PDA

Žiūrėti pilną versiją: vbOptimise



tavenger5
16-11-10, 16:27
Aš, deja, vis dar kyla problemų naudojant vbOptimise ir vBET kartu. Jeigu aš svečių talpyklą, kuri išsaugo visus puslapius svečiams, memcache, vBET puslapių prarasti savo CSS ir ne išversti teisingai.

Kokių nors idėjų?

kamilkurczak
17-11-10, 09:49
ir, kai vBotpimise yra išjungtas - Svečių talpyklos stilius darbai dievas ar ne? Norėčiau ją patikrinti. Norite patikrinti savo svetainės šaltinį.

moman
17-11-10, 15:48
Aš, deja, vis dar kyla problemų naudojant vbOptimise ir vBET kartu. Jeigu aš svečių talpyklą, kuri išsaugo visus puslapius svečiams, memcache, vBET puslapių prarasti savo CSS ir ne išversti teisingai.

Kokių nors idėjų?
memcache nėra skirtos talpyklos didelius duomenų kiekius (pagal nutylėjimą 1Mb>). Gal tai, kas sukelia šią problemą?

Aš naudoju vBET, vBoptimise, memcache, ir APK mano serveryje be jokių problemų, tačiau aš naudojate senesnę versiją vbet, kuris neturi svečių failų talpyklos.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1