מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נדחה כתיבה בשפות שונות

Smiggy
15-10-09, 00:31
היי מיכל,

שאלת אותי על חוט אחרת לתאר את זה בפורום בקשת תכונה.

ראה קישור שוב: קליק (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=154496&highlight=urdu)

עם גרזן זה יש לך את הבחירה אם אנגלית או אורדו. בחר אורדו ואתה בעצם להקליד אורדו ואז אתה יכול להגדיר את זה בחזרה לאנגלית לעבור לאחר מכן ניתן יהיה להציב מימין לשמאל.

זה משהו שאני אשמח לראות שולבו אבל אני בספק אם זה יקרה.

vBET
15-10-09, 00:44
תודה על הבקשה.

אני לא יודע מה היא אורדו, אז אני לא מבין את הבעיה. גם לחיות הדגמה בפורום שבו אני לא מסוגל להבין בכלל:)

אתה יכול בבקשה לתאר לי יותר מה זה עושה?

גם אם אתה כותב באנגלית, בבקשה להגדיר שפת ברירת המחדל שלך לאנגלית, או להגדיר אפשרות לא להוסיף באופן אוטומטי כאשר BBCodes שפה לכתוב הודעה חדשה. שפת ברירת מחדל אומר מה שפת ברירת המחדל עבור ההודעות שלך:) אתה יכול לשנות את זה באופן גלובלי CP משתמש, או הודעה חדשה ספציפיים עורך.

Smiggy
15-10-09, 01:40
אורדו היא שפה.

אם אתה קורא את התיאור קישור זה יגיד לך.

היא מאפשרת לך לכתוב או להקליד אורדו.

vBET
15-10-09, 03:36
אבל אורדו אינה נתמכת על ידי תרגום של גוגל, כך vBET לא יכול להתמודד עם זה עדיין, לגרום טקסט כזה לא יתורגם לשפות אחרות ...

Smiggy
15-10-09, 18:31
זו היתה רק דוגמה.

הבקשה שלי היא תכונה אם אפשר יהיה לנו לכתוב בשפות שונות (זמן אמיתי) במקום לכתוב על שפה אחת, ואז את כל זה מתורגם יותר מאוחר.

תסתכל על הקוד של גרזן כי כדי לראות למה אני מתכוון. :)

vBET
16-10-09, 01:54
אבל אתה יכול לכתוב בשפות שונות ... :) סליחה, אבל אני באמת לא מבין את הנקודה שלך.

כשאתה כותב משהו, אתה כותב את זה בזמן אמת. ואתה יכול לכתוב את זה בכל שפה נתמכת, ואפילו בכמה שפות בהודעה אחת. אינך חייב לכתוב בשפה אחת:)

רק לקרוא את המאמר הזה:

Smiggy
17-10-09, 01:56
אני חושבת שאת מתכוונת עם גרזן שלך תוכל להקליד פולנית באמצעות המקלדת באנגלית או בשפה האנגלית ולאחר מכן לפרוץ שלך יהיה לתרגם את זה.

האם כך זה יעבוד?

או למשל אני יוכל לכתוב בהינדית באלפבית הינדי ולא אנגלית. הינדי יש האלפבית עצמו אותו דמויות שונות.

אני מקווה כי הגיוני יותר.

vBET
17-10-09, 03:41
כשאתה כותב בשפה כמה שאתה כותב בשפה זו. שימוש בתווים בשפה. עבור המסרים מבחן - האלה כתובים בשפות שונות - אתה יכול לראות את המקורי (לפני התרגום) - רק ללחוץ על החץ בצד ימין של הדגל המקורי של השפה.

או עדיף לחפש כאן. את ההודעה שלהלן הוא ביפנית - זה אומר כי הוא כתוב ביפנית - לחץ על החץ ואתה תראה את הטקסט המקורי שנכתב (אני לא יודע יפנית - זה מועתק רק מתוך Wiki;))

יש עוגות, לא אלכוהול

באזור מבחן הודעות אתה יכול גם לראות סירים שנכתבו בשפות אחרות - כל אלה נכתב באמצעות תווים הלאומי שלהם. לכן, כאשר המשתמש מאיזו ארץ יהיה להירשם לפורום שלך. הוא לא יכול לראות רק את הפורום בשפה שלו - הוא יכול גם לכתוב בשפה שלו! : D

Smiggy
17-10-09, 14:14
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> ערוך פרטים שלך.

