PDA

Zobrazit plnou verzi: vBET 3.3.1 Vydáno



vBET
22-01-10, 19:44
Dobrý den:)

Opravili jsme nějaké věci, přidat ještě jednu možnost konfigurace a provedení změn podle změn v Google API. Údaje níže:)

Co je nového:

Samostatné parametry pro zobrazení původního textu pro uživatele a hosty (+ další strategii, ani říct, že to bylo přeloženo)
userip přidán do Google žádosti o překlady


Opravené chyby:

JavaScript původní text opravit injekce
Opraveno kódování meta popis problému
URL sledování průběhu přesměrování na https opravit
vbetflag-problém opravit
Korekce na archiv stránek s vBSEO
Opravený překlad pro sledování jazyka kódy "-"

Michael
22-01-10, 19:49
Sladká! Aktualizace nyní díky!

Htaccess je stejně jako předchozí? : D

Kolbi
22-01-10, 19:53
Potřebujeme jen nainstalovat FTP soubory a přepsat produkt? Byly tam žádné další změny?

Lissa
22-01-10, 20:59
Mám nastaveno zobrazení původního textu a stejně se ujistit vbenterprisetranslator_inpost_translate šablona byla aktualizována ... ale originální text je stále nezobrazuje, je tam něco, co bych měl dělat, aby to ještě vidět?

vBET
23-01-10, 14:49
Sladká! Aktualizace nyní díky!

Htaccess je stejně jako předchozí? : D

Ano:) Je to stejné jako v 3.3.0

vBET
23-01-10, 14:50
Potřebujeme jen nainstalovat FTP soubory a přepsat produkt? Byly tam žádné další změny?

Vkládat a import zboží.
Všechny změny jsou popsány - je to většinou vydání.

vBET
23-01-10, 14:53
Mám nastaveno zobrazení původního textu a stejně se ujistit vbenterprisetranslator_inpost_translate šablona byla aktualizována ... ale originální text je stále nezobrazuje, je tam něco, co bych měl dělat, aby to ještě vidět?

Prosím, dejte mi adresu URL stránky, když vidím to. Také prosím, říct, co je vaše nastavení pro hosty?

Mělo by to fungovat, pokud je šablona aktuální - takže pokud jste žádné ruční úpravy by mělo být funkční. Prosím, otevřete nové vlákno na toto v Bug zprávy s údaji jsem se ptal. Díky:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1