חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 8 של 8

אשכול: מוזר מאוד בנושא

Default מוזר מאוד בנושא

אמנם היה לי קצת עומס שרת לשרת, ופתאום אני מקבל אזהרה vb שיש לי שדות פרופיל שלם למלא. אשר נשמע ממש מוזר כי אני לא צריך את כל שדות מאז כבר היו מלאות.

אני הולך cp המשתמש ואני רואה מה הוצב שלי "עלי" שונה איטלקית. בהתחלה חשבתי שאני צריך פרוצים או משהו, המארח שלי בדק אך לא לגלות, ואחר כך בדקתי מה זה המילה פירושה איטלקית זה הוא מונח המתורגם של מה שאני כבר בפרופיל שלי.

זה מוזר מאוד, כי נראה כי איכשהו זה נגרם על ידי vbet. אני לא יודע למה, ואני ממש להפריע לגלות דברים כאלה יכול להיות מושפע גם נתונים אחרים. הדבר המוזר ביותר אם כי, היא שיש לי זיכרון מטמון הנתונים כבוי.

כל הרעיונות של מה חדש פה?

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

vBET לא צריך לשנות את הנתונים. vBET לא לתרגם את המידע שמגיע בדואר. אולי אתה מחויב מידע מתורגם - במקרה כזה אתה שולח נתונים כאלה שרת vBET אינם משנים מידע POST כך הלך DB. זוהי רק השערה. וגם השערה שבוע, כי vBET לא לתרגם ערכים בתוך שדות קלט ... אז באמת הסיבה היחידה שאני רואה את זה עכשיו זה כי נתונים כאלה היה לשלוח לשרת.

ברגע זה אני לא בטוח אני מבינה אותך היטב. אז בבקשה לתת מידע מדויק:
    - על איזה דף אתה רואה את הנתונים (URL)
    - מה שם השדה
    - אתה יכול לשחזר את הבעיה?

נבדוק את זה אחרי שנהיה בטוחים מה לבדוק

בתחום userprofile "עלי" זו שונתה. היה לי משהו כתוב שם, ואז משום מה קיבלתי אזהרה כי יש לי שדות פרופיל שלם למרות כל מולאו. אז אני הולכת לראות ואני רואה בתחום זה פרופיל "עלי" קלט היה באיטלקית: /

ראיתי גם כי מספר תווים אנגלית לא השתנה לאן ?????????? למשל בתיאור meta: /

תאריך
    אוקטובר 2009

אישור כך - אתה יכול לשחזר את זה? האם הבנתי נכון שאני צריך לערוך את הפרופיל בדף תירגם לעורר שגיאות בטופס, ולאחר שהוא יתורגם? כן? תן לי בבקשה נקודות מה לעשות - נפעל לשחזר בפורומים המבחן שלנו לתקן את זה
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 25-09-11 ב 22:21.

תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי tsak76 View Post
    ראיתי גם כי מספר תווים אנגלית לא השתנה לאן ?????????? למשל בתיאור meta: /
    האם מדובר באותה הבעיה - פרופיל עריכה או משהו אחר? עבור הגיליון החדש אנא חוט חדש פתוח ולתת מידע נוסף

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

ניסיתי לשחזר את הבעיה בפורום הבדיקה שלנו על ידי עריכת / חיסכון / תרגום הנתונים "עלי" אבל לא הייתי מסוגל לעשות את זה. אני מצטער שאני צריך רמזים נוספים

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

אין תשובה, שקול זה פתר, אם יש לך שאלה בנושא זה יש לשאול, אני מוכן לפתוח אותו מחדש, עבור כל בעיה אחרת בבקשה לפתוח פתיל חדש

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •