PDA

View Full Version: PhotoPost problemi



bcraytor
26-02-11, 03:59
Ovaj post sadrži dodatne informacije za prethodni post. Imajte na umu da vaš sustav ne dozvoljava ugradnju URL-ove - ili nešto slično, a zapravo vrlo restriktivan u pogledu objavljivanja i komuniciranja.

Imam problema s instaliranjem VBet za rad s PhotoPost. Pokušao sam sljedeće upute u druge postove bez uspjeha.

Imam najnoviji downloads vBulletin i Foto nakon vBulletin je instaliran u

/ Home / ... / public_html

PhotoPost je instaliran u / home / ... / public_html / PhotoPost

Ovo je također photopost.ValuationEngineer.com, sa sličnim imenike za oglasi i PhotoPost

Imam kopirati stil od vBulletin do PhotoPost i
prijevodi zastave pojaviti tamo. Ali kad sam kliknite na zastavu, skače natrag na glavni forum s glavnim foruma prevedene. Kad sam se vratiti u PhotoPost foruma nije preveden. Ovo je također problem, ako kliknem na bilo koju od Subforums PhotoPost (ili oglasi ili pregled).

Može li netko pomoći?

vBET
02-06-11, 21:52
Bok. Kamil je bio odgovoran za ovaj dio. On je odmor upravo sada.

Ja sam provjeru svih otvorenih slučajeva, a ja pronašao svoj post, bez odgovora. Ne znam je to riješeno u drugim post koji pišete o, PM, ili uopće ne. To je razlog zašto sam molba o stvarnom stanju problem. Je li postoji prag ili ne? Ako je odgovor pozitivan navedite ovdje sve informacije o tome (vi pisali o tome na nekom drugom mjestu - što je pisano tamo).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1