PDA

Επιστροφή στο Forum: Ποια mods θα πρέπει να υποστηρίζεται από vBET;



vBET
10-11-09, 05:30
Η καλύτερη απάντηση είναι - όλες τις πιθανές?)

Φυσικά πολλά mods δεν χρειάζεται καμία ολοκλήρωση. Αλλά κάθε mod το οποίο θα επιτρέψει να γράψει μερικά είδη μηνυμάτων, ή θα χρησιμοποιήσει μετά τους τίτλους, θα χρειαστεί κάποια ενοποίηση.

Ποια mods νομίζετε ότι θα πρέπει να ενσωματώσει πρώτα;

Δώστε μας μια ιδέα και το φόρουμ σας θα είναι πλήρως ενσωματωμένο με vBET πολύ πιο γρήγορα! :)

dai-kun
10-11-09, 07:41
Σας ευχαριστώ πολύ που είστε για την ενσωμάτωση με vBADynamics. Το χρησιμοποιώ για το φόρουμ μου, το οποίο ίσως είδε ήδη. Προσπαθώ πηγαίνει σε εκείνο το τμήμα με μετάφραση σε αλλά μου επιστρέφει πίσω στην αρχική σελίδα. Ήμουν gonna σας ρωτήσω γι 'αυτό, αλλά ήταν πολύ τεμπέλης και ξέχασα. Έχω περίπου 250k + σε εκείνο το mod έτσι θα ήταν μεγάλο αν αυτό μπορεί να ενσωματωθεί με vBET.

Θα ήθελα επίσης να προτείνω PhotoPost PHP Photo Gallery Sharing με την ένταξη φόρουμ vBulletin (http://www.photopost.com/). Λοιπόν, υπάρχουν πολλές εικόνες εκεί, αλλά θέλω τα μέλη να τουλάχιστον να είναι σε θέση να διαβάσουν τα σχόλια στη δική τους γλώσσα. Επί του παρόντος, ανακατευθύνει πίσω στην αρχική σελίδα, αν προσπαθώ να το δείτε μεταφράσεις του.

Ευχαριστώ!

Cybershaolin
16-11-09, 06:04
Θα ήθελα να έχει αυτό το hack που υποστηρίζονται: CYB - συνομιλία (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

Αυτό θα ήταν ωραίο αν το σύνολο του περιεχομένου μηνύματα που θα μεταφραστεί επίσης. Δεν ξέρω αν είναι δυνατόν, αλλά ρωτάω. :)

Kolbi
18-11-09, 14:49
CYB - Στατιστικά για προχωρημένους

m_k
03-12-09, 05:08
πήρε το mod εγκατασταθεί και λειτουργεί, αλλά δεν είναι σαφές αν υπάρχει κάποιος τρόπος να λειτουργεί με δύο βασικά plugins μου, PhotoPost vBGallery v2.5 και vBadvanced Links Directory v3.2.0

κάποιος άλλος έχει καμία τύχη με κάποια από αυτές ακόμα;

simit patel
03-12-09, 23:24
vbadvertise, και όλα τα προϊόντα που κατασκευάζονται από vbcredits. Νομίζω ότι ως επιχείρηση που θα επωφεληθούν από την εύρεση σταθερών εταίρων του vBulletin οικοσύστημα να εργαστεί με. Νομίζω ότι vbcredits μπορεί να χωρέσει το νομοσχέδιο, που έχουν βρεθεί εκεί γύρω για μια στιγμή τώρα και να κάνουν τα μεγάλα προϊόντα. η ενότητα διαφήμιση σε συγκεκριμένα θα είναι σε ζήτηση να μεταφραστούν.

yahoooh
14-12-09, 22:40
vbolg έκδοση 2.0.2 και άνω
επίσης
αυτό το μεγάλο addon:
Σύνδεσμοι και στοιχεία λήψης Διευθυντής
Σύνδεσμοι και στοιχεία λήψης Manager - vBulletin.org Φόρουμ (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=216118&highlight=links)

El Caballo
18-09-10, 14:44
Γεια σου, είναι τα κύρια mods που χρησιμοποιούμε?
vb πιστώσεις deluxe
vb bookie
photopost προ-βλέπω ότι λειτουργεί! Μεγάλος
Τουρνουά και σκάλες
μικρο newsletter

Είχα συνδέσεις με αυτούς, αλλά δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει συνδέσεις εδώ. Μήπως αυτά όλα λειτουργούν μεγάλο με VB Enterprise; Αν ναι, εγώ θα αγοράσει VB Enterprise σήμερα!



Ωχ συγνώμη, μπορώ να χρησιμοποιήσω vBulletin 4.0.5

vBET
20-09-10, 12:50
Γεια σου, είναι τα κύρια mods που χρησιμοποιούμε?
vb πιστώσεις deluxe
vb bookie
photopost προ-βλέπω ότι λειτουργεί! Μεγάλος
Τουρνουά και σκάλες
μικρο newsletter

Είχα συνδέσεις με αυτούς, αλλά δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει συνδέσεις εδώ. Μήπως αυτά όλα λειτουργούν μεγάλο με VB Enterprise; Αν ναι, εγώ θα αγοράσει VB Enterprise σήμερα!



Ωχ συγνώμη, μπορώ να χρησιμοποιήσω vBulletin 4.0.5

Γεια σου. Παρακαλώ σημειώστε ότι υποστηρίζουμε vB4:) Ακόμα και με Publishing Suite (έτσι τα blogs και CMS επίσης):!)

Σχετικά με plugins σας. Δεν μπορεί να πει οριστικά αυτή τη στιγμή κάνει όλα θα λειτουργήσουν χωρίς επιπλέον ολοκλήρωση, αλλά σας παρακαλώ να σημειώσετε ότι τα περισσότερα plugins λειτουργεί χωρίς πρόσθετα μέτρα ένταξης. Πρόσθετες ένταξη απαιτείται μόνο σε ειδικές περιπτώσεις, όπως σελίδες εντελώς παράγεται από mod που δεν υποστηρίζει global_complete γάντζο, ή mod το οποίο δημιουργεί σελίδες εκτός καταλόγου φόρουμ στη διεύθυνση URL.

Επίσης μπορείτε απλά να ελέγξετε κάνει οποιαδήποτε θέματα που θα εμφανιστεί με τη χρήση vBET δωρεάν έκδοση. Είναι πολύ πιο αργή, αλλά θα σας δείξει τα θέματα δεν υπάρχει. Και μετά από αυτό μπορείτε να αγοράσετε πιο γρήγορα καταβάλλονται έκδοση με πολλά επιπλέον χαρακτηριστικά:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1