מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: אילו אופנות צריך להיות נתמך על ידי vBET?

vBET
10-11-09, 05:30
התשובה הטובה ביותר היא - הכל אפשרי;)

כמובן אופנות רבות לא צריך שום אינטגרציה. אבל כל mod אשר יאפשר לכתוב כמה סוגים של הודעות, או ישתמשו כותרים לפרסם תצטרך כמה האינטגרציה.

אילו אופנות אתה חושב שאנחנו צריכים לשלב הראשון?

תן לנו רמז והפורום שלך יהיה משולב באופן מלא עם vBET הרבה יותר מהר! :)

dai-kun
10-11-09, 07:41
תודה רבה לך שאתה שילובו עם vBADynamics. אני משתמש בו בפורום שלי, אתם בטח כבר ראה. אני מנסה ללכת באותו סעיף עם תרגום על אבל זה מחזיר אותי חזרה אל הבית. אני הולך לשאול אותך על זה אבל התעצלתי ושכחתי. יש לי הודעה על 250k + ב mod כי כך יהיה נהדר אם כי ניתן לשלב עם vBET.

אני רוצה גם להציע שיתוף PhotoPost PHP גלריית תמונות עם שילוב פורום vBulletin (http://www.photopost.com/). ובכן, יש הרבה תמונות שם, אבל אני רוצה חברים לפחות להיות מסוגל לקרוא תגובות בשפה שלהם. נכון לעכשיו, זה הפניות חזרה לעמוד הבית אם אני מנסה להציג תרגומים של זה.

תודה!

Cybershaolin
16-11-09, 06:04
אני רוצה להיות זה גרזן להיות נתמך: Cyb - תשובות לשאלות (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

זה יהיה נחמד אם כל תוכן הודעות יהיה לתרגם גם כן. אני לא יודע אם זה אפשרי אבל אני שואל. :)

Kolbi
18-11-09, 14:49
Cyb - נתונים מתקדמים

m_k
03-12-09, 05:08
יש mod מותקן ועובד, אבל לא ברור אם יש איזושהי דרך לקבל את זה לעבוד עם תוספים שני שלי הראשי, PhotoPost vBGallery v2.5 ו vBadvanced Directory קישורים v3.2.0

אף אחד אחר יש לך מזל עם כל אחד מהם עדיין?

simit patel
03-12-09, 23:24
vbadvertise, וכל מוצרים המיוצרים על ידי vbcredits. אני חושב כעסק אתה יהנה מציאת שותפים יציב של המערכת האקולוגית vBulletin לעבוד איתו. אני חושב vbcredits עשוי להתאים את הצעת החוק, הם כבר סביב זמן עכשיו לעשות מוצרים מעולים. מודול הפרסום בפרט יהיה ביקוש יתורגם.

yahoooh
14-12-09, 22:40
vbolg גרסה 2.0.2 ומעלה
גם
addon הגדול הזה:
קישורים והורדות מנהל
קישורים והורדות מנהל - פורום vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=216118&highlight=links)

El Caballo
18-09-10, 14:44
היי, את אופנות העיקריים בהם אנו משתמשים הם:
vb זיכויים דלוקס
vb ההימורים
photopost הפרו אני רואה שזה עובד! גדול
טורנירים וסולמות
מיקרו הידיעון

היה לי קישורים אליהם, אבל לא ניתן להשתמש בקישורים כאן. האם אלה כל העבודה נהדר עם VB Enterprise? אם כך, אני אקנה VB Enterprise היום!

אופס סליחה, אני משתמש ב vBulletin 4.0.5

vBET
20-09-10, 12:50
היי, את אופנות העיקריים בהם אנו משתמשים הם:
vb זיכויים דלוקס
vb ההימורים
photopost הפרו אני רואה שזה עובד! גדול
טורנירים וסולמות
מיקרו הידיעון

היה לי קישורים אליהם, אבל לא ניתן להשתמש בקישורים כאן. האם אלה כל העבודה נהדר עם VB Enterprise? אם כך, אני אקנה VB Enterprise היום!

אופס סליחה, אני משתמש ב vBulletin 4.0.5

היי. שים לב כי אנו תומכים vB4:) אפילו עם פרסום Suite (כך בלוגים ו-CMS מדי):!)

אודות plugins שלך. אני לא יכול להגיד בוודאות ברגע זה עושה את כל תעבוד ללא שילוב נוסף, אבל שים לב שרוב התוספים עובד ללא כל צעדים אינטגרציה נוספים. שילוב נוסף נדרש רק במקרים מיוחדים, כמו דפי לחלוטין שנוצר על ידי mod, שאינה תומכת וו global_complete, או מוד שיוצר דפים מחוץ מדריך בפורום ב-URL.

גם אתה יכול פשוט לבדוק עושה בעיות בכל יופיעו באמצעות גרסת החינם vBET. היא הרבה יותר איטית, אבל יראה לכם עושה בעיות קיים. ואחרי זה אתה יכול לקנות גרסה בתשלום מהר יותר עם הרבה תכונות נוספות:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1