מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר אני שולח נושא חדש או להשיב על חוט או מוחק הודעה זה מפנה אותי לדף ריק ...

dsav90
11-08-10, 04:32
כאשר אני שולח נושא חדש או להשיב על חוט או מוחק הודעה זה מפנה אותי לדף ריק ... (Internet Explorer אין אפשרות להציג את דף האינטרנט) יש לך רעיונות ...

הנה htaccess. שלי

# Comment את השורה הבאה (להוסיף "#" בתחילת)
# להשבית פונקציות mod_rewrite.
# שים לב: אתה עדיין צריך להשבית את גרזן ב
# לוח הבקרה vBSEO להפסיק url משכתב.
RewriteEngine ביום

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php מפת = $ 1 [L]

# VBET בגין

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & מנותב = / בפורום / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & מנותב = / בפורום / 2 $ [L, QSA]

RewriteCond% REQUEST_URI} {! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((ארכיון /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% REQUEST_FILENAME} {!-F
% RewriteCond} {REQUEST_FILENAME!-D
% RewriteCond {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | תמונות) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

VBET # End

# VBSEO
# שרתים מסוימים דורשים את ההנחיה Rewritebase להיות
מופעל # (להסיר "#" בתחילת להפעיל)
# שימו לב: כאשר מופעלת, עליך לכלול את הנתיב
# לתיקיית השורש vB (כלומר RewriteBase / פורומים /)
# RewriteBase /

RewriteCond% REQUEST_URI} {! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((ארכיון /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% REQUEST_FILENAME} {!-F
% RewriteCond} {REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% REQUEST_FILENAME} {/! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | תמונות) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
11-08-10, 18:42
ראשון בבקשה לשחרר עדכון אחרון (לא זה vBET 3.3.5, אבל אנחנו נעשה עוד לשחרר היום / tommorow עם תיקוני באגים קטנים כך שזה לא דחוף אז בבקשה להמתין 3.3.6 nad לעדכן אז) ואשר עושה את זה עדיין קורה - אם כן אז כמיל ישאל אותך על פרטים נוספים, משום שאנחנו לא מסוגלים לשחזר את זה בפורום שלנו (אם אפשר בבקשה לציין לנו איך לעשות את זה בדיוק).

ניתן גם vBET dissable לרגע ולבדוק האם הנושא עדיין קיים כדי להיות בטוח שזה קשור vBET. אם הבעיה עדיין קיימת עם נכים vBET, אז isse היא במקום אחר - אתה יכול לבדוק זאת על ידי זמני אופנות אחרות dissabling אחד אחד ותראה כאשר הנושא ייעלם.

Htaccess שלך נראה בסדר.

dsav90
13-08-10, 19:32
העדכון לא לתקן את זה .. אני נכה VBET והבעיה עדיין היתה שם .. זה כנראה chages כי הוראות VBET אומרים לעשות את הקבצים vBSEO. פתחתי להם את הבעיה הלך .. Re עשו אותם זה חזר .. עם או לצאת עם VBET מופעלת .. אני משתמש vBSEO 3.5.1 PL1

vBET
14-08-10, 12:13
אישור כל כך - זה מידע חשוב מאוד עבורנו - בדקנו vBET על vBSEO 3.5.1 לא vBSEO 3.5.1 PL 1. כמיל לא עשו את הבדיקות כדי לראות אנחנו מסוגלים לשחזר את הבעיה. אם כן נפתור את זה ולתת לך פתרון מהיר, לפני הגרסה החדשה תגיע. אם לא נבקש ממך גישה לפורום שלך כדי להיות מסוגל לבדוק ולפתור אותו שם.

dsav90
14-08-10, 22:22
אישור .. תן לי לדעת ...

אני צריך לבטל את השינויים בקבצים vBSEO והכל נראה עובד בסדר גמור **********

vBET
14-08-10, 23:00
זה עובד, אבל לא הכל - קישורים אינן מתורגמות עכשיו. שינויים אלה אינטגרציה נדרשים לתרגם קישורים. כפי שכתבתי - נוכל לבדוק את זה ולפתור את זה אז אתה תוכל להשתמש בכל התכונות של vBET:)

dsav90
15-08-10, 00:17
מדהים ... תודה .. אתם יש תמיכה גדולה:!)

Taurus
17-08-10, 04:19
מאז שדרוג ל 3.3.6 אני מקבל לשמור על הדפים האלה לבן זהה. זה קורה באופן אקראי. עם זאת, כאשר אני להשבית VBET זה לא קורה בכלל. בבקשה לייעץ!

kamilkurczak
17-08-10, 10:12
בדקתי את זה על גרסה 3.5.1 vBSEO pl1 בפורום הבדיקה שלנו ואני לא יכול לשחזר את זה. אני אכתוב על זה מיכאל.

kamilkurczak
18-08-10, 10:09
שלום,

עכשיו בפורום העיקרית שלנו היא לעבוד על זה pl1 האחרונה vBSEO 3.5.1. אני לא יכולה למצוא את הבעיה, אז בבקשה:
1. אתה יכול לשחזר את זה בפורום הראשי שלנו? נסה למצוא את הבעיה בפורום זה ולהדביק כאן את התוצאות.
2. אם את לא יכולה למצוא בנושא זה אנא PM אותי בפורום admincp שלך, FTP ו vBSEO פרטים cp ואני אמצא את הבעיה ולתקן אותה בפורום שלך.

תודה.

kamilkurczak
20-08-10, 19:35
בבקשה, רק לקרוא פוסט הקודם התשובה כאן. זה הכרחי.

vBET
22-08-10, 22:37
מאז שדרוג ל 3.3.6 אני מקבל לשמור על הדפים האלה לבן זהה. זה קורה באופן אקראי. עם זאת, כאשר אני להשבית VBET זה לא קורה בכלל. בבקשה לייעץ!

אני בפורום שלך, אני לא מסוגל לשחזר את הבעיה. אנא ספר זה עדיין קורה. כמו כן - על פי יומני שבו אתה PM לי זה נראה כמו שהיה לך קובץ מעודכן המוצר, אבל vBulletin קבצי PHP היה זקן (פונקציה הקיימת לא היה נראה לעין). זה יכול להיות שרת מטמון הנושא (לא מטמון vBET) - שם קבצים חדשים לא היה גלוי לשרת עדיין באמצעות קבצים ישנים. כך יכולה להיות הסיבה.

זמן קצר: אני לא יכול לשחזר את זה בפורום שלך - אתה יכול? האם זה עדיין קורה או לא? אם כן - נא לתאר בדיוק איך אני יכול לשחזר את זה בפורום שלך.

Taurus
22-08-10, 22:49
זו שאלה מכשילה. זה קורה באופן אקראי. אז אני גם לא יודע מתי זה יקרה או לא. עם זאת ב VBET הזמן היה נכה זה לא קרה בכלל. אני אחזור אליך אם אני יכול לקבל מידע קצת יותר.

kamilkurczak
24-08-10, 13:09
שלום,

האם שמתם לב בעיה זו שוב או לא? הייתי בפורום שלך ועשיתי ההודעות רבים לא מצאתי את הבעיה. אתה יכול לאשר את זה?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1