מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר google זיהוי אוטומטי שפה לא עובד

forosmb
11-08-11, 22:15
חוט זה הוא קטלוני:
Follar en Català - ליווי פורו תירגע ברצלונה (http://www.sexomercadobcn.com/follar-catala-t166.html)

זה צריך להיות autodetected ותורגם לספרדית (שפת ברירת המחדל).
מה אני עושה לא בסדר?

Google זיהוי שפה:

תמיד לסמוך על המשתמש
תמיד לסמוך על גוגל
אמון המשתמש אבל לשאול Google
אמון Google כאשר התוצאה היא אמון ראוי

vBET
13-08-11, 02:12
האם החוט הזה נוצר אחרי או לפני שאתה מגדיר איתור אוטומטי?
אם לפני כן שים לב איך איתור אוטומטי עובד - זה טקסט מצוטט מתיאור פרמטר (יש לך את זה CP Admin שלך):

האם גוגל צריכה לזהות שפת הודעה? שים לב כי זה יכול לפעול רק כאשר מגיעה הודעה חדשה ורק אם בתוך ההודעה אין BBCode lang שכבר כלולים.
אז זה עובד עבור הודעות נכנסות חדשים בלבד וסימני קריאה זה לצמיתות כל כך זול. מנסה להכיר בכל פעם כאשר הודעה נקראת יהרוג את ביצועי השרת שלך. עבור הודעות שכבר קיימות אתה יכול להגדיר lang BBCode ידני.

אז אם הוא נוצר לפני מופעלת איתור אוטומטי, או שאתה לא זוכר אז בבקשה פשוט להעתיק את ההודעה, לשים אותו בתפקיד החדש ולבדוק איך זה עובד.
אם זה לא עובד עבור הודעות חדשות, אז אנא PM אותי פרטים הגישה שלך Admin CP ו-FTP - אני אבדוק מה קורה.

forosmb
15-08-11, 11:39
ב חוט למעשה נוצר לפני התקנת המוצר ובגלל זה זה לא תורגם, אוקי.

אני רואה באתר זה את לחצן האפשרויות שהזכרת וזה יתאים בפורום שלי.
אני לא רואה את האופציה adminCP שלי כדי לגרום לזה להופיע העורך שלי 3.7.3 הודעה.

¿איך זה מוגדר? ¿האם יש הגבלה גרסה?

vBET
15-08-11, 20:51
שים לב הגירסאות הנתמכות רשמית הם 4.x ו - 3.8, אבל יש לנו הפעלתעותק vBET על 3.7 ואפילו 3.6

אין הגדרת תצורה להצגת לחצן הבחירה השפה. זה אמור להיות מוצג באופן אוטומטי על עורכים עבור כל משתמש אשר קבעה שפת ברירת המחדל שלו שאינה שפת ברירת המחדל של הפורום. אנא בדוק את זה בפורום שלך - פשוט להגדיר שפת ברירת המחדל לערך אחר מאשר שפת ברירת המחדל בפורום ועורכים צריכה להיות משופרת באופן אוטומטי. כמובן שאתה לא נתמך באופן רשמי vBulletin גרסה ישנה ולכן אנחנו לא יכולים להבטיח שזה יהיה, אבל לא קיבלנו כל הודעה לפני שהיא לא עובדת על 3.7. אנא בדוק את זה קודם, ואם יהיו כמה הנושא נבדוק מה קורה.

PS.
נא לכתוב נושאים חדשים 3.x משנה בפורום - בפורום זה משנה היא 4.x

forosmb
15-08-11, 23:02
אוקי, מצטער.
הייתי בדיקות המשתמש מוגדר ספרדית.
lang קודי הפורום רדיו כפתור בורר מופיע על עורך. תרגמתי רק משפט בנושא.

forosmb
15-08-11, 23:08
האתגר היחיד שלי עכשיו יהיה לשנות כמנהל בשפה שהוקצו הודעות (לפני vbet להתקין) בדרך קלה.

למרות הביקוש מורכב, נצטרך דגל דו לשוני זמין, כלומר לא עיבוד תרגומים הודעות 2 laguages.This שונים אחד צריך להיות בתצורת שפה מרומזת גם בפורום שלנו אז.

vBET
18-08-11, 09:07
אישור כך - כפי שאני מבין תרגום אוטומטי הוא עובד היטב.

עבור הגיליון החדש בבקשה לפתוח פתיל חדש כדי שנוכל להיות מסוגלים לשמור אותו נקי לא איבד בדיונים במקביל מספר חוט אחד;)
כמו כן, נא לתאר יש יותר מה אתה מתכוון "לשנות כמנהל בשפה שהוקצו ההודעות" - אם אתה מתכוון ההודעות גלישת אז זה יכול להיעשות באופן ידני או באמצעות שאילתת מסד נתונים (נא גיבוי לפני זה).

בקשה לקבלת תכונה חדשה בבקשה לפתוח פתיל חדש בסעיף בקשה תכונה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations