مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 8 از 8

موضوع : خیلی عجیب و غریب موضوع

عضو

Default خیلی عجیب و غریب موضوع

در حالی که من تا به حال برخی از بار سرور به سرور ، به طور ناگهانی با یک پیغام اخطار دریافت می کنم از VB که من آن را واردشده ناقص برای پر کردن. که صدای واقعا عجیب و غریب از آنجایی که من اصلا هر زمینه از آنجا که همه در حال حاضر پر شدند.

من به CP کاربر بروید و من می بینم که آنچه در من "درباره من" را به ایتالیایی تغییر یافتهاست قرار داده شد. در ابتدا من فکر کردم من هک کردم یا چیزی ، میزبان من بررسی شد اما پیدا کند ، و بعد که من این واژه در ایتالیایی به معنی بررسی و آن را واژه ای است که ترجمه از آنچه که من در حال حاضر در پروفایل من بود.

این است که بسیار عجیب و غریب است ، زیرا به نظر می رسد که به نحوی آن را فعال تصدی باعث شد. من نمی دانم چرا و من واقعا مزاحم برای پیدا کردن که چنین چیز هایی را ممکن است تحت تاثیر قرار داده های دیگر بیش از حد. عجیب و غریب ترین چیز هر چند ، این است که حافظه نهان پایگاه داده تبدیل شده بود خاموش.

هر ایده از مود است؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

فعال تصدی باید اطلاعات خود را تغییر دهید. فعال تصدی انجام اطلاعاتی که از طریق پست می آید ترجمه نیست. شاید شما مرتکب اطلاعات ترجمه شده -- در چنین صورتی شما ارسال داده ها به سرور و فعال تصدی اطلاعات POST تغییر دهید تا آن را به DB رفت. این تنها فرضیه است. و فرضیه هفته ، به دلیل فعال تصدی با ارزش در داخل میدان های ورودی است ترجمه نمی کنید... پس در واقع تنها دلیل من آن را ببینید در حال حاضر آن است که داده ها از جمله به سرور ارسال شد.

در این لحظه من مطمئن هستم که شما من درک می کنم و. بنابراین دادن اطلاعات دقیق لطفا :
    -- در کدام صفحه این کار را انجام داده را مشاهده می کنید (URL)
    -- به نام مزرعه
    -- شما می توانید این مسئله تولید مثل؟

ما از آن پس از ما خواهد شد که برای بررسی بررسی

عضو

زمینه userprofile "درباره من" این یکی از تغییر بود. من تا به حال چیزی نوشته شده است وجود دارد ، پس از آن را برای برخی از دلایل من هشدار که من آن را واردشده ناقص اگر چه همه پر. پس من به دیدن و من می بینم که در زمینه این صفحه پروفایل کاربری "درباره من" ورودی در ایتالیایی : /

عضو

من هم دیدم که برخی از شخصیت های غیر انگلیسی که در آن به تغییر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مثال در شرح و توصیف متا : /

OK SO -- شما قادر به بازتولید آن؟ آیا من درک درستی می گوید که من مجبور به ویرایش مشخصات را در صفحه ترجمه شده و تحریک اشتباهات فرم ، و پس از آن ترجمه خواهد شد؟ بله؟ لطفا به من در نقطه چه کاری انجام دهید -- ما کار خواهد کرد را در انجمن های تست ما تکثیر و تصحیح آن
    آخرین ویرایش توسط vBET. 25-09-11 در 22:21.

Quote نوشته اصلی توسط tsak76 View Post
    من هم دیدم که برخی از شخصیت های غیر انگلیسی که در آن به تغییر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای مثال در شرح و توصیف متا : /
    آیا این همان مسئله -- در حال ویرایش مشخصات و یا چیز دیگری است؟ لطفا برای موضوع جدید باز کردن تاپیک جدید و دادن اطلاعات بیشتر

بازنشسته ؛)

من سعی به تکثیر این موضوع را در انجمن تست ما در حال ویرایش / صرفه جویی / ترجمه داده ها را در "درباره من" ، اما من قادر به این کار نشدند. متأسفم باید به نکات بیشتر

بازنشسته ؛)

بدون پاسخ ، در نظر آن حل شود ، اگر شما هر گونه سوال در مورد این موضوع سوال کنید ، من آن را دوباره باز خواهد کرد ، برای هر گونه مسائل دیگر لطفا برای باز کردن تاپیک جدید

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •