PDA

View Full Version: Već učinjeno Jezici



jorgejgm
21-11-09, 22:07
Pozdrav, imam samo 3 jezika omogućeno korisnicima, ali želim tražilice su dostupni na svim jezicima. ¿Ja mogu imati 3 jezika na raspolaganju korisnicima i 52 za tražilice?. Našao sam da jezici nisu uključene na zastavama ne radi. Primjer: Imam omogućen engleski, katalonski i galicijski forum.com / hr forum.com / ca forum.com / gl i dobro radi. Ali ja bih forum.com / CN forum.com / IT forum.com / *.* i dalje radi u pozadini. Hvala Vam.

vBET
21-11-09, 23:48
Trenutno onemogućavanje zastava znači onemogućavanje prijevod na tom jeziku. To je osigurati svoj forum od zahtjeva za prijevode koji ne bi trebalo dogoditi, jer nemate takve zastave, ali netko bi mogao postaviti URL ručno.

Molimo objasnite korist imaju svi prijevodi dostupni, ali to ograničava za korisnike? Sada po našem mišljenju to može zbuniti neke korisnike. Pogotovo onima koji su došli na svoje prevedene forum, pročitajte koji podržavaju više jezika zajednice, čine registraciju i onda se da ne mogu pisati na svom jeziku ...

Molimo Vas da nam uvjeriti da je to dobra ideja kod nekih situacija, koje se ne vide odmah. Ako je rado ćemo dodati kao mogućnost, ali ako ne, onda dodavanjem više opcija koje se ne koristi nije dobro za proizvod.

jorgejgm
22-11-09, 09:08
Pozdrav, ja ću dati moje tri razloga: Moj forum kao i mnogi drugi su usmjerena na zemlji, u mojoj zemlji se koriste 4 jezika i koje su mi omogućile. Moj forum nije korisno za modu stranih sudjelovanje, ali da način upita. Na primjer, korištenjem mogućnosti: Preusmjeravanje korisničko jezika na stranom posjetitelju mogao imati cijeli forum na hrvatskom jeziku. Prednosti bi to bilo: Poboljšati vrijeme učitavanja stranice (52 jezika relantizan stranicu) Vizualno najbolje za većinu mojih korisnika (od 52 jezika, prošlo 4 Slijedite, ali zapravo sve je dostupno) Sve mogućnosti vBET dalje Dostupan (52 jezika i indeksiranje na tražilicama). Mislim prednosti su mnoge ;)

vBET
22-11-09, 16:55
Da. Poznavajući vaše točke gledišta možemo reći - ovo je stvarno super ideja:) i želimo Vam zahvaliti za dovođenje našu pozornost na taj problem. Mi jednostavno nije to shvatio prije.

Dodano u TODO listu, i trebali bi biti uključeni u sljedećem izdanju:)

jorgejgm
22-11-09, 18:23
Nadam se da će nova verzija s nestrpljenjem: D

vBET
16-12-09, 02:54
Implementiran - bit će uključeni u 3.3.0:)

jorgejgm
16-12-09, 16:23
Hvala :):):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1