PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Auto visszavált angolra Ha az angol nyelvű profilját



moman
15-12-09, 21:22
Már elrejtése zászlók az angol felhasználók által sablont feltételes, de most szeretném ezt a következő szintre, az angol nyelvű felhasználók számára a más országokban, akik a böngésző nyelvi beállítása egy idegen nyelvet, de a földet lefordított oldalain oldalunkat Amikor a Google szeretné automatikusan megtekintéséhez az angol verzió nem a lefordított változata.

Ahhoz, hogy ezt írtam az alábbi kódot.

Mivel azonban nem vagyok, hogy ismeri a belső működését vBET, nem tudom, hová tegyük, vagy hogyan kell befejezni. Kérem, segítsen nekem ezzel?


if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

-Melyik bővítmény / file lenne ez megy?
-Mit tettem a helyére a "vissza nyelv az angol?

Köszönöm

vBET
15-12-09, 23:46
Ebben a pillanatban felhasználó automatikusan átirányítja az alapértelmezett nyelv vBET. Ellenőrizze, és ha nem működik, akkor ossza meg velünk - mi mozog a téma, hogy hibajelentést. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a cookie-kat is engedélyezni kell, hogy ez a munka (Belépés előtt még nincs információ a felhasználó, így mi meg élete cookie és ha a felhasználó származik ugyanabban a böngésző ő irányítja, még mielőtt login), és ez fog történni, csak az elején session (különben a felhasználó nem lesz képes megváltoztatni nyelvű kézi).

moman
16-12-09, 01:48
Elején az ülés, igen, a nyelv változik.

Ugyanakkor mondjuk vagyok jelentkezve, és az alapértelmezett nyelv az angol.

Tegyük fel, hogy a böngészőm nyelv a lengyel, és amikor googled a kifejezés, a honlap jött eredményeként. Miután rákattintott, én hozott mysite.com / forum / PL / thread.html. Az én céljából, azt szeretné, hogy a felhasználó automatikusan átirányítja a mysite.com / forum / thread.html ha profiljuk nyelve az angol.

Ellenkező esetben az emberek az Egyesült Államokon kívül, akik folyékonyan beszél angolul lehet tenni lefordított változatát az oldalon, és természetesen az automatikus fordítás rosszabb, mint az angol változatban a számukra.

Ezért, ha lehetséges, kérjük, nyújt némi mutatókat az én fenti kód? Én nagyon nagyra értékelem a segítségét. Köszönöm szépen előre!

vBET
16-12-09, 03:15
Megértem a forgatókönyvben, de ez nagyon ritka. Ha valaki már van a webhelyen miért ő a Google ez? Ha valaki nem a Google, majd az új session jön létre, így ő lesz irányítva.

Az ok, amiért még mindig, hogy vitát (hogy miért nem fogadja el ezt még), mert ha változtatásokat, amit akar, akkor a felhasználó nem lesz képes egyáltalán változtatni fordítás - mert ő mindig átirányítja az ő alapértelmezett nyelve, akkor is, ha kattintson valami zászlót. Ezért tette ezt átirányítás csak az elején -, mert azután, hogy a felhasználó szabadon menjen, ahol akar, és bármilyen fordításra akar.

Tényleg, hogyan szeretne viselkedni a fórumon. És ez esetben amit adott a lehetőség a valóságban. Mert 99,99999%-ában fog működni, ahogy a vágy - ha néhány felhasználónak megy neked külső link, és már veszi az alapértelmezett nyelv beállítása, akkor lesz irányítva, amennyit csak akar. És ha már megnyitotta a forum akkor:
- 1. - miért is ott más hely, ha már van?
- 2. - még az ilyen ritka esetben tudja csak kattints zászlót, mert tudja, forum, és tudja, mi történik.

Kérjük, vegye figyelembe ezt. Nem akarjuk tenni kérésünknek hivatalos változása miatt érvek felett. De ha tényleg még mindig úgy gondolja, hogy ez jó ötlet akkor adunk néhány megoldás a vBET 3.2.x (a 3.3.0 változtattuk helye átirányítás és tette jobb teljesítmény).

moman
16-12-09, 03:47
Kérjük, adja meg nekem a megoldás.

Amíg a pontokat elég érvényesek, ez a forgatókönyv valójában ütközött egy felhasználó és jelentett számomra, lásd itt: PentaxForums.com Egyetértek, hogy az idő nagy részében ez nem lesz probléma, de mintha a helyszínen 100% tökéletes!

Edit: kérjük, jelentkezzen be tesztfelhasználó néven, a jelszó teszt, a megtekintéséhez a fenti linkre. Én tiltva a híreket fórumon a nyilvánosság elől a SEO miatt:)

A dolog a megoldás az, hogy csak teszi, hogy az angol nyelvű felhasználók nem manuálisan változtatni fordítások. Via sablonok, már rejtve a zászlókat a felhasználóknak, akik meg angolul a saját profilját. Szóval, a lényege ez, ha azt szeretnénk, fordítások, vagy válasszon valami más, mint az angol, vagy böngészhet a fórum, mint egy vendég. Ezért szeretném a megoldás.

Köszönöm szépen a figyelmet, és örülök, hogy hallom, hogy hajlandó segíteni ebben a kérdésben. vBET dolgozik nagyon jól oldalamon eddig, és örülök, hogy a vevő itt!

vBET
07-05-10, 15:27
Szia, azt tapasztaltam, hogy valamilyen oknál fogva a régi téma még nincs lezárva. Kérem, mondja meg, hogy sikerült megoldani, vagy mi véletlenül kimaradt, és még mindig szükség van a segítségünkre.

moman
09-05-10, 00:34
Azt találtuk, hogy ez nem szükséges, hogy valami ehhez hasonlót. Ehelyett helyezze a figyelmeztetés Navbar azt tanácsolja a felhasználónak a nyelvet.

Most már közel ezen szálra szűkíthető.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1