מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: Sidebars להראות טקסט בשפת המקור

trevis
07-05-10, 15:24
משתמש 1Idioma משתמש ברירת המחדל: PortuguêsVisualizando האתר בשפה: PortuguêsEscreveu הודעות פורום, בלוג על שפה: PortuguêsUsuário 2Outro משתמש (אורח) נכנס לאתר ותצוגה מקדימה זה בשפה: אנגלית (אתר האינטרנט המוגדר כברירת מחדל).המשתמש מדמיין 2 ברים בצד של הודעות CMS, פורום, בלוג עם הכותרת מתורגמת, אבל את הטקסט בשפת המקור.אם המשתמש 2 לשנות שפה לאף אחד אחר מלבד אנגלית (ברירת מחדל-אתר אינטרנט) כמו למשל ספרדית, שניהם כותרת כמו הטקסט של ההודעה מתורגמת כהלכה.לנקות את ההסבר?תמונות attaching ניסיתי אבל לא הצלחתי. כל דבר קשר.

vBET
07-05-10, 15:51
אנו מודעים לכך, ועל הרגע הזה לא נחשב באג, אבל התכונה (כך באג במילים אחרות בז'קט נחמד;)).

אנא תן לי להסביר. מה שאתה כותב על זה כמה בלוקים CMS כמו חלק "בהודעות אחרונות" של הטקסט לא מתורגם בשפת המקור. למעשה זה לא תורגם בכלל נכונה, כי הטקסט המוצג בתוך גוש כזה הוא ללא כל BBCode. vB פשוט מאפשר להיפטר BBCodes ללא ביצוע זה. ובגלל זה אתה רואה את הטקסט הזה לא תורגם.

בכמה שפות (כמו יפנית) אתה יכול לראות כי הטקסט הוא "תירגם", כי באמת הוא תירגם תמיד, אבל בלי BBCode זה מתורגם כאילו זה היה בשפה בפורום המקורי. אז גוגל לוקחת כלומר טקסט בפורטוגזית, אבל vBET סיפר כי הוא בשפה אחרת (ברירת המחדל של הפורום) כי vB להסיר מידע על השפה האמיתית. אז גוגל מתבלבל לפעמים מחזיר בדיוק את אותו טקסט ולפעמים לנסות לתרגם את זה עם תוצאה גרועה מאוד.

אנחנו לא יכולים לעשות שום דבר עם זה ללא שינוי קוד vB ואנחנו לא רוצים לעשות את זה. אנחנו רשמית שאל צוות vB עבור וו חדשה אשר תאפשר להעריך את קודי נבחר לפני כל קודי הפורום יוסרו. ראה כאן לפרטים: לא BBCodes נשלפים (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?343784-Not-removable-BBCODEs)

אנחנו שולחים את ההצעה מעל 2 חודשים ועדיין לקבל לשום תשובה בכלל ...

אז בהנחה - זה לא תלוי בנו ולכן אנו רואים בה תכונה לא באג. עוד vBulleitn יאפשר רק להסיר קודי ללא ניתוח זה אנחנו לא יכולים לעזור. הודעה vBET סימן כראוי ונתן ההיגיון לתרגם את זה, אבל vBulletin פשוט בוחרת במקומות מסוימים להתעלם ממנו. אתה יכול לעזור על ידי כתיבת קולך חוט שלנו - אולי הצוות vB ישקול הצעה זו לאחר מכן.

סליחה אני לא יכול לעזור כאן: o מקווה שאתה מבין את מצבנו בנושא זה.

trevis
07-05-10, 18:23
אני לגמרי מבינה :-) האם זה קל ליישם את השינוי הזה? אני אנסה. אתה יכול לתת טיפים על כל מה תמורת מה? [] S רפאל

vBET
07-05-10, 19:16
זה ידרוש למצוא פונקציה vB אשר מסיר BBCode, לבדוק האם lang או langtitle BBCode קיים טקסט קלט במקרה כזה דורשות קובץ vBET עם קודי ותפקוד שימוש הולם לנתח את זה (אלה מוכנים עתה).

אני לא עשיתי את זה כי אנחנו רוצים לשמור על ההתקנה vBET / עדכונים לקלים ככל האפשר, אבל כמובן אם אתה באמת רוצה לעשות את זה אז בבקשה ליידע אותי - אני לבדוק את זה ולתת לך קוד מוכן. שים לב כי זה ידרוש לעשות את זה בכל פעם שאתה יעדכן vBulletin - כי אתה תבטל את השינויים. אז - להמשיך?

vBET
08-05-10, 00:55
בלו הוא פתרון מהיר מאוד עבור מי רוצה לשנות את הקבצים vBulletin. שים לב כי פתרון זה אינו מושלם, אבל ייתן לך טקסט התרגום המתאים. הבעיה היא לא מושלמת כי זה יתורגם פעמיים - בפעם הראשונה כאשר קודי יוסר; זמן 2 כאשר הדף כולו מתורגם.
שימו לב שבדרך כלל vBET יש דרך לא לאפשר לדברים כאלה - וזה לא מתורגם אזור. למרבה הצער כאן נראה כי vBulletin מתעלם תוכן 2 דרכים - לא רק קודי רצועות, אלא גם במקום אחר סימנים שינויים כמו "<" האזור "לבן html" סימנים (סימון <), ולכן לא תורגם שבור. אנחנו לא מחפשים פתרון מתוחכם יותר - זה ממש נותן טקסטים מתורגמים, לא כל כך טוב כמו שזה יכול להיות, אבל לרוב התרגום 2 מחזיר אותו טקסט ואת אותו לא לקחת את הביצועים כאשר הוא כבר במטמון. מקווה שזה יהיה בסדר לעת עתה, כי הצוות vBulletin סוף סוף לענות על בקשה וו שלנו:)

פתרון מהיר:
1. עריכת קובץ / includes / functions.php
2. מצא:

function strip_bbcode($message, $stripquotes = false, $fast_and_dirty = false, $showlinks = true, $stripimg = false)
{

3. שים אחרי:

if (false !== strpos($message, '[/lang]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions.php');
$message = vbet_parseOnlyLang($message, true);
}

trevis
12-05-10, 16:11
תודה! אני יבדוק ולשתף את התוצאות. [] S!

trevis
17-05-10, 19:56
אררר.. זה עבד חלקית. 1: הטקסט מוצג בשפה הנכונה (בהתאם לבחירה של המשתמש) 2: bbcodes היו מוזרים. לדוגמה, "forum "Off" או "Done! [Url ]..f=19 [/ url]".ראה למשל ב- orgTem מנדלה. איך להשיג יותר?

vBET
18-05-10, 17:07
בסדר - אני רואה את זה. נראה כי אנחנו צריכים לזכור מה היא השפה, מאפשרים להסיר את כל התגים הקיימים, בסוף לתרגם את זה. זה דברים מוזרים כי הם קודי תורגם ואחרי זה אלה שבהם לא הוסרו. אני אעבוד על זה.

בבקשה תגיד אתה יכול לחכות קצת עם זה - עד השבוע הבא. זה נראה כמו משימה מושלמת חבר חדש שלנו. דבורה קר - נוכל לאמת פתרון לפני שאנו מפרסמים אותו. אז - האם זה בסדר לתת פתרון בשבוע הבא? :)

trevis
18-05-10, 18:08
אוקיי! אני יכול לחכות אין בעיה. מזל טוב לחבר החדש. [] S רפאל.

trevis
26-05-10, 01:41
יש חדשות?

vBET
27-05-10, 06:25
מוקצה רק כמיל:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1