PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta "Google" buvo pašalinti visus indeksuojami išverstų puslapių



pepito69
03-03-11, 22:38
Sveiki,
"Google" buvo pašalinti iš indekso visas išverstas URL:


site:www.egiptoforo.com/forums/pt

site:www.egiptoforo.com/forums/en


ir tt ..


Radau kas nors čia forume, kad turėjo tą pačią problemą, tačiau dėl klaidos mysql. Aš nežinau, kas vyksta mano forumas.
Aš ne pakeisti de robots.txt ... man nutiko šiandien. Aš turėjau indeksuoti pavyzdžiui: 47,000 URL hebrajų, 20,000 prancūzų, ir tt ...

Prašome padėti

Ačiū

kamilkurczak
04-03-11, 09:17
turite bet e-mail iš Google ar MySQL klaidų žurnalo failą? rašykite visus informacijos.

pepito69
04-03-11, 10:18
Ne, aš ne recived bet iš Google elektroninio pašto yra ne mysql klaidų Mano įrašai
Tai buvo vakar, ir aš nieko nelieskite.

basketmen
04-03-11, 12:22
kiek aš žinau, gali pašalinti aplanko viduje puslapių indeksuojami puslapių negali pasiekti "Google" ilgą laiką (ty 24 valandas ar daugiau)

iš savo patirties, turiu apie 4000 puslapių viduje aplanką domain.com / D / kitas mod (ir nebus susiję su vbet), bet todėl, kad mod yra suskirstytas kelias dienas, po to, kai aš vėl patikrinti svetainę Google: domain.com / D / visus indeksuojami puslapių dingo

bandyti gauti nuorodų iš kitų svetainių į savo kiekvieną išversti forumo pagrindinį puslapį per, ty: gauti nuorodų iš kitų svetainių egiptoforo.com / forums / PT / ir egiptoforo.com / Forumas / lt /




manau, kad problema yra ne vbet, bet forumas / svetainė / serveris

Dar kartą patikrinkite visų dalykas, patikrinkite Google Webmaster įrankiai per https://www.google.com/webmasters/tools/

pepito69
04-03-11, 13:19
kiek aš žinau, gali pašalinti aplanko viduje puslapių indeksuojami puslapių negali pasiekti "Google" ilgą laiką (ty 24 valandas ar daugiau)

Tai nėra atveju.

Aš turėjo daug išorinių nuorodų ir daug puslapių.

Webmaster Tools i klasikinių problemų vbet: neaktyvų atsakinėjimą ir dublikato meta žymeles ir tittles. Nieko nauja ....

Aš galvoju išjungti mod ir man tai buvo svarbu. bet aš manau, kad "Google" nepatinka automatinis turinys, kaip jie sako, vadovas webmastera. "Google" eina prieš, kad mano nuomone. Tikiuosi, kad neteisinga, nes Vbet, gali būti nuostabų mod, nepaisant to, jis gerai žinomas problemas ir apribojimus.
Žiūrėk, aš turėjo thousends URL indeksuojami išverstos versijos ir dabar nieko!

basketmen
04-03-11, 14:16
Tai nėra atveju.

Aš turėjo daug išorinių nuorodų ir daug puslapių.

Webmaster Tools i klasikinių problemų vbet: neaktyvų atsakinėjimą ir dublikato meta žymeles ir tittles. Nieko nauja ....

Aš galvoju išjungti mod ir man tai buvo svarbu. bet aš manau, kad "Google" nepatinka automatinis turinys, kaip jie sako, vadovas webmastera. "Google" eina prieš, kad mano nuomone. Tikiuosi, kad neteisinga, nes Vbet, gali būti nuostabų mod, nepaisant to, jis gerai žinomas problemas ir apribojimus.
Žiūrėk, aš turėjo thousends URL indeksuojami išverstos versijos ir dabar nieko!
mes galime laukti ir pamatyti, jei yra kitų valstybių, kad naudojant vbet per tą pačią problemą, matau labai daug žmonių, naudojant vbet specialiai nemokamą versiją, nes temas peržiūrų šį paramos forume yra labai daug, ir iš vb.org Įdiegta informacijos


jei automatinis puslapių geros kokybės, manau, kad ne daug puslapių indeksuojami sumažėja

ir tai yra geriau, jei yra vadovo išversti funkcija, taip pat padidinti išversti kokybės, kaip i paprašė čia todėl jos, kaip wikipedia, straipsnyje yra tokie patys, tik išversti vadovą į kitą kalbą narys

kamilkurczak
04-03-11, 14:43
patikrinkite savo el-pašto ar žurnalo failą ir radote MySQL klaidas ar kažką panašaus, kad.
Ar J. robots.txt failą? galite įklijuoti visą turinį, šio failo?

pepito69
04-03-11, 16:10
Jūs galite ieškoti čia:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

dsimms
04-03-11, 19:36
Jūs galite ieškoti čia:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

Manau, kad jūsų robotai yra žiauru. Aš niekada nemačiau tokios
didžiuliai robotai mano gyvenime. Manau, kad jums reikia tiesiog naudoti
standartinis robotus, kurie bus nuolat voras indeksavimo
kai jūsų forumą katalogų ir Thats it. Jūs esate
bando išlaikyti kiekvieną pasaulio voras, ir aš
ne manau, kad tai yra geras dalykas ... ką jūs bijoti?

Dabar, kad aš manau apie tai. Aš esu VPS, ir aš turiu hakeris
elektroninio pašto pranešimą, ir Google Bot uždraustas IP sąrašo. Yra
įmanoma, kad jūsų serveryje uždrausta kai botas IP ir
jei tai yra, ir jie negalėjo grįžti ir voras,
tada jie negali būti de-indeksuoti? Radau labai keista
kad Google Bot baigėsi mano uždraustas IP sąrašo ... taip, kas
"Google" voras daro Dotarłeś uždrausta?

pepito69
04-03-11, 19:58
Problema yra ne robots.txt
Ačiū už jūsų patarimus, bet problema yra, tik trasnlated tie ne pagrindinis forumas. Bet i supaprastinti robotai ...
Dar kartą ačiū, bet ši paslaptis distiliatoriai.

dsimms
04-03-11, 23:39
Problema yra ne robots.txt
Ačiū už jūsų patarimus, bet problema yra, tik trasnlated tie ne pagrindinis forumas. Bet i supaprastinti robotai ...
Dar kartą ačiū, bet ši paslaptis distiliatoriai.

Aš esu smalsus žinoti, taip pat:)

Esu tikras, kad tiems, kurie paleisti nemokamai / mokamos versijos
būti / neramu, kad jie galėtų būti deindexed taip pat.

Taigi klausimas yra toks:

Buvo tai jūsų kaltė, arba Googles kaltės.

Kiek metų jūsų domeno?

pepito69
05-03-11, 11:06
Sveiki,
mano domenas yra 4 metai. Ir niekada anksčiau su "Google" problema.
Turiu pasakyti, kad man teko daug indeksuojami URL išverstas kalbomis. Daugiau nei vbet forume ir aš mačiau.

pepito69
05-03-11, 17:06
Pašalinta vbet mod, bus ištrinti vbet relationed į kiekvieną taisyklę, palaukti 4 dienas ir iš naujo nuo nulio.

dsimms
05-03-11, 18:48
Pašalinta vbet mod, bus ištrinti vbet relationed į kiekvieną taisyklę, palaukti 4 dienas ir iš naujo nuo nulio.

Aš nesu tikras, jei tai nepadės, todėl kaskart pamatyti kai
atsitiko jūs tik ketina pašalinti, ir pradėti iš naujo?

"Google", atrodo, turi rimtų problemų, su kitais lenkia
nieko, ir kaskart kažką atrodo gerai, tada
"Google" sąvartynų visame jus, Google gana daug kontroliuoja mūsų destinty,
ir "Google" nebuvo žinoma, kad žaisti sąžiningai ... "Google" gana
daug kontroliuoja internetą, kas vyksta Intenet, ir
ką jie nori matyti atsitikti internete, tačiau aš nesu ekspertas,
bet girdžiu tą patį Ole istorijas ... turiu karšto svetainėje, dabar visi
staiga Google Show Me Love daugiau ... ir domenai
kad buvo žvaigždės ir gauti eismo, savo ruožtu, gauna labai mažai ...

Mano domeno labai, labai nauja ... tai buvo kaip 2 dienas, ir aš praradau
apie 70 Atgalinės, aš nesu tikras, jei tai buvo jau, ar
aš juos prarasti Atgalinės, nes buvau 2 dienas, ir
mano svetainėje yra toks naujas, kodėl aš vis greitai Atgalinės anyway?

"Google" Keista, bet jie nėra čia, kad padėtų, jie
yra čia, kad uždirbti pinigus, ir padėti sau pirma ....

ir kartais net mažiausias svetainės pakeisti gali užtrukti jus .... nes dauguma iš mūsų
tikrai nežino, kaip sistema veikia, tada mes nepilnametis svetainės pakeisti, tada mes pradėti
prarasti tonų eismo, ir, mūsų pirmoji mintis yra kaltas Google.

pepito69
06-03-11, 10:43
Aš jums pasakysiu keletą savaičių, aš turiu per daug laiko ... Thanks anyway.
Yra galimybė būti mano kaltė, aš turiu ją atrasti.

dsimms
06-03-11, 15:59
Aš jums pasakysiu keletą savaičių, aš turiu per daug laiko ... Thanks anyway.
Yra galimybė būti mano kaltė, aš turiu ją atrasti.

Kaip jau minėjau, kad prieš mano svetainė yra labai nauja. ji pasiekė aukščiausią tašką apie
1400 saitus tik apie dvi savaites, tada sustojo. Aš nesu įsitikinęs
kas vyksta dabar, atrodo, praranda kaip 20-50 nuorodos per
dieną dabar, todėl aš nesu tikras, ką jis yra kaltas, tikiuosi, ji nėra
vbet, bet kas žino šiuo metu. Aš neįgaliesiems mod
įtariama, yra juoda skrybėlę, todėl aš tikiuosi, kad tai yra problema,
dabar, kad aš neįgaliesiems AM dieną keletą dienų / savaičių
sužinoti, jeigu mano nuorodos sustabdyti nuleisti ir vėl pradėti didinti, tačiau
tada vėl gali būti nieko bet smėlio dėžės, ar "Google" šokių ....
bet su 4 metų amžiaus svetainėje, neturėtų būti sandboxed.

Kaip žinote, kad tik vbet nuorodos pašalinti?

pepito69
06-03-11, 20:09
Kaip žinote, kad tik vbet nuorodos pašalinti?

Paprasta, tiesiog įrašykite "Google" paieškos svetainėje: www.yourdomain.com / forumai / ji

Nuorodos indeksuojami Google, nes tikriausiai, skirtingi "Google" serverių, jie nėra indeksuoti tą patį URL, ir yra daugiau nei 50 serverių.

kaskart daryti:
svetainė: www.yourdomain.com
ji prisijungia prie vieno serverio Google.

vBET
06-03-11, 22:38
bet aš manau, kad "Google" nepatinka automatinis turinys, kaip jie sako, vadovas webmastera. "Google" eina prieš, kad mano nuomone. Tikiuosi, kad neteisinga, nes Vbet, gali būti nuostabų mod, nepaisant to, jis gerai žinomas problemas ir apribojimus.
Žiūrėk, aš turėjo thousends URL indeksuojami išverstos versijos ir dabar nieko!

Prašome pranešti mums, kur parašyta žiniatinklio tvarkytojams, kad Google nėra kaip išversti svetainės? ... Taip pat čia turinys yra ne automatinis - automatinis vertimas - turinys yra autentiškas iš savo temas, parašyta savo labai naudotojų.
"Google" nėra prieš išverstas kontekste - įrodymas yra daug forumų, naudojant vBET ir yra indeksuojami. Jūs galite tiesiog patikrinti, pavyzdžiui mūsų svetainėje. Jei "Google" buvo prieš jį, tada mes ne būti indeksuojami. Net ir šį labai siūlas, kuris yra naujo jau indeksuojami ir kitomis kalbomis (aš patikrinti lenkų) lengvai įrodymų, kad "Google" indeksuoja išverstų puslapių.

Taigi tai yra jūsų problema, ne apskritai.

Šiuo metu vBET neveikia jūsų forume, todėl mes negali dirbti savo problemą, nei suteikti Jums jokių kitų užuomina, kad - prašome kreiptis dėl vBET. Nepriklausomai nuo jūsų problemos priežastis, išjungti vBET, jūs padarėte tai nuolatinis. Jums niekada nereikės indeksuojami išverstų puslapių, jei neturi išverstų puslapių jūsų forume. Kaip rašiau - mes ne žinoti, ką buvo priežastis. Jis gali būti net kažką laikinai Google pusės, kas gali grįžti, nes ji buvo be jokių pakeitimų. Gal ... Dabar tai ne problema nebėra - dabar jūs neturite vBET todėl šiuo metu ji yra normalus dalykas, kad jūs neturite indeksuojami išverstų puslapių, nes dabar tu neturi išverstų puslapių. Prašome pirma kreipiasi vBET apie.

vBET
06-03-11, 22:52
Aš patikrinti tema nuo pradžios, taip gaila fomething buvo jau parašyta. Aš patikrinti jūsų robots.txt ir pamačiau wird turinį, pavyzdžiui:
Neleisti: / forumas / PT / * režimu
Kaip aš žinau, robots.txt failas nepalaiko * pakaitos simbolių, pavyzdžiui, - tai gali būti problemos dalis. Jis neturėtų, nes jis turėtų pasakyti, kad ryšius su tikslų URL pradžioje: / forumas / PT / * režimas neturėtų būti indeksuojami, bet gal kažkas keičiasi "Google" robotai ir dabar jie nėra įvesti jokių nuorodų, pradedant: / forumai / PT / (* požymių, pavyzdžiui, nes nėra leidžiama ir URL svarstymo sustoja ties šį ženklą suteikiant Jums neleidžiama visus jūsų išverstų puslapių indeksavimo). Kad būtų tikrą jūsų situaciją paaiškinimą, nes matau, kaip kad taisyklės visiems savo kalbomis.

Dar kartą tai neturėtų būti priežastis čia, bet kitu būdu jūs neturėtumėte naudoti * neleisti taisykles požymių, tai gal jis turi kažką bendro su jūsų problemą. Prašome pašalinti / komentuoti šias taisykles.

Taip pat patikrinkite, ką Webmaster Tools pasakoja jums apie ryšį, kuris buvo užblokuotas robots.txt failas. Žinoma dabar, nes jūs neįgaliesiems vBET - galime negerai įrankių webmasters analizuoti, nes nėra išverstas nuorodos egzistuoja nebėra jūsų forume. Taigi dar kartą - pirmas posūkis vBET, po, kad šiuo metu, turime laukti, nes Webmaster Tools nėra parodyti faktiniai duomenys - istoriniai (ir niekada žino, kai jį atnaujinti). Taigi pirmą kartą savo ruožtu vBET. Tada, jei per 2 savaites nieko mes ištirti. Būtų lengviau, jeigu vBET būtų, visą laiką įjungtas, dabar turėsime papildomas dalykas - "Google" reakcijos laikas ...

vBET
06-03-11, 23:01
Problema yra ne robots.txt
Ačiū už jūsų patarimus, bet problema yra, tik trasnlated tie ne pagrindinis forumas. Bet i supaprastinti robotai ...
Dar kartą ačiū, bet ši paslaptis distiliatoriai.

robots.txt failas dar nėra supaprastinta, ir tai galima problema, gamintojas. Ir jei jūs skaitote mano ankstesnį postą, čia jūs pamatysite galimą paaiškinimą, kodėl nebuvo tik išverstų puslapių indeksuojami, nes robots.txt - galimas - Aš negaliu galutinai pasakyti, kad tai buvo klausimas virimo aparatas, bet jūs taip pat neturėtų galutinai pasakyti, kad ji nėra, ypač, kad turite ten nelegalios pareiškimus.

vBET
06-03-11, 23:03
Pašalinta vbet mod, bus ištrinti vbet relationed į kiekvieną taisyklę, palaukti 4 dienas ir iš naujo nuo nulio.

Bloga idėja. Jūs fiziškai išverstas nuorodos neveikia, o ne esamų jūsų forume. Negali būti indeksuojami URL, kurie ne egzistuoja.

vBET
06-03-11, 23:13
Paprasta, tiesiog įrašykite "Google" paieškos svetainėje: www.yourdomain.com / forumai / ji

Nuorodos indeksuojami Google, nes tikriausiai, skirtingi "Google" serverių, jie nėra indeksuoti tą patį URL, ir yra daugiau nei 50 serverių.

kaskart daryti:
svetainė: www.yourdomain.com
ji prisijungia prie vieno serverio Google.

Prašome nepamiršti, kad:
1. Lygiai taip pat, kaip jūs sakėte, "Google" turi daug serverių viso pasaulio ir turi periodiškai perskirstyti tarp visų kitų duomenų. Štai kodėl kai kurie puslapiai gali būti pamatė jau indeksuojami vieno žemyno, bet dar dėl kitų.
2. Turėkite omenyje, kad Google rodo APROXIMATE rezultatų skaičius, kas reiškia, kad:
a) ji nėra realus skaičius
b) rezultatų skaičius gali pasikeisti, net ir tada, kai realusis skaičius nebuvo indeksuojami puslapių
c) rezultatų skaičius gali būti dar tą patį, net jei indeksuotų puslapių skaičius pasikeitė
d) "Google" naudoja euristika ne algoritmus, todėl rezultatai yra tikrai ne deterministinis - tikriausiai jūs nematysite geriausius rezultatus, nes spartinančioji atmintis ir tt, bet jei ji gali būti matomas, kai sekasi tikrai mažai rezultatų
e) magija gali atsitikti;)

Rimtai - prašome perskaityti mano keletą pastarųjų pranešimų šioje temoje - aš tikiuosi, kad jis gali padėti:)

vBET
06-03-11, 23:56
Aš tik ieškojau robots.txt pakaitos simbolius (nes pagal mano ankstesnių žinių, jis neturėtų būti robots.txt), ir rasti šį straipsnį, kuris sako, kad ji turėtų dirbti:

http://seogadget.co.uk/wildcards-in-robots-txt/
Dar radau labai įdomių autorių sakinys:

Kai SEO nėra susitarti su pakaitos simbolių naudojimą, ar bent jau jie matys, kad yra šiek tiek rizikingas, arba toli nuo geriausios praktikos.

Aš šiek tiek daugiau tyrimų šioje srityje.

REDAGUOTI.
Čia radau daugiau apie pakaitos robots.txt:
http://tools.seobook.com/robots-txt/ - Pagal informaciją, Google ir Yahoo leidžia naudoti pakaitos simbolius.

Dar - prašome įsitikinkite, kad esate ne blokuoja visus savo išversti turinio pakaitos taisyklę. Prašome naudoti žiniatinklio tvarkytojams nustatyti (pirma padaryti vBET vėl veikia). Kaip rašo autorius, paskutinis straipsnis:

Apsvarstyti susiję URL, jeigu jūs naudojate Robots.txt pakaitos simbolius: Aš netyčia kainuos save daugiau nei $ 10,000 su vienu robots.txt klaidos pelno!

dsimms
07-03-11, 01:37
Bloga idėja. Jūs fiziškai išverstas nuorodos neveikia, o ne esamų jūsų forume. Negali būti indeksuojami URL, kurie ne egzistuoja.

Aš jam pasakyti iš anksto, siekiant supaprastinti jo Robot.txt - Aš nesu ekspertas, bet
Iškart aš maniau, kad nepateikė tokio crazy robots.txt
padaryti, nes. Robot.txt turi būti paprasta, ne žiauru ....

Aš manau, aš taip pat paminėjo, kad ji nebuvo gera idėja arba jam
pašalinti mod nes tai neišspręs problemos, nes ką
atsitiks, jei ji pradeda viską iš naujo, jis tada apsvarstyti pašalinti
mod dar kartą, nes jis nebuvo išspręsti šią pirmą kartą,
tiesiog nėra, nes tik ir įdiegti mod be sprendžiant problemą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1