PDA

View Full Version: Решени Само Проблем с форматиране на страница за членове



Snake
12-09-11, 19:56
Моят сайт е 100% преведена за гостите, но когато членовете потребителско име и прелиствате страници, които се нуждаят от превод, тъй като някои "екстра" на повече текста на страници.

Това е съвсем нормално, с изключение, когато разглеждате страница като член, трябва да опресняване (F5) страницата 2-3 от време, преди всичко показва правилно.

Съм добавил някои изображения, за да се обясни.

http://www.computer-juice.com/vbeterror.gif

r.dziadusz
13-09-11, 10:05
Здрасти
Проблемът изглежда да бъде в превод API, защото веднъж преведения текст е съхранена в кеш паметта, така че може да се използва правилно, но трябва да се свърже с Google / Microsoft API "екстра" превод.
Използвате Google или Microsoft API за превод?
Ако Microsoft, моля уверете се, че Microsoft API ID е правилна, ако Google моля прочетете тази публикация: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
Също така, проблемът може да бъде в вашия сървър, моля разберете, ако се блокира изхода връзка

Snake
13-09-11, 10:28
Съгласен съм, изглежда API е спряно, като отнеме 2-3 отива, за да получите пълен превод.

Im използвайки Google API, болни прочетете въпроси и да докладва, благодарение.

Snake
13-09-11, 10:30
Добре, така че аз не съм блокиран от Google, той просто изглежда те са ограничаване на размера на querys с един замах.

Как мога да поправя това?

r.dziadusz
15-09-11, 09:19
Ако не сте блокирани от Google и изходна връзка не са блокирани, а също така ще не е проблем за пренасочване. Може би бихте могли да опитате да използвате Microsoft API, и тогава ще видите, ако има никакви improvments.
Също така имайте предвид, че, скоро ще трябва да плащат за използване на Google API.

vBET
16-09-11, 21:05
Добре, така че аз не съм блокиран от Google, той просто изглежда те са ограничаване на размера на querys с един замах.

Как мога да поправя това?

Както Радек пише, можете да използвате Microsoft API. Моля, обърнете внимание, ЧЕ GOOGLE ограничаване на Превод API v1, за да се подготвят на потребителите за затваряне през декември. Така че може да превключите на платен (Знам, че не искате да от другата пост).

Има и друго решение! Ние открихме, преди известно време, че ако твърде много молби за превод ще Google, твърде често след това Google прави време наказания. Както виждаме сега, е също наказание на отказ на услуга, но ... Ние имаме специален параметър за това! Моля, отидете на Admin CP -> vBET -> Превод Provider и забавяне на между преводи. Това ще добави определен интервал от време, между заявките за превод, така че, ако причината е прекалено много искания в кратък период от време, то той ще бъде решен. Моля, обърнете внимание, че дори и с това закъснение набор можете да си преводи по-бързо! Точно както пише, Google може да даде време наказания, така че чака малко на сървъра страна може да направи целия превод по-бързо:)

Също така, ако изглежда, че Google ограничена максимална дължина на една заявка, или максимално сегменти в една заявка, а след това е достатъчно, за да определят по-ниски стойности за константи в клас vBET_Translator_Google (виж файла / включва / vbenterrpsietranslator_class_translator.php)

Моля, кажете на Имате ли нужда от повече помощ в тази област, или въпросът е решен.

Snake
16-09-11, 21:09
Вие четете другите ми мнения погрешно, аз искам да ползва платен.

И така, как да го направя? Моля, отговорете на другата ми нишка правилно!

vBET
16-09-11, 21:38
Извинете. Направих грешка (просто проверява дискусията - Това е форма, различна употреба потребителско име започва с S;)). Няма нужда да крещи - Аз ще отида на всички теми, които все още очакват отговор. Можете да ми даде точния URL тук, ако искате:) Аз съм проверка на един от един мнения от последните 2-3 дни - моя лаптоп е разбил и Радек се грижи за форума.

Ако искате да използвате Google Translation API V2 - просто да инсталирате най-новата версия на vBET4.x, отидете на Admin CP -> vBET -> Превод доставчици и задаване на опции по подходящ начин. Вие ще намерите там цялата описание с подходящи връзки, как да стигнем Google API ключ и т.н..

vBET 3.x ще го подкрепят по-скоро (най-вероятно вече ако не ми лаптоп катастрофа). Ние планирано пускането на пазара за този месец. Ние имаме малко закъснение заради хардуерен проблем, но все още нова vBET3.x освобождаване трябва да бъде на разположение в края на този месец:)

Моля, каже ли нужда от повече помощ с въпроса, описани в тази тема:)

PS. Просто помни, че това е 3.x под-форум. Ние ще предоставим Google Превод v2 подкрепа в vBET3.x по-скоро - тя е на етап тестване сега. Вече са направили промени в кода.

Snake
16-09-11, 21:44
Знам, че това е vb3 форум, IM работи vb3 Затова публикувам тук

Кога ще vb3 подкрепа apiv2?

vBET
16-09-11, 21:48


Бях редактирате последната ми пост, когато ви изпрати отговора си - така че, моля, проверете там връзката по-горе. Извиняваме се за неприятности - Липсва ми, че е 3.x под-форум в началото - по моя вина: P

r.dziadusz
04-10-11, 09:40
Без отговор, помислете решен, ако имате някакви въпроси по тази тема, моля обърнете се, аз ще да го отвори, за всякакви други въпроси, моля отворете нова тема

Snake
04-10-11, 09:44
РЕШЕНИ?

Не.

Google api v1 е нови ниски граници, страници не се превежда.

Деинсталиран сега.

РЕШЕНИ? Смях.

vBET
04-10-11, 10:00
Както разбирам, че не разполагате проблемът вече – точно? Какво повече помощ, нуждаете тук? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1