PDA

Žiūrėti pilną versiją: Vbet su didelių forumų sistemų? Ką tu pasakysi?



dacho
02-11-10, 11:07
Norėčiau pasitarti su jumis apie didelės lentos Vbet derinys
Mano sistema veikia ilgai ir veikia gana gerai .... Todėl aš turiu sunaikinti baimės

Turiu apie 350 000 temų ir apie 2 mln. Komentarai
Mano duomenų bazėje yra gana dideli ir su Vbet Jis tikriausiai augs daugiau
Duomenų naudojimo 3,66 GB
Indekso naudojimas 1,45 GB

Ar manote, kad tokio dydžio sistema gali būti susiję ir su Vbet?
Kas atsitiks su sistema, kaip augs žymiai Vbet savo duomenų bazę?
Ar mano sistema taps sunkus ir lėtas?

Mykolas, jūsų svetainių sąrašą .... (Kad jie dirba su Vbet) -
Pirmas atnaujinti sąrašą, dauguma iš jų Vbet nėra
Antra aš ne matė didelį Forum List (mano skalę ar daugiau), kad lyginant

Atsiprašome už mano baimes: supainioti:
Aš tiesiog nenoriu suklysti

vBET
02-11-10, 13:12
Hello:)

Pirmiausia - jūs neturite nieko atsiprašome už. Mes esame čia, kad padėtų jums:)

Apie mūsų klientų sąrašą - bus dar kartą patikrinti ir atnaujinti. Atkreipkite dėmesį, kad šis sąrašas bazė klientų pateiktą informaciją - kartais jūs turite paspausti forumo nuorodą kliento portale. Mes dar kartą patikrinti visas nuorodas - tai bus padaryta iki kitos savaitės pabaigos.

Savo duomenų bazę, žinoma, išaugs, kai jūs naudojate vBET. Vis dar atkreipkite dėmesį, kad ji neturi įtakos jūsų įprastą puslapius kartos (ne išversti), nes vBET naudoja savo lenteles talpyklos - ne pridėti duomenis vBulletin lentelės (tik vartotojo numatytąją kalbą vartotojo stalo, tačiau tai yra labai nedidelis kiekis duomenų ). Mes neturime atskirti forumuose sąraše jo dydis - galite patikrinti ir savo dydžio palyginimas.

Atkreipkite dėmesį, kad vBET yra labai konfigūruojama. Jei turite lagre forume ir bijo apie rezultatus, prašome pradėti tik 2 kalbas - originalus ir kai kurių kitų. Tada galite stebėti keturių forumo veiklos ir laikas nuo laiko pridėti naujų kalbų. vBET palaiko 52 kalbas (šalia išleidimo mes pridėsime daugiau) ir galite pasirinkti, kuriuos norite turėti savo forumą. Kai kurie iš mūsų klientų yra ne visas įmanomas, kai mūsų klientų riboja veiklos rezultatus, kai kurie mūsų klientai naudojasi visomis kalbomis.

Taip pat turime svečių talpyklą, kuri imsis daug jūsų kietajame diske, tačiau leis nedelsiant reaguoti be jokios duomenų bazės užklausų kartos - tai yra, nes svečiai vBET gali talpyklą visiškai atsakymus, kaip statinio failus.

Taigi mes turime daug veiklos gerinimo. Aš siūlau pamatyti mūsų patarimų daugiau informacijos:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Atkreipkite dėmesį, kad paprastas palyginimas skaičių pranešimų ir kitų forumų vartotojai nebus suteikti jums pakankamai informacijos - jūs nematysite svarbiausia informacija - kiek daug išteklių šiame forume. Aš turiu galvoje skaičiaus ir galios procesoriaus, atminties, taip pat svarbu, gali būti konkrečią konfigūraciją Apache, MySQL, diskusijos. Vienas dalykas yra aparatūros, 2 programinės įrangos tobulinimui, siekiant padidinti našumą.

Taigi geriausias būdas patikrinti, kaip jis elgsis savo forumą ten įdiegti. Kaip rašiau saugos, galite pradėti tik 2 kalbomis, ir laikas nuo laiko (kai bus įvykdyti talpyklą) galite pridėti naujų kalbų.

Manau, kad jūsų sistema gali būti susiję ir su vBET - Aš negaliu jums pasakyti, ar jis atliks gerai visomis kalbomis - tai priklauso ne nuo tik forume dydis, bet taip pat dėl išteklių. Bet galutinai galiu jums pasakyti, kad aš tikiu, kad vBET bus gerai dirbti savo forumo ir suma kalbomis, kuris galės valdyti jūsų faktinis aparatūros ką patikrinti.

scottct1
06-12-10, 19:13
Aš jums žinoti atsakymą į šį kelias savaites.

Aš tiesiog sumokėjo įdiegta mano svetainę, kuri yra Amerikos Didžiausias palydovinė technologija diskusijų forumas su daugiau nei 160,000 narių, ir beveik 3 mln pranešimų.

Aš mano pirštų kirto, kad ji bus dirbti ir dirbti gerai. :)

kamilkurczak
07-12-10, 17:23
todėl mes laukiame informacijos iš jūsų:)

dacho
11-01-11, 13:04
Šiuo metu ji man suteikia serverio daug problemų, aš savo ruožtu lėtai vis daugiau ir daugiau vertimų raštu sistema baigia visi serverio ištekliai ir aš nuolat kariauja vienas prieš kitą

kamilkurczak
12-01-11, 10:50
Nedaug aktyvių kalbų metu yra gera. (Gera užuomina)
, Kai aktyvią kalbą talpyklos bus visiškai - bandykite išjungti kitą kalbomis (po vieną).

Mes ieškome daugiau optimizavimas visą laiką

wowglider.de
16-01-11, 05:09
Aš jums žinoti atsakymą į šį kelias savaites.

Aš tiesiog sumokėjo įdiegta mano svetainę, kuri yra Amerikos Didžiausias palydovinė technologija diskusijų forumas su daugiau nei 160,000 narių, ir beveik 3 mln pranešimų.

Aš mano pirštų kirto, kad ji bus dirbti ir dirbti gerai. :)

Aš "tik" apie 50k narių, tačiau jie yra labai aktyvus, kartais, kad aš kartais apie 600ppl tuo pačiu metu. Google tenka apie 1mio puslapių indeksuojami, ir galiu pasakyti, vbet tai daro gerai

dacho
25-02-11, 01:44
Aš tiesiog tikiuosi, keliu bus pagerintas didelėms sistemoms, aš uždarytas vertimo sistema visiškai, mano serveris negali susitvarkyti

vBET
26-02-11, 12:41
Aš tiesiog tikiuosi, keliu bus pagerintas didelėms sistemoms, aš uždarytas vertimo sistema visiškai, mano serveris negali susitvarkyti

Jei veiklos klausimais, prašome atidaryti naują temą trikčių šalinimo skyrių ir mūsų darbuotojai suteiks Jums patarimų. Taip pat galite skaityti čia efektyvumo patarimų: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
Svarbiausia - jei jūsų serveris negali tvarkyti visus vertimus vienu metu, tada tiesiog išjungti kai vertimų. Pradėti nedaug ir jei norite pridėti jį laikas nuo laiko. Atkreipkite dėmesį, kad daugiausia laiko praleisti laukia "Google" vertimo atsakas, po, kad vBET išsaugo rezultatus ir kitą vertimas yra daug, daug greičiau.
Taip pat vBET svečių talpyklą, todėl, talpyklą puslapio kartos svečiai net greičiau, kad jis švarus vBulletin! Žinoma, talpyklą puslapyje.
Taigi, mes rekomenduojame jums naudotis mūsų patarimų ir mėgautis vBET:)

vBET
27-02-11, 21:37
Jis gali būti labai didelis forumus naujienos - šalia išleidimo mes planuojame remti vBET atminties talpyklą (varikliai: memcache, APC, eAccelerator ir xcache):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1