PDA

مشاهده نسخه کامل : vbOptimise

tavenger5
16-11-10, 16:27
من متاسفانه هنوز هم دچار مشکل با استفاده از vbOptimise و فعال تصدی با هم. اگر مهمان کش ، که انبارها تمام صفحات برای مهمانان در memcache فعال کنم ، صفحات فعال تصدی CSS خود را از دست داده و بدون ترجمه به درستی.

ایده؟

kamilkurczak
17-11-10, 09:49
و هنگامی که vBotpimise از کار افتاده است -- استایل مهمان کش کار می کند خدا یا نه؟ من می خواهم آن را بررسی کنید. من می خواهم برای بررسی منبع سایت شما.

moman
17-11-10, 15:48
من متاسفانه هنوز هم دچار مشکل با استفاده از vbOptimise و فعال تصدی با هم. اگر مهمان کش ، که انبارها تمام صفحات برای مهمانان در memcache فعال کنم ، صفحات فعال تصدی CSS خود را از دست داده و بدون ترجمه به درستی.

ایده؟
memcache طراحی شده است به حافظه پنهان مقدار زیادی از داده ها (> 1MB به طور پیش فرض). شاید این چیزی است که باعث مشکل شده است؟

من با استفاده از فعال تصدی ، vBoptimise ، Memcache ، و APC را بر روی سرور من با هیچ مشکلی است ، اما من در حال اجرا یک نسخه قدیمی تر از فعال تصدی می کند که ذخیره سازی فایل مهمان ندارد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1