מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיות עם עיצוב העמוד מנויים בלבד

Snake
12-09-11, 19:56
האתר שלי הוא 100% מתורגם לאורחים אבל כאשר חברי ההתחברות בדפי דורשים תרגום "תוספת" בגלל הטקסט יותר בדפים.

זוהי תופעה רגילה למדי, למעט כאשר אתה מציג דף כחבר אתה צריך זמן לרענן (F5) 2-3 הדף לפני הכל מציג הנכון.

הוספתי כמה תמונות להסביר.

http://www.computer-juice.com/vbeterror.gif

r.dziadusz
13-09-11, 10:05
היי
בעיה כנראה ב api תרגום, כי הטקסט המתורגם פעם מאוחסן בזיכרון המטמון כך ניתן להשתמש בו כראוי, אבל התרגום "תוספת" צריך להתחבר עם google / microsoft api.
האם השימוש ב-Google או Microsoft api תרגום?
אם מיקרוסופט, ודא id Microsoft api שלך נכונה, אם google אנא קרא הודעה זו: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
כמו כן, ייתכן שהבעיה בשרת שלך, בבקשה לברר, אם יש חסם חיבור פלט

Snake
13-09-11, 10:28
אני מסכים, נראה api הוא עצר אותו לקחת 2-3 הולך לקבל תרגום מלא.

Im באמצעות google api, חולה קרא את השאלות הנפוצות ולדווח בחזרה, תודה.

Snake
13-09-11, 10:30
אוקי אז אני לא חסום על ידי גוגל, זה פשוט נראה שהם מגבילים את כמות querys בבת אחת.

כיצד אוכל לתקן את זה?

r.dziadusz
15-09-11, 09:19
אם אתה לא נחסם על ידי גוגל חיבור הפלט שלך אינם חסומים וגם אין שום בעיה בניתוב מחדש. אולי אתה יכול לנסות להשתמש ב-API של מיקרוסופט, ואז תראה אם יש improvments כלשהו.
גם להיות מודעים לכך, בקרוב, תצטרך לשלם עבור השימוש ב-Google API.

vBET
16-09-11, 21:05
אוקי אז אני לא חסום על ידי גוגל, זה פשוט נראה שהם מגבילים את כמות querys בבת אחת.

כיצד אוכל לתקן את זה?

כמו ראדק כתב אתה יכול להשתמש ב-API של מיקרוסופט. שים לב כי גוגל היא לשים מגבלות על תרגום API v1 להכין משתמשים לסגירת בדצמבר. אז אתה יכול גם לעבור שילם על (אני יודע שאתה לא רוצה ממוצב אחר שלך).

יש גם פיתרון אחר! גילינו לפני כמה זמן שאם בקשות תרגום יותר מדי הולכים Google לעתים קרובות מדי, אז גוגל עושה עונשים זמן. כפי שאנו רואים כעת הוא גם עונש שלילת שירות, אבל ... יש לנו פרמטר מיוחד בשביל זה! בבקשה אל Admin CP -> vBET -> ספק תרגום עיכוב להגדיר בין תרגומים. זה יוסיף זמן העיכוב מוגדר בין בקשות תרגום, ולכן אם הסיבה היא פניות רבות מדי פרק זמן קצר, אז זה ייפתר. שים לב כי גם עם קבוצה זו לעכב אתה יכול לקבל תרגומים שלך מהר! בדיוק כפי שכתבתי גוגל יכול לתת עונשים זמן, ולכן מחכה קצת בצד השרת יכול לבצע תרגום שלם יותר מהר:)

גם אם זה נראה כי גוגל אורך מרבי מוגבל של אחד שאילתה או מגזרים המרבי בשאילתה אחת, אז זה מספיק כדי להגדיר ערכים נמוכים יותר עבור קבועים בכיתה vBET_Translator_Google (ראה קובץ / כולל / vbenterrpsietranslator_class_translator.php)

בבקשה תגיד אתה צריך עזרה נוספת בתחום זה או הבעיה נפתרה.

Snake
16-09-11, 21:09
אתה קורא את ההודעות האחרות שלי לא בסדר אני רוצה להשתמש בתשלום.

אז איך אני עושה את זה? נא להגיב חוט השני שלי כמו שצריך!

vBET
16-09-11, 21:38
סליחה. עשיתי טעות (בדקתי רק את הדיון - זה היה המשתמש צורה אחרת - גם שם המשתמש מתחיל עם S;)). אין צורך לצעוק - אני אלך את כל הנושאים אשר עדיין מחכים לתגובה. אתה יכול לתת לי את כתובת האתר המדויקת כאן אם אתה רוצה:) אני בודקת אחד אחד שנכתבו 2-3 הימים האחרונים - המחשב הנייד שלי התרסק ראדק היה דואג על הפורום.

אם אתה רוצה להשתמש ב-Google API תרגום V2 - פשוט להתקין את המהדורה החדשה של vBET4.x, ללכת CP Admin -> vBET -> ספקי תרגום ואפשרויות מוגדר כהלכה. תוכלו למצוא שם תיאור שלם עם קישורים מתאימים איך להגיע Google API מפתח, וכן הלאה.

vBET 3.x יתמוך זה בקרוב (כנראה שזה כבר לא לקרוס אם המחשב הנייד שלי). קבענו לשחרר לחודש זה. יש לנו קצת עיכוב בגלל בעיית חומרה, אבל החדשה עדיין לשחרר vBET3.x צריך להיות זמין בסוף החודש:)

בבקשה תגיד אתה צריך עזרה נוספת עם הנושא המתואר באשכול זה:)

PS. זכרו רק כי מדובר 3.x תת הפורום. אנו נספק תמיכה Google תרגום v2 בקרוב vBET3.x - זה על הבמה בדיקות עכשיו. השינויים קוד נעשים כבר.

Snake
16-09-11, 21:44
אני יודע שזה הפורום vb3, im ריצה vb3 זה למה אני שולח כאן

כאשר vb3 יתמוך apiv2?

vBET
16-09-11, 21:48

הייתי העריכה להודעה האחרונה שלי בעת שליחת התגובה שלך - אז בבקשה לבדוק שם על הקישור. סליחה על ההפרעה - אני מתגעגע כי הוא פורום תת 3.x בראשית - אשמתי: P

r.dziadusz
04-10-11, 09:40
אין תשובה, שקול זה פתר, אם יש לך שאלה בנושא זה יש לשאול, אני מוכן לפתוח אותו מחדש, עבור כל בעיה אחרת בבקשה לפתוח פתיל חדש

Snake
04-10-11, 09:44
לפתור?

לא.

גוגל api v1 יש הגבלות חדשות נמוכה, הדפים לא לתרגם.

הסרת התקנה כעת.

לפתור? LOL.

vBET
04-10-11, 10:00
כפי שאני מבין אתה לא צריך את הנושא יותר - נכון? מה עוד אתם צריכים לעזור כאן? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1