מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר Auto לחזור לאנגלית אם אנגלית היא שפה פרופיל

moman
15-12-09, 21:22
אני כבר להסתיר דגלים ממשתמשים אנגלית דרך conditionals התבנית, אבל עכשיו אני רוצה לקחת את זה לשלב הבא, כמו דוברי אנגלית משתמשים בארצות אחרות אשר שפת הדפדפן שלהם מוגדר בשפה זרה, אבל לנחות על דפים מתורגמים של האתר שלנו בעת חיפוש עם Google רוצה אוטומטית להציג את הגרסה האנגלית ולא גרסאות מתורגמות.

כדי לעשות זאת כתבתי את הקוד הבא.

עם זאת, כפי שאני לא מכיר את הפעולה הפנימית של vBET, אני לא יודע איפה לשים אותו או איך לסיים אותו. האם תוכל בבקשה לעזור לי עם זה?

if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

, איזה תוסף / קובץ זה היה נכנס?
, מה הייתי שם במקום "שפת לחזור לאנגלית?

תודה

vBET
15-12-09, 23:46
באותו רגע המשתמש הזה צריך להיות מנותב אוטומטית שפת ברירת המחדל של אותו vBET. תבדוק את זה ואם לא עובד, אז יידע אותנו - נעבור את זה חוט לדווח על באגים. לידיעתך, עוגיות צריך להיות מופעל עבור זה לעבוד (לפני ההתחברות אין מידע על המשתמש, ולכן אנו קובעים עוגייה לכל החיים, וכאשר מגיע מדפדפן המשתמש אותו הוא מנותב עוד לפני ההתחברות) וזה יקרה רק בתחילת מושב (אחרת המשתמש לא יוכל לשנות את השפה באופן ידני).

moman
16-12-09, 01:48
בתחילת הפגישה, כן, השפה השתנתה.

עם זאת, נגיד אני מחובר ואת שפת ברירת המחדל שלי היא אנגלית.

נניח כי שפת הדפדפן שלי הוא פולני, וכאשר אני בגוגל מונח, האתר שלי עלתה כתוצאה מכך. לחצו פעם אחת, נלקחתי mysite.com / בפורום / PL / thread.html. למטרות שלי, אני רוצה את המשתמש באופן אוטומטי מנותב אל mysite.com / בפורום / thread.html אם השפה הפרופיל שלהם היא אנגלית.

אחרת, אנשים מחוץ לארה"ב אשר שולטים בשפה האנגלית ניתן לקחת את גרסאות מתורגמות של האתר, וכמובן, את Auto-תרגום גרוע יותר מאשר בגרסה האנגלית עבורם.

לכן, אם אפשר, אתה יכול בבקשה להציע כמה עצות עם הקוד הנ"ל שלי? אני מאוד מאוד מעריך את העזרה. תודה רבה מראש!

vBET
16-12-09, 03:15
אני מבינה את התרחיש שלך, אבל זה נדיר מאוד. אם מישהו כבר נמצא באתר שלך למה הוא צריך את זה גוגל? כאשר מישהו אינו וגוגל זה, אז מושב חדש נוצר אז הוא יהיה מנותב.

הסיבה שאנחנו עדיין עושים דיון (למה אנחנו לא מקבלים את זה עדיין) היא כי אם עשינו שינויים כמו שאתה רוצה, אז המשתמש לא יהיה מסוגל בכלל לשנות את התרגום - משום שהוא תמיד יהיה מנותב אל שפת ברירת המחדל שלו, אפילו אם הוא לחץ על איזה דגל. זו הסיבה שעשינו את זה ניתוב מחדש רק בתחילת - כי אחרי המשתמש חופשי ללכת לאן שהוא רוצה תרגום כל שהוא רוצה.

האם זה באמת איך שאתה רוצה להתנהג בפורום שלך. והאם תרחיש אשר נתת אפשרי במציאות. משום 99.99999% מהמקרים זה יעבוד כמו שאתה רוצה - אם המשתמש כמה ילך לך על ידי קישור חיצוני כבר יש חשבון עם סט שפת ברירת המחדל, ואז הוא יהיה מנותב כפי שאתה רוצה. ואם הוא כבר פתח בפורום שלכם אז:
- 1 - למה לו ללכת לשם ממקום אחר אם הוא כבר נמצא שם?
- 2 - גם במקרה נדיר כזה הוא יכול פשוט ללחוץ על הדגל, כי הוא יודע את הפורום ויודע מה קורה.

אנא שקול זאת. אנחנו לא רוצים עשה לבקשתנו כשינוי הרשמי בגלל הטיעונים לעיל. אבל אם אתה באמת עדיין חושבים שזה רעיון טוב בשבילך אנו נותנים לך כמה לעקיפת הבעיה עבור vBET 3.2.x (ב 3.3.0 שינינו מקום הניתובים מחדש שישנם גם עשה את זה טוב יותר עבור ביצועים).

moman
16-12-09, 03:47
בבקשה לספק לי פתרון.

למרות הנקודות שלך הם חוקיים לגמרי, זה היה תרחיש נתקל בפועל על ידי המשתמש ודיווחו לי, לראות כאן: PentaxForums.com אני מסכים כי רוב הזמן, זו לא תהיה בעיה, אבל אני אוהב שיש את האתר שלי 100% מושלמת!

עריכה: אנא היכנס כמו testuser הבדיקה, סיסמה, כדי לראות את הקישור. אני נכה בפורום חדשות מעיני הציבור מטעמים קידום אתרים:)

הדבר עם לעקיפת הבעיה היא שזה רק יעשה אותו כך דוברי אנגלית משתמשים לא יכולים לשנות באופן ידני תרגומים. באמצעות תבניות, יש לי כבר את הדגלים מוסתר למשתמשים להגדיר אנגלית בפרופיל שלהם. לכן, עיקר הוא זה, אם אתם רוצים תרגומים, לבחור משהו אחר מאשר באנגלית, או לגלוש בפורום כאורח. לפיכך, אני רוצה את הפעולה לעקיפת הבעיה.

תודה רבה על ההתחשבות, ואני שמח לשמוע שאתה מוכן לעזור לי בעניין הזה. vBET עובדת היטב עם האתר שלי עד כה, ואני שמח להיות לקוח כאן!

vBET
07-05-10, 15:27
היי, מצאתי כי מסיבה כלשהי זה נושא ישן עדיין לא סגור. אנא ספר זה נפתרה או שאנחנו בטעות לפספס את זה ואתם עדיין זקוקים לעזרה שלנו.

moman
09-05-10, 00:34
מצאתי שזה לא הכרחי כדי לקבל משהו כזה. במקום זאת, אני במקום הזה אזהרה בסרגל הניווט לייעץ למשתמש לשנות את השפה.

כעת אתה יכול לסגור את החוט.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1