מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית תמיכה עבור esclusions מילה!

mario06
08-06-10, 23:12
האתר שלי הוא לא באנגלית אבל אני משתמש הרבה במונחים טכניים באנגלית כי אני לא רוצה לתרגם, אתה יכול לעשות תיבת הדרה מילה, כך אני יכול להוסיף את המילים אני לא רוצה לתרגם?

PS. תרגומים אוטומטיים לעבוד רק כאשר אני מגדיר -> תמיד לסמוך על גוגל

vBET
09-06-10, 11:34
ניתן להשתמש notranslate BBCode בהודעות שלך - אלו יצביע איזה חלק של טקסט לא תתורגם. אנא אמור האם זה יכסה את הצרכים שלך.

כמו כן יש לציין כי ההדרה גלובלי כזה יכולים להיות מזיקים:
- אם דרך קלה עשה יכול לשבור הודעה אם המילה נשלל חלק מילה אחרת
- אם עשה בטוח עבור הגיליון הראשון יכול לקחת הרבה משאבים ביצועים

אודות תרגומים של הודעות כתובות בשפות אחרות - אלה פועלים כמו שצריך, רק צריך ללמוד איך:)
נא לקרוא בעיון תיאור של אפשרויות אחרות. ראה גם כאן:

זה פשוט עובד כפי שהוא תוכנן:) אם יש לך שאלות בבקשה לשאול:)

mario06
09-06-10, 14:24
מאז אני מנהל פורום טכני כמה מילים כמו ארגז תפוזים ו / או להרוג כלי לא חייב להיות מתורגם זה הפך להיות בעיה עבורי, עבור חברי הצוות אין שום בעיה עם קודי ידנית אבל מה הם משתמשים 143k אמור לעשות?

אני חושב שזה קופסה הדרה המילה היא חובה.

כשאני אומר תיבת כתום אני לא מתכוון את הצבע ולא מאמר אבל שמו, John Doe לא לתרגם כי זה השם גוגל יודעת את זה.

באשר לתרגום אוטומטי הבנתי למה זה לא תמיד לתרגם, רק משתמשים חדשים תרגומים אוטומטיים, כי הם קולטים את השפה שלהם במהלך רישום אך עבור משתמשי הישן זה לא כך, זה אומר שאין להם רכב. זו גם יש להתייחס.

ואחרון חביב, עבור BBCode ידנית למה אתה לא להוסיף את סמל עם קודי השפה בחלון להגיב כך זה יהיה הרבה יותר קל | אינטואיטיבי עבור משתמשים n00b ללחוץ על זה לקטוף לעטוף הרצוי שלהם בשפה.

דרישת שלום

vBET
09-06-10, 17:14
מאז אני מנהל פורום טכני כמה מילים כמו ארגז תפוזים ו / או להרוג כלי לא חייב להיות מתורגם זה הפך להיות בעיה עבורי, עבור חברי הצוות אין שום בעיה עם קודי ידנית אבל מה הם משתמשים 143k אמור לעשות?

כשאני אומר תיבת כתום אני לא מתכוון את הצבע ולא מאמר אבל שמו, John Doe לא לתרגם כי זה השם גוגל יודעת את זה.

אנו נשקול כמה פתרונות ולבדוק כי ההשפעה על הביצועים של זה. בסוף ההשפעה תהיה 0 אם לא נעשה שימוש;) ובכל זאת ברגע זה אני רואה כמה בעיות בתחום זה.

באשר לתרגום אוטומטי הבנתי למה זה לא תמיד לתרגם, רק משתמשים חדשים תרגומים אוטומטיים, כי הם קולטים את השפה שלהם במהלך רישום אך עבור משתמשי הישן זה לא כך, זה אומר שאין להם רכב. זו גם יש להתייחס.

אנא קרא את כל אפשרויות זיהוי בזהירות הוצע קודם לכן. זה לא כמו שאתה חושב. משתמשים לא צריכים להגדיר שפת ברירת המחדל שלהם אם אתם משתמשים באסטרטגיה זיהוי המתאים (אלה עם גוגל). vBET נותן לך מספר דרכים לאיתור וזה יעבוד כמו שאתה בוחר בו.
כמו כן יש כבר פתרון על משתמשים ישנים - מבט שונות אפשרויות "הפניה לערוך פרופיל":)

ואחרון חביב, עבור BBCode ידנית למה אתה לא להוסיף את סמל עם קודי השפה בחלון להגיב כך זה יהיה הרבה יותר קל | אינטואיטיבי עבור משתמשים n00b ללחוץ על זה לקטוף לעטוף הרצוי שלהם בשפה.

זה נעשה כבר בצורה שונה מעט:) אם המשתמש צריך להגדיר שפת ברירת המחדל שלו אחר שפה בפורום הוא יראה אפשרות נוספת בסרגל הכלים עורך אשר יאפשר לו להחליט האם הודעה זו מסוים בשפת ברירת המחדל שלו או לא.
אודות לשים שם את כל הסמלים - אנו חשבתי על זה, אבל זה נראה לא יהיה צורך עם אפשרות vBET להשתמש זיהוי שפה אוטומטי ומשתמשים בכוח כדי להגדיר שפת ברירת המחדל שלהם.

PS.
נא לשמור על נושא אחד לכל חוט נהיה לא מסוגל לנהל בעיות אם יהיו 10 בחוט אחד:)

mario06
09-06-10, 18:44
לאחרונה 2 בעיות לפתור (הבעיה שלי)! :)

בוא נגיד את הנושא המקורי (כותרת האשכול) נשאר.

תודה!

vBET
16-06-10, 20:00
מה נעשה:) התעלמות מילים / משפטים יתווספו במהדורה הבאה (vBET 3.3.4). זה יהיה אטום באופן אוטומטי התעלמו משפטים לתוך BBCode notranslate עבור הודעות נכנסות. זה לא תהיה השפעה על אזורים שמחוץ הודעות (תבניות ותוכן משפטים) - עבור אלה באזור לא להשתמש בתרגום. תודה כי הפתרון שלנו לא תהיה השפעה על הביצועים במהלך דור הדף. אנו גם ליצור סוג כלשהו של פעילות, אשר יהיה אטום באופן אוטומטי התעלמו מילים כל ההודעות הקיימות כבר.

mario06
17-06-10, 06:34
מקווה את הגירסה החדשה יוצא בקרוב:)

vBET
18-06-10, 20:18
עשה כבר מילים התעלמו אטום להודעות שכבר קיימים. ובכל נושא אחד כדי לפתור - מחכה דברים vBulletin התגובה. אם לקבל את זה מהר, זה אפשרי, כי הגרסה החדשה תהיה בסוף השבוע הזה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1