מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBET 3.3.1 Released

vBET
22-01-10, 19:44
שלום:)

קבענו כמה דברים, להוסיף אפשרות אחת תצורה יותר שינויים בהתאם לשינויים ב-Google API. פרטים למטה:)

מה חדש:

פרמטרים נפרדים להצגת הטקסט המקורי למשתמשים אורחים (+ אסטרטגיה נוספת שלא לומר אפילו שזה מתורגם)
userip הוסיף לבקשת גוגל תרגומים

תיקון באגים:

הזרקת JavaScript הטקסט המקורי מתוקן
תוקן תיאור מטא קידוד נושא
כתובת אתר למעקב במהלך ניתוב מחדש כדי לתקן https
vbetflag-בעיה לתקן
תיקון עבור דפי ארכיון עם vBSEO
התרגום תוקן מעקב עבור קודי השפה עם '-'

Michael
22-01-10, 19:49
מתוק! עדכון עכשיו תודה!

האם htaccess כמו הקודם? : D

Kolbi
22-01-10, 19:53
אנחנו צריכים רק להתקין את הקבצים FTP ו להחליף את המוצר? האם היו ללא שינויים אחרים?

Lissa
22-01-10, 20:59
יש לי קבוצה כדי להראות את הטקסט המקורי, כמו גם ווידא את התבנית vbenterprisetranslator_inpost_translate עודכנה ... אבל את הטקסט המקורי עדיין לא מראה, האם יש משהו אחר שאני צריך לעשות כדי להראות את זה עדיין?

vBET
23-01-10, 14:49
מתוק! עדכון עכשיו תודה!

האם htaccess כמו הקודם? : D

כן:) זה בדיוק כמו ב 3.3.0

vBET
23-01-10, 14:50
אנחנו צריכים רק להתקין את הקבצים FTP ו להחליף את המוצר? האם היו ללא שינויים אחרים?

העלאת קבצים מוצר לייבא.
כל השינויים המתוארים - זה בעיקר לתקן את שחרורו.

vBET
23-01-10, 14:53
יש לי קבוצה כדי להראות את הטקסט המקורי, כמו גם ווידא את התבנית vbenterprisetranslator_inpost_translate עודכנה ... אבל את הטקסט המקורי עדיין לא מראה, האם יש משהו אחר שאני צריך לעשות כדי להראות את זה עדיין?

תן לי בבקשה כתובת לדף כאשר אני רואה את זה. כמו כן בבקשה תגיד מה ההגדרה שלך עבור האורחים?

זה אמור לעבוד אם תבנית מעודכן - כך שאם אתה לא עשה שום שינוי ידני זה צריך לעבוד. נא לפתוח נושא חדש בשביל זה בדוחות באג עם הנתונים שאלתי עליו. תודה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1