חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 3 של 3

אשכול: vaultwiki אינטגרציה

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

Default vaultwiki אינטגרציה

זהו מקרה שילוב מיוחד רק vaultwiki. זה נחוץ רק בגלל vaultwiki אינו תואם vBulletin באזור של BBCodes ושינויים-API הוספת פרמטר חדש BBCode פונקציות מנתח. זו הסיבה אינטגרציה נורמליים עם parsers עבור vBulletin לא עובד ונותן אזהרות:
    אזהרה: ארגומנט חסר 2 עבור vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_code (), קרא / כולל / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php על קו 25 ומוגדר בכספת / / מחלקה / bbcode.php בקו 1488

אזהרה: ארגומנט חסר 2 עבור vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_html (), קרא / כולל / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php על קו 28 ומוגדר בכספת / / מחלקה / bbcode.php בקו 1506

אזהרה: ארגומנט חסר 2 עבור vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_php (), קרא / כולל / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php על קו 22 ומוגדר בכספת / / מחלקה / bbcode.php בקו 1470
    כדי לפתור את הבעיה שאתה צריך לעשות צעדים פשוטים. יהיה עליך לחזור על זה אחרי כל עדכון vBET.

שילוב הפעולות הבאות:
    1. פתח / כולל / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
    2. מצא:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) { 
    3. הוסף אחרי:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_php(0$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

4. מצא:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) { 
    5. הוסף אחרי:
    PHP Code:
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

6. מצא:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) { 
    7. הוסף אחרי:
    PHP Code:
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

השלבים הבאים הם אופציונלי -להשתמש בו רק אם אתה משתמש הספריה הווירטואלית וזה שנותבו מחדש על-ידי .htaccess לקובץ showwiki_proxy.php ורק כאשר אתה משתמש vBET קידום אתרים קישורים:
    1. פתח קובץ showwiki_proxy.php
    2. מצא:
    PHP Code:
    define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY'1); 
    3. הוסף אחרי:
    PHP Code:
    if ($_REQUEST['language']) {
    $_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/''/'$_SERVER['REQUEST_URI']);

4. פתח. קובץ htaccess
    5. לפני הכללים ויקי להוסיף את הכלל הזה:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]
    6. שינוי YOUR_WIKI_DIRECTORY הכלל לספריית ויקי הווירטואלי שלך (במקומות בתא)
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 14-07-11 ב 12:53.

ניתן לשדרג רק vbet מ 3.3.6, 3.5.3

לאחר מכן, פתאום אני יכול ליצור עמוד חדש ב- vaultwiki, לקבל הודעת שגיאה זו לאחר לחיצה על לחצן 'לכתוב מאמר חדש':

שגיאה מכרעת: מותר גודל זיכרון מותשת 33554432 בתים (ניסה להקצות בתים 131072) ב- /home/username/public_html/vault/class/revision.php שורה 33
    Nb.
    -אני לא יכול ליצור דף חדש של vaultwiki וקבל מעל הודעת שגיאה, אך אני עדיין אפשר עריכה vaultwiki הודעה עם שום בעיה
    -אם אני זמינה במוצר vbenterprisetranslator, ניתן ליצור עמוד חדש ב- vaultwiki שוב
    -כבר ניסיתי להוסיף שורה זו בקובץ vault/class/revision.php, לאחר תחילת <? php, אך עדיין אותו:
    ini_set('memory_limit','1024M');
    -אני משתמש vaultwiki 3.0.13
    -אני כבר ליצור רצף בפורום vaultwiki מדי https://www.vaultwiki.org/threads/5265/ , אם הם יכולים לעזור או לתת מושג מתוך הם בצד, אז עכשיו אני שואל אם יש כמה החם מהצד vbet קודם על זה. זה יכול לעזור חבר אחר זה באמצעות vbenterprisetranslator mod vaultwiki מדי

regrads
    ריצ'י

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

ניסית להגדיל לך מגבלת זיכרון כולה אל השרת שלך, פשוט להפוך הגדרה זו הכללית?

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •