מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBSEO 3.5 זהב vBET

Jesh
03-05-10, 16:24
מיכל,

יש לך מושג אם היו שינויים משמעותיים עם vBSEO זהב לעומת 3.5 RC3 ותאימות עם vBSEO אני מטיל בכך ספק, אבל צריך לוודא שאנחנו לא נתקלים בבעיות בעת שדרוג.

אני רואה שאתה עדיין פועל vBSEO 3.3.2, אתה תהיה שדרוג זה?

vBET
03-05-10, 16:42
שלום. כן, אנחנו עדיין פועלים vBSEO 3.3.2 כדי להיות בטוח לגבי היציבות בפורום שלנו. אנו הבדיקה החדשה גרסה vBSEO בקרוב. אני רק לשמור את זה כמשימה (וכמה אחרים) עבור העובד החדש שלנו כדי להיות בטוח, שהוא יהיה מסוגל לתת ללקוחותינו תמיכה ברמה הגבוהה ביותר.
אנחנו עדיין בתהליך גיוס אז אנא להיות סבלנות.

אולי חלק מהמשתמשים שלנו כבר לבדוק את זה בפורום אמיתי, או בדיקה רוצה לחלוק עם תוצאות? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
שלום. כן, אנחנו עדיין פועלים vBSEO 3.3.2 כדי להיות בטוח לגבי היציבות בפורום שלנו. אנו הבדיקה החדשה גרסה vBSEO בקרוב. אני רק לשמור את זה כמשימה (וכמה אחרים) עבור העובד החדש שלנו כדי להיות בטוח, שהוא יהיה מסוגל לתת ללקוחותינו תמיכה ברמה הגבוהה ביותר.
אנחנו עדיין בתהליך גיוס אז אנא להיות סבלנות.

אולי חלק מהמשתמשים שלנו כבר לבדוק את זה בפורום אמיתי, או בדיקה רוצה לחלוק עם תוצאות? :)

אני משתמש 3.5 RC3 וזה עובד נהדר. אני אעיף על הגרסה זהב השבוע ואודיע לך.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1