PDA

مشاهده نسخه کامل : چگونه به کار فعال تصدی در litespeed؟

symbianist
14-07-10, 13:22
چگونه به کار فعال تصدی در litespeed؟ من متوجه فعال تصدی در litespeed کار نمی کند. نشان
نامعتبر انجمن مشخص شده است. اگر شما دنبال لینک معتبری هستید ، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت
لطفا برای کمک.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
من نمی دانم که چگونه کار خود را در litespeed.

آیا می توانید به من بگویید -- اصلی در حال کار بر روی این سرور؟

در حال حاضر ، میشل در تعطیلات است. من نمی تونم آن را چک کنید (من برای انجام این کار را نمی شود) ، لطفا صبور باشید.

symbianist
15-07-10, 07:34
اصلی در حال کار بر روی litespeed بسیار خوب ، فعال تصدی تنها کار نمی کند.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
خوب ، من سعی خواهد کرد با میشل تماس بگیرید. لطفا صبور باشید :)

Taurus
15-07-10, 18:38
من فقط ارتقاء هیئت مدیره LiteSpeed نیز امروز ، و من می توانم که فعال تصدی با آن کار می کنند تایید. بنابراین من امیدوارم که شما بچه ها می آمد تا با یک راه حل است. من تا به حال برای رفتن به عقب در حال حاضر به آپاچی.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
برج ثور است. من میشل در این باره می گویند.

Taurus
17-07-10, 07:03
هنگامی که میشل می شود؟ تنها دلیل من هم اکنون می توانید LiteSpeed (که من برای پرداخت می شود) استفاده نمی کند به دلیل فعال تصدی. من واقعا نیاز به این مرتب شوند. با تشکر از شما

symbianist
17-07-10, 07:47
من واقعا نیاز به کار این فرض آنلاین too.please. با تشکر از شما

symbianist
17-07-10, 08:12
توجه داشته باشید که من در حال حاضر نصب شده iconv و حلقه است ، اما هنوز کار نمی کند.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
میشل در فروم در mondey شود.. لطفا صبور باشید ،
متاسفم برای آن

symbianist
18-07-10, 05:17
من سعی کردم googletest نیز و من برخی از خطا. میزبان من به من گفت که اتصال به گوگل است بسیار خوب است. در واقع من نقشه سایت گوگل است که به خوبی کار میکند.
همانطور که من اجرا googletest ، گاهی اوقات من شبکه خطا روی صفحه نمایش و در برخی موارد این :

شروع آزمون ترجمه
نتیجه تست :
تست خطا : نمی تواند اتصال به میزبان
زمان اتصال (MS) : 3003.3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
من سعی کردم googletest نیز و من برخی از خطا. میزبان من به من گفت که اتصال به گوگل است بسیار خوب است. در واقع من نقشه سایت گوگل است که به خوبی کار میکند.
همانطور که من اجرا googletest ، گاهی اوقات من شبکه خطا روی صفحه نمایش و در برخی موارد این :

من تا به حال همین مسئله چند روز پیش. من پیشنهاد می کنم تماس با میزبانی شرکت شما و از آنها بخواهید برای بررسی اجازه شما و تنظیمات فایروال. به آنها لینک برای googletest خود را به من بدهید.

symbianist
20-07-10, 08:30
لطفا در این باره کمک مدیر.

vBET
20-07-10, 21:25
سلام :) با عرض پوزش برای تاخیر -- بازگشت از تعطیلات آمدند و من اینجا به این نرم افزار شما با پشتیبانی از ما :)

لطفا اینجا را ببینید برای بحث litespeed با پاسخ نحوه استفاده از آن : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html -- آزمایش نشده است ، فقط بر اساس پاسخ کاربر ، اما به آن تست را با احساس نسخه رایگان. در صورت از مسائل -- لطفا بنویسید توصیف مسئله دقیق وجود دارد و ما در این کار می کنند :)

vBET
20-07-10, 21:26
چگونه به کار فعال تصدی در litespeed؟ من متوجه فعال تصدی در litespeed کار نمی کند. نشان
نامعتبر انجمن مشخص شده است. اگر شما دنبال لینک معتبری هستید ، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت
لطفا برای کمک.

فقط از قوانین مورد نیاز htaccess تغییر نام دهید استفاده کنید :)

vBET
20-07-10, 21:29

این مسئله بین سرور شما و گوگل است. ما نوشت گوگل دقیقا به تعیین چنین موقعیت هایی را تست. این هیچ چیز مشترک با فعال تصدی -- سرور خود را فقط مشکلات را با قابلیت اتصال به گوگل -- شما باید آن را به پشتیبان فضای وب شما توجه داشته باشید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations