PDA

View Full Version: vbSEO 3,5 Zlato i vBET



Jesh
03-05-10, 16:24
Michal,

Bilo koji ideja ako je bilo većih promjena s vbSEO 3,5 Gold vs RC3 i kompatibilnost s vbSEO sumnjam, ali je potrebno da biste bili sigurni da ne naiđete na probleme prilikom nadogradnje.

Vidim da se i dalje prikazuju 3.3.2 vbSEO, to će vam biti nadogradnje?

vBET
03-05-10, 16:42
Pozdrav. Da smo još uvijek prikazuju vBSEO 3.3.2 kako bi bili sigurni o našem forumu stabilnost. Mi ćemo testirati nove verzije vBSEO uskoro. Ja samo držati ovaj kao zadatak (kao i neke druge) za naš novi zaposlenik kako bi bili sigurni, da će on biti u mogućnosti dati podršku našim klijentima na najvišoj razini.
Mi smo još uvijek u procesu regrutacije pa vas molimo da se strpljenje.

Možda neke od naših korisnika već je provjeriti na stvarnim, ili test forum i žele podijeliti s rezultatima? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
Pozdrav. Da smo još uvijek prikazuju vBSEO 3.3.2 kako bi bili sigurni o našem forumu stabilnost. Mi ćemo testirati nove verzije vBSEO uskoro. Ja samo držati ovaj kao zadatak (kao i neke druge) za naš novi zaposlenik kako bi bili sigurni, da će on biti u mogućnosti dati podršku našim klijentima na najvišoj razini.
Mi smo još uvijek u procesu regrutacije pa vas molimo da se strpljenje.

Možda neke od naših korisnika već je provjeriti na stvarnim, ili test forum i žele podijeliti s rezultatima? :)

Im 'koristeći 3,5 RC3 i to radi super. Ja ću bacanje na zlato verziju ovaj tjedan i neka znate.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1