לכן, כאשר אני מתחיל חוט חדש ואת סוג אני רואה רק תווים באנגלית?

Smiggy
19-10-09, 22:59
אני בטוח שזה מקבל מתסכל עבורך מיכל אבל ראה המסך האחרונה שלי.

vBET
20-10-09, 02:24
See screenprint, I selected my language Japanese from UserCP --> ערוך פרטים שלך.

לכן, כאשר אני מתחיל חוט חדש ואת סוג אני רואה רק תווים באנגלית?

לבסוף אני מקבל את הנקודה שלך;)
כן - כמובן שאתה רואה מה שאתה כותב. אם אתה רוצה לראות סימנים אחרים, אתה צריך לכתוב סימנים אחרים - זה אומר לשנות את הגדרות המקלדת שלך:)

vBET
20-10-09, 02:26
אני בטוח שזה מקבל מתסכל עבורך מיכל אבל ראה המסך האחרונה שלי.

מתסכל - בכלל לא. אני אוהב לשמוע איך אני יכול לשפר vBET עוד יותר:)

כמו כן - אני מקבל את הנקודה כבר - ראה התשובה הקודמת.

Smiggy
20-10-09, 20:08
לבסוף אני מקבל את הנקודה שלך;)
כן - כמובן שאתה רואה מה שאתה כותב. אם אתה רוצה לראות סימנים אחרים, אתה צריך לכתוב סימנים אחרים - זה אומר לשנות את הגדרות המקלדת שלך:)

אה, אני רואה.

גרזן קישרתי לך מאפשר לך לכתוב הן באנגלית והן אורדו (כדוגמא). זה מה שאני מבקש.

אולי כדאי להעיף מבט על הקוד ולראות אם זה אפשרי.

אגב, כאשר vB 3.0 ישוחררו? : D

Smiggy
22-10-09, 17:39
מה את אומרת מיכל? : D

vBET
22-10-09, 23:44
אה, אני רואה.

גרזן קישרתי לך מאפשר לך לכתוב הן באנגלית והן אורדו (כדוגמא). זה מה שאני מבקש.

אולי כדאי להעיף מבט על הקוד ולראות אם זה אפשרי.

אגב, כאשר vB 3.0 ישוחררו? : D

הוספתי קישור זה חוט ברשימת TODO שלי:)

תאריך שחרור - המוצר הוא מוכן ויציב. זה ישוחררו בחודש לא יותר כי: 1)

Smiggy
23-10-09, 00:11
הוספתי קישור זה חוט ברשימת TODO שלי:)

תאריך שחרור - המוצר הוא מוכן ויציב. זה ישוחררו בחודש לא יותר כי: 1)

1 חודש?

לעזאזל!

האם הוא ישוחרר עם תכונה?

vBET
23-10-09, 15:18
1 חודש?

לעזאזל!

האם הוא ישוחרר עם תכונה?

vBET 3.0.0 זמין כיום עבור חלק בפורומים אשר תומך את הפרויקט הזה לפני (פרטים כאן: מתרגם vB Enterprise - עמוד 48 - פורום vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?p = 1896325)):)

מכירה את זה תצטרך לחכות רק עוד קצת:) אני באמת חושב שזה יהיה זמין ב 2 שבועות, אבל 1 חודש משהו בטוח יותר לי לומר:)

ועוד תכונה זו לא תיכלל 3.0.0 - כי אני רוצה לתת לך מוצר טוב באמת ונבדקו היטב. הוספת תכונות חדשות ממהר אינו רעיון טוב:) אבל להיות רגוע - vBET יש הרבה תוכניות אשר הולך 4.0.0 כבר:)

Deadl
25-10-09, 18:17
תודה ********************....

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1