metų =)?$' => 'Kalender / $ 2 / [NF]
"Kalendorius \\ php \\? (C = 1 &)? Nojs = 1 '=>' Kalender / nojs / [NF]
"Kalendorius \\ php \\? (C = 1 &)? Daryti = (display. +) ir nojs = 1 '=>' Kalender / $ 2/nojs / [NF]
"Kalendorius \\ php \\? (C = 1 &)? Savaitę = (\\ d +) & nojs = 1 '=>' kalender/woche- $ 2/nojs / [NF]
"Kalendorius \\ php \\? (C = 1 &)? Mėnesį = (\\ d +) ir metus = (\\ d +) & nojs = 1 '=>' Kalender / $ 3 / $ 2/nojs / [NF]
"^ Kalendorius \\ php \\ daryti = getinfo ir (c = 1 &) dieną = (\\ d +) -.?? (\\ D +) - (\\ d +) (& c = 1) $? '=>' Kalender / $ 2 / $ 3 / $ 4 / "
"^ Kalendorius \\ php \\? Padaryti = getinfo & e = (\\ d +) (& diena = [0-9 \\ -]+)?(& c = 1)? $ '=>' Kalender/ereignis- $ 1 /"
"^ Kalendorius \\. Php \\? (-Ų =&)?( c = 1 &)? (Savaitę = &)? Mėnesį = (\\ d +) ir metus = (\\ +) (& c = 1)? (Ir padaryti = displaymonth)? $ '=>' Kalender / $ 5 / $ / 4 "
"^ Kalendorius \\ php \\? C = 1 & savaitė = (\\ d +) (& do = displayweek & mėnesį =.+?)?$' => 'kalender/woche- $ 1 /"


Suteikti jums prieigą prie mano gyvenimo svetainėje yra neįmanoma dėl saugumo priežasčių, atsiprašau (net Jelsoft Darbuotojai neturi patekti iš manęs).

Leiskite man žinoti, kuri info jums reikia, ir aš esu laimingas, teikti juos jums.

Galiu siųsti Jums mano vbseo_all.xml parametrus, jei manote, kad tai yra konflikto vBSEO. Pakanka atsiųsti man savo elektroninį paštą per PM

StarBuG
14-12-09, 09:46
Kai aš pajėgų Forumas Root Padaryk pirmuoju? NO patientenfragen.net / lt / veikia
taip pat patientenfragen.net / lt / index.php

Tačiau patientenfragen.net (vokiečių, kalba) dar neveikia (žr. aukščiau klaidos pranešimas)

Bet patientenfragen.net / index.php veikia

Daugiau idėjų?

Jei turite MSN arba ICQ siųsti man savo ID ir galiu parodyti jums, elgesį gyvena;)

PS:
Nenorite naudoti index.php nei index.php?

Aš pašalino juos iš Nustatykite Titulinis slapyvardžius, kai aš įdiegiau vBET, bet man tikrai nepatinka.
Prašome pakeisti, kad ateityje.
Tai yra rimta PR nutekėjimo problema!

vBET
15-12-09, 03:04
Kaip matau, kad vis dar yra problema su redeclaring funkcija. Aš negaliu patikrinti, kas tiksliai atsitinka, bet jei padarė atitinkamus pakeitimus vBSEO failą, montavimo instrukcija, kaip aprašyta tai tik idėja, šiuo metu turiu, kad kai kurios taisyklės kelia jums atgal į vbenterprisetranslator_seo.php failą - tai neturėtų atsitinka ir aš nematau, kaip tai yra įmanoma, tačiau be tikrinimo Aš neturiu jokių kitų idėjų dabar.

Prašome eiti į vbenterprisetranslator_seo.php ir patį leidimas includes / functions_vbseo_createurl.php - rasti funkcijos vbseo_thread_seotitle ir aplink jį, jei sąlyga. Pasakykite man tai padeda.

Aš suprantu jūsų saugumo klausimus, bet vis dar galite padaryti forume kopiją - pašalinti dauguma turinio ir palikti tik kai kurių tuščių pranešimus. Ką mes turime padėti jums yra eiti tikslią tikslią serverio konfigūracija ir pamatyti, kas atsitinka, ir išsiaiškinti, kodėl. vBET naudojamas daugelyje forumų tokie dalykai atsitinka, niekur kitur, todėl, deja, mes negali suteikti jums atsakyti iš rankų, net jei mes būtume labai laimingi galėdami padėti jums.

Apie Nustatykite Titulinis Slapyvardžiai - mes padarė keletą eksperimentų šioje srityje. Kaip aš atsimenu vBSEO, keistuoliai, jei peradresavimas yra tiesiog "/", todėl mes turime pagaminti vidaus nukreipti index.php (tai ne matė pagal naršyklės) - apibrėžti savo slapyvardžiai būtų peradresavimo kilpa. Mes patikrinsime ir vėl pamatyti, kaip išvengti, tačiau nepamirškite, kad dabar tu kalbi apie kitų mod funkcionalumą ir mes nesame atsakingi už savo elgesį - mes suteikiame būdas integruotis su vBSEO, bet vis tiek, kas vyksta viduje vBSEO ji vyksta viduje vBSEO ... Pridėta ToDo List ištirti šį klausimą dar kartą. Taip pat pabandykite apibrėžti tokius slapyvardžius vBET Htaccess pagal taisykles - taip jis duos jums peradresavimai 301 vengiant nutekėjimo ir vBET būtų dar galėtų dirbti, nes tai būtų prieš tai ne po (į vBSEO būtų pagaminti 301 vBET prašymu) . Tačiau prašome išlaikyti tokius eksperimentus, kol mes padarėme vBET darbo baudą jūsų forumą.

StarBuG
15-12-09, 10:13
,, jei aš padariau pakeitimus, kad vbenterprisetranslator_seo.php gaunu tik tuščią puslapį

vBET
16-12-09, 00:02
Šiuo metu vienintelis dalykas, kuris ateina į mano galvoje tai, kad kažkokiu būdu jūs turite vidaus peradresavimo kilpa. Jūs ateiti į vbenterprisetranslator_seo.php tada jis eina į vBSEO ir vBSEO vidaus nukreipti vėl vbenterprisetranslator_seo.php aš nežinau, tai tikrai atsitiks, bet tai mano spėjimas, nes aš negaliu patikrinti jį. Kad būtų galima paaiškinti, kodėl jums teko redeclaring klaidos ir kodėl po pakeitimų, gausite tuščią puslapį.

Jei turite idėją, kas galėtų sukelti (kai vBSEO konfigūracijos), prašome ištaisyti tai. Kitu atveju prašome eiti montavimą ir integravimą procedūrą dar kartą - žingsnis po žingsnio. Užtikrinti, kad viskas yra nustatyti, kaip ji turėtų būti.
Jei po šios problemos vis dar nutinka tada mums reikia pasiekti informaciją gali suteikti mūsų paramos šiuo atveju. Jei ne realaus forume tada jo kopija (gali būti be realaus temas duomenų - mums reikia jūsų konfigūracijos).

vBET
17-12-09, 01:11
Labai ačiū už suteiktą galimybę forume kopiją. Jūsų vartotojai bus labai malonu, žinant, kad jums pašalinti visus savo duomenis kopiją išsaugoti savo privatumą:)

Klausimas išspręstas: D
Aš pridėjo šią eilutę į jūsų vbenterprisetranslator_seo.php:


$_SERVER['REDIRECT_URL'] = '/vbseo.php';


Taip pat atkreipkite dėmesį, kad galite nustatyti vBSEO parinktį: Root Padaryk pirmuoju pajėgų forumas? Taigi, jūs ne PageRank "nutekėjimo savo Forumas Nuorodos.

Ir čia ateina dar viena puiki naujiena - atrodo, kad po vbenterprisetranslator_seo.php pakeisti galima naudoti vBSEO parinktį "Nustatyti Pagrindinis puslapis slapyvardžius" - tai tiesiog reikia pakeisti pirmąją taisyklę:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]

Aš išbandyti jį mūsų 3 įvairiuose forumuose su vBSEO. Ir, jei jis dirbs ten aš įtraukti šią oficialaus išleidimo pakeitimus:)

Tikėtis, kad esate labai laimingas dabar:)

StarBuG
17-12-09, 05:34
Veikia!

Tobula, ačiū

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations