PDA

Žiūrėti pilną versiją: PhotoPost problemų



bcraytor
26-02-11, 03:59
Šis postas yra papildomos info ankstesnį postą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sistema neleidžia įliejimo URL - ar kas nors panašaus, ir iš tikrųjų labai ribojančių komandiruotės ar bendrauti.

Aš turiu problemų diegiant VBet dirbti su PhotoPost. Aš bandė veltui šias instrukcijas kitų pranešimų.

Turiu naujausius parsisiųsti vBulletin Foto ir po vBulletin įdiegta

/ Home / ... / public_html direktoriją;

PhotoPost yra įdiegtas į / home / ... / public_html / photopost

Tai taip pat photopost.ValuationEngineer.com panašius katalogus skelbimai ir photopost

Aš nukopijuoti stilius vBulletin PhotoPost ir
vertimai vėliavos atrodo ten. Bet kai aš spustelėkite vėliava, ji šokinėja atgal išverstas pagrindinis forumas pagrindinis forumas. Kai aš einu atgal į photopost forume nėra išverstas. Tai taip pat yra problema, jei aš paspauskite į bet PhotoPost (arba skelbimai arba peržiūrėti) Subforumai.

Gali kas nors padėti?

vBET
02-06-11, 21:52
Sveiki. Kamila buvo atsakingas už šiame skyriuje. Jis turi atostogų dabar.

Aš patikrinti visų nagrinėjamų bylų ir radau savo pareigas be jokio atsakymo. Aš nežinau, tai buvo išspręsta, kitų po rašote apie PM, arba visai ne. Štai kodėl aš prašau apie faktinę būklę klausimą. Ar tai, palangės, ar ne? Jei taip, prašome pateikti čia visą informaciją apie jį (jums rašė apie tai, kokioje nors kitoje vietoje - kas ten buvo parašyta).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1