PDA

Žiūrėti pilną versiją: priimta Kalbos



jorgejgm
21-11-09, 22:07
Sveiki, turiu tik 3 kalbomis leido naudotojams, bet aš noriu, kad paieškos varikliai yra visomis kalbomis. ¿Galiu turėti 3 kalbomis prieinamas vartotojams ir 52 paieškos sistemos?. Aš rasiu, kad kalbų nėra įjungta vėliavos neveikia. Pavyzdys: aš leido anglų, katalonų ir galisų forum.com / lt forum.com / ca forum.com / GL ir veikia gerai. Bet Norėčiau forum.com / KN forum.com / IT forum.com / *.* toliau veiks fone. Ačiū.

vBET
21-11-09, 23:48
Šiuo metu išjungti vėliava reiškia išjungti vertimo į šią kalbą. Ji yra saugoma jūsų forumą nuo prašymų leisti vertimus, kurie neturėtų atsitikti, nes jūs neturite tokios vėliava, bet kas nors galėtų nustatyti URL rankiniu būdu.

Prašome paaiškinti naudos, visų vertimų, bet apriboti šį vartotojams? Šiuo metu, mūsų nuomone, tai gali klaidinti kai kurie vartotojai. Ypač tų, kurie atėjo į jūsų išverstas forume, skaityti, kad jūs Parama įvairių kalbų bendruomenei, kad registracijos ir tada atrodo, kad jie negali rašyti jų kalba ...

Prašome mus įtikinti, kad tai yra gera idėja, šiek tiek situaciją, kurioje mes dabar nemato. Jei jis yra, mes mielai pridėti tokią galimybę, bet jei ne, tada pridedant daugiau galimybių, kurie nėra naudojami, nėra geras produktas.

jorgejgm
22-11-09, 09:08
Sveiki, aš duosiu mano 3: mano forumas kaip ir daugelis kitų siekiama šalyje, 4 kalbos naudojami mano šalyje ir yra tie, kurie nori aktyvuota.Mano forumas nėra naudinga užsieniečiams režimu dalyvavimo, bet taip kaip konsultacijas.Pvz., naudojant parinkčių: nukreipti į vartotojo kalbą užsienio lankytojai gali turėti visus savo kalba forume.Tai nauda būtų: pagerinti puslapio užkrovimo greitis (52 kalbų pamokos relantizan puslapis) vizualiai geriau dauguma mano vartotojų (52 kalbų pamokos, juda 4, bet tikrai visi vis dar būtų galima) vbet galimybes vis dar būtų prieinama (52 kalbų pamokos ir jų įtraukimą į paieškos sistemų).Manau, kad nauda yra daug ;)

vBET
22-11-09, 16:55
Taip. Žinant jūsų požiūriu galime pasakyti - tai tikrai puiki idėja:) Ir mes norime padėkoti jums už mūsų dėmesį į šią problemą. Mes paprasčiausiai nebuvo įgyvendinti anksčiau.

Įtraukta į TODO sąrašą, turėtų būti įtrauktos į kitą spaudai:)

jorgejgm
22-11-09, 18:23
Tikiuosi, kad nauja versija nekantriai: D

vBET
16-12-09, 02:54
Įgyvendinimą, bus įtrauktos į 3.3.0:)

jorgejgm
16-12-09, 16:23
Dėka :):):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1