מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: כיצד לעבוד vbet ב litespeed?

symbianist
14-07-10, 13:22
כיצד לעבוד vbet ב litespeed? אני שם לב vbet אינו פועל על litespeed. זה מראה
חוקי פורום שצוין. אם עקבת אחר לינק תקף, אנא הודע למנהל
בבקשה לעזרה.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
אני לא יודע איך לעבוד על litespeed.

אתה יכול להגיד לי - vBulletin עובד על שרת זה?

עכשיו, מיכל בחופשה. אני לא יכול לבדוק את זה (אין לי גישה לעשות את זה), אנא התאזרו בסבלנות.

symbianist
15-07-10, 07:34
Vbulletin הוא עובד על litespeed טוב מאוד, vbet רק לא עובד.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
אוקיי, אני אנסה ליצור קשר עם מיכל. נא להיות סבלניים:)

Taurus
15-07-10, 18:38
אני פשוט לשדרג הלוח שלי LiteSpeed גם היום, אני יכול לאשר כי VBET לא עובד עם זה. אז אני מקווה אתם יכולים לבוא עם פתרון. הייתי צריך לחזור אפאצ'י לעת עתה.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
תודה מזל שור. אני אומר מיכאל על זה.

Taurus
17-07-10, 07:03
כאשר מיכל יחזור? הסיבה היחידה שאני כרגע לא ניתן להשתמש LiteSpeed (אשר שילמתי) הוא בגלל vBET. אני באמת צריך זה להיות מסודר. תודה!

symbianist
17-07-10, 07:47
אני באמת צריך לעבוד זה אחי too.please באינטרנט. תודה,

symbianist
17-07-10, 08:12
שימו לב כי אני כבר מותקן iconv ולהתכרבל, אבל עדיין לא עובד.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
מיכאל יהיה על הפורום mondey .. אנא התאזר בסבלנות,
מצטער על זה

symbianist
18-07-10, 05:17
ניסיתי googletest גם יש לי כמה שגיאות. המארח שלי אמר לי חיבור google בסדר. למעשה יש לי מפת google וזה עובד בסדר גמור.
כאשר אני מפעיל את googletest, לפעמים יש לי שגיאת רשת המסך ולפעמים זה:

החל לבחון תרגום
מבחן התוצאה:
שגיאת בדיקה: לא יכול להתחבר אל המחשב המארח
חיבור זמן (ms): 3003.3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
ניסיתי googletest גם יש לי כמה שגיאות. המארח שלי אמר לי חיבור google בסדר. למעשה יש לי מפת google וזה עובד בסדר גמור.

היתה לי בעיה זהה לפני כמה ימים. אני מציע ליצור קשר עם חברת האירוח שלך ולבקש מהם רשות כדי לבדוק את הגדרות חומת האש. תנו להם את הקישור googletest שלך.

symbianist
20-07-10, 08:30
אנא עזרו admin בנושא זה.

vBET
20-07-10, 21:25
היי:) סליחה על עיכובים - רק חזר מחופשה ואני כאן כדי serv לך עם התמיכה שלנו:)

אנא ראה כאן לדיון litespeed עם תגובה איך להשתמש בו: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - לא נבדק עדיין, מבוסס רק על התשובה של המשתמש, אבל אתה מוזמן לבדוק את זה עם גרסת חינם. במקרה של בעיות - נא לכתוב שם תיאור הנושא המדויק נעבוד על זה:)

vBET
20-07-10, 21:26
כיצד לעבוד vbet ב litespeed? אני שם לב vbet אינו פועל על litespeed. זה מראה
חוקי פורום שצוין. אם עקבת אחר לינק תקף, אנא הודע למנהל
בבקשה לעזרה.

פשוט להשתמש htaccess הכללים הנדרשים:).

vBET
20-07-10, 21:29

זוהי סוגיה בין השרת שלך ו-Google. כתבנו Google מבחן כדי לקבוע בדיוק במצבים כאלה. יש דבר משותף עם vBET - השרת פשוט צריך צרות עם חיבורי Google - אתה צריך לציין את זה עם ספק האירוח שלך.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